Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 3.8 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piłka nożna ogólnie
27-08-2014, 11:19 AM
Post: #1991
RE: Piłka nożna ogólnie
@Kubala

Ja się nie cieszyłem, że Legia odpadła. Jej los jest mi zupełnie obojętny.

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-08-2014, 11:48 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-08-2014 11:48 AM przez kubala1122331.)
Post: #1992
RE: Piłka nożna ogólnie
Pakman
Dlatego nie mówiłem o tobie, ani o nikim z tego forum.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-08-2014, 01:48 PM
Post: #1993
RE: Piłka nożna ogólnie
(27-08-2014 10:00 AM)kubala1122331 napisał(a):  Śmieszy mnie jak cała obłudna Polska cieszyła się z wpadki Legii. Po prostu komedia, nic tylko zrobić imprezę i skakać z radości. A jakie tłumaczenie?! Że regulamin, że prawo. Tak nieraz czytam i jest mi wstyd, że jestem Polakiem. Po prostu poziom zacofania naszego kraju jest jednak wielki. Sami siebie nie szanujem, więc jak ma nas szanować ktoś inny? Ludzie umysłowo zostali jeszcze w średniowieczu. Jesteśmy wsią na tle Europy. Pięni kraj, a ludzie debile Smile
(nie mam oczywiście na myśli nikogo z forum, tak piszę ogólnie)

Tak samo byłoby w każdym innym miejscu na świecie. Nie widzę w tym żadnego zacofania, tylko ludzką naturę. Porażki rywala cieszą i o dziwo nie tylko Polaków.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-08-2014, 04:45 PM
Post: #1994
RE: Piłka nożna ogólnie
Co ma wrażliwość na los jednego z klubów piłkarskich do bycia Polakiem? Naprawdę tego nie rozumiem. Dla mnie, z racji na miejsce urodzenia i zamieszkania Legia to zawsze był... niezbyt lubiany klub, że tak to ujmę, jednak nigdy nie okazywałem jakiegoś hejtu warszawskim piłkarzom, czy kibicom.

Z drugiej strony, jak tu się nie śmiać z profesjonalizmu działaczy, którzy zaliczają takiego babola? Przystępując do jakichkolwiek rozgrywek regulamin należy mieć w małym palcu i taka jest rola m.in. kierownika drużyny.

Inna sprawa, czy decyzja UEFA była sprawiedliwa. Moim zdaniem, zbyt surowa, można było poprzestać na niższym wymiarze kary (kara finansowa), a nie od razu wyrzucać z pucharów piłkarzy, którzy przecież awansowali w świetnym stylu do ostatniej rundy eliminacji.

Teraz z kolei śmieję się z Celtiku, który narobił tyle szumu, żeby odpaść z anonimowymi Słoweńcami. Ten klub już chyba zawsze będzie kojarzył mi się z żenadą (i drewnianym futbolem, ale to akurat żadna nowość).
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-08-2014, 09:16 PM
Post: #1995
RE: Piłka nożna ogólnie
Maynard
Nie chodzi mi o to, żeby Polacy byli wrażliwi na Legię. Zupełnie nie o to mi chodzi. Ja tu mówię o takich cechach naszych rodaków jak obłuda, kłamliwość, brak konsekwencji, cwaniactwo oraz radocha z cieszenia się porażki drugiego człowieka. Nie o Legię mi tu chodzi, ale jak obserwuję ludzi to mi się płakać chce nieraz. Przykład konsekwencji Polaków. Wczoraj na grupie na fb, której jestem adminem gość miał do mnie wielkie pretensje, że dostał ostrzeżenie. Mówię mu, żeby spojrzał w regulamin, bo go po prostu złamał. On wyskakuje mi z tekstem, że mogłem mu darować. Więc znalazłem jego wcześniejszy tekst o tym, jak Legia dostała słuszną karę, bo przecież złamała regulamin, którego trzeba ściśle przestrzegać. I mamy tu wszystkie cechy, które wymieniłem wcześniej.
Dla mnie sprawa Legii jest zamknięta. Cieszę się na grę w LE, jeśli taka będzie. Ale niesmak po zachowaniu moich rodaków pozostanie na zawsze.

Ale może jak pisze Krychu, to nie tylko nasze cechy narodowe, może tak jest wszędzie...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-08-2014, 08:01 PM
Post: #1996
RE: Piłka nożna ogólnie
Świetna oprawa Legii, padłem jak zobaczyłem. Ale niepotrzebne to racowisko. Piłkarze mogą zejść z boiska...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-08-2014, 10:32 PM
Post: #1997
RE: Piłka nożna ogólnie
Kolejny dobry mecz Legii w pucharach. W sumie nie ma co mówić. Wielkie brawa też dla Ruchu. Był bardzo blisko doprowadzenia do serii jedenastek z ekipą, która potrafi przeciwstawić się w lidze ukraińskiej Szachtarowi czy Dynamo. Dla mnie Ruch to olbrzymi plus tego sezonu LE. Mogło być jeszcze piękniej, ale i tak jest nieźle.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-08-2014, 10:44 PM
Post: #1998
RE: Piłka nożna ogólnie
Brawa dla Legi, dobry mecz zabrakło zaangażowania a wynik byłby znacznie okazalszy. Vrdoljak nie powinien wykonywać karnych, za słaby technicznie IMHO.Wink

[Obrazek: xabi-alonso-perfil.jpg]

http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

"Musimy nauczyć się wspólnie podejmować decyzje i czasami poświęcić część swoich interesów na rzecz całej Europy" Donald Tusk
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-08-2014, 11:56 PM
Post: #1999
RE: Piłka nożna ogólnie
[Obrazek: 10580076_779954468736062_5649483900850927616_n.jpg]

http://www.rp-online.de/sport/fussball/b...-1.4486313

Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-08-2014, 03:26 PM
Post: #2000
RE: Piłka nożna ogólnie
[Obrazek: 450_16632.png?1]

[Obrazek: xabi-alonso-perfil.jpg]

http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

"Musimy nauczyć się wspólnie podejmować decyzje i czasami poświęcić część swoich interesów na rzecz całej Europy" Donald Tusk
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 14 gości