Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 3.8 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piłka nożna ogólnie
26-08-2014, 01:02 PM
Post: #1981
RE: Piłka nożna ogólnie
Ale jakiego meczu? Z Aktobe?

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-08-2014, 01:09 PM
Post: #1982
RE: Piłka nożna ogólnie
Z Aktobe, jutro chce UEFA wlepić Legia walkowera i szuka jakiegokolwiek podtekstu. Ma to być kara za to, że Legia raczyła odwoływać się do Lozanny.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-08-2014, 01:12 PM
Post: #1983
RE: Piłka nożna ogólnie
Brzmi to troszkę niepoważnie, jak zabawa w piaskownicy, ale kto wie Tongue

Na meczach w rozgrywkach UEFA już od meczu ze Steauą gdzie zamknięta była Żyleta nie było i nie będzie piro (wysokie kary, zamykanie trybun, gra nie warta świeczki) i żadnych zadym, było to również wałkowane podczas spotkań Leśnego z kibicami tak, że raczej nic się nie wydarzy. Jeśli walkower to chyba tylko za pieśń FUCK UEFAAA...

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-08-2014, 01:33 PM
Post: #1984
RE: Piłka nożna ogólnie
No zobaczymy, tylko nie zdziwmy się jak ktoś zapalniczkę na stadionie wyjmie i sędzia przerwie mecz, a Legia dostanie walkowera.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-08-2014, 05:32 PM
Post: #1985
RE: Piłka nożna ogólnie
Boenisch zagrał świetny mecz, już podczas euro zaczął łapać wiatr w żagle.Według jakiegoś serwisu był nawet najlepszym LO kolejki.Powołać Wawrzyniaka który siedzi na lawie w Rosji, a nie powołać jednego z lepszych obrońców w lidze i w dodatku przeważnie grającego Boenischa to rzecz niesłychana.
Co do legi to już nic mnie nie zdziwi Confused .

http://www.sport.pl/pilka/1,65042,165340...tawil.html

[Obrazek: xabi-alonso-perfil.jpg]

http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

"Musimy nauczyć się wspólnie podejmować decyzje i czasami poświęcić część swoich interesów na rzecz całej Europy" Donald Tusk
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-08-2014, 09:57 PM
Post: #1986
RE: Piłka nożna ogólnie
Maribor pokonał chujków ze Szkocji. Jednak jest tam jakaś sprawiedliwość na tym świecie Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-08-2014, 06:33 AM
Post: #1987
RE: Piłka nożna ogólnie
(26-08-2014 09:57 PM)kubala1122331 napisał(a):  Maribor pokonał chujków ze Szkocji.

Dlaczego chujków ?

Cała warszawka odwraca kota ogonem i sadzi się na Celtic...bo nie zrzekli się awansu? Gdyby głupota mogła fruwać.....to by nad pałacem kultury przeleciała....
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-08-2014, 08:48 AM
Post: #1988
RE: Piłka nożna ogólnie
A czemu winny jest Celtic ? Po prostu wykorzystali skrajne frajerstwo Legii, która płaci ciężki hajs wiadomym ludziom właśnie za załatwianie takich spraw, a oni dali dupy za przeproszeniem. W sumie szkoda, że Celtic nie awansował, bo może wtedy podniósłby się poziom organizacyjny naszych zespołów, jeśli ze sportowym nie da rady. Przepisy są po coś. Ten przepis był po to aby kluby, które są fatalnie zorganizowane nie przechodziły dalej, było to po prostu kolejne sito. Liga Mistrzów to nie tylko elita sportowa, ale i organizacyjna.

Pamiętam sytuację z gali MMA organizacji Bellator, kiedy to nasz utalentowany Marcin Held miał walczyć eliminator do walki o pas. Polak jednak nie został wpuszczony na arenę, bo gala odbywała się w kasynie w stanie Indiana, a prawo w tym stanie zabrania wpuszczania do kasyn osób poniżej 21 roku życia. Polak miał wtedy 20 lat i 300 dni. Jaki oburzenie było na forach w Polsce ! Przecież można było zastosować tzw. niestandardową procedurę. Poszanowanie prawa w Polsce jest zerowe. 60 % gimbów łamie prawo inhalując się zielonym dymkiem, a rodzice jeszcze temu przyklaskują. No, ale czego się spodziewać ? Przecież jeden z prezydentów tzw. "wolnej Polski" agent Bolek stwierdził, że pierwszy milion trzeba ukraść.

Albo jeszcze lepsza scenka. Dwóch polskich studentów na uniwerku w Sztokholmie na egzaminie ściągało, bo nikogo nie było w sali, wszyscy gapili się na nich jak na idiotów, a później dziekan pokazał im piękne nagranie wideo kolorowe, na którym wszystko widać. Zostali natychmiastowo wydaleni z uczelni. Tacy ludzie robią nam reklamę w Europie i Wy się dziwicie, że nikt nas poważnie nie traktuje ?!

Wracając do tematu. Mam nadzieję, że Legia zagra z Celtikiem w fazie grupowej LE i będzie można wszystko rozstrzygnąć na boisku.

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-08-2014, 09:04 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-08-2014 09:05 AM przez Gogolius.)
Post: #1989
RE: Piłka nożna ogólnie
Kto chcialaby w jednej grupie LE Celtic i Legie? : >

edit: o, Pakman juz odpowiedzial Tongue

W Manchesterze padaka trwa dalej, porazka ze Swansea, remis z Sunderlandem i porazka (wprawdzie w eksperymentalnym skladzie) z III-ligowym Milton Keynes Dons 0:4.

"Zmiany nierozerwalnie wiążą się z bólem".
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-08-2014, 10:00 AM
Post: #1990
RE: Piłka nożna ogólnie
Po pierwsze do Warszawy mi daleko, bo ja inny front w polskiej lidze, co już zresztą pisałem dużo postów temu. Po drugie, nikogo nie obwiniam za nic. Po prostu, dałem takie stwierdzenie, bo mam do tego klubu zero szacunku i go nie lubię.
Dlaczego mam do nich taki stosunek? NIgdzie nie napisałem, że przez sprawę Legii...

Cytat:Cała warszawka odwraca kota ogonem i sadzi się na Celtic...bo nie zrzekli się awansu? Gdyby głupota mogła fruwać.....to by nad pałacem kultury przeleciała....

Sam napisałem kilkanaście postów wcześniej Tongue...
Cytat:Wycofać się nie mogą, bo akcjonariusze, których są tysiące mogliby ich zaskarżyć o działanie na szkodę klubowi,
, więc czemu twierdzisz, że myślę, że Celtic się powinien wycofać? Huh

Jeszcze wracając do Legii, bo tak tą sprawę zupełnie niepotrzebnie wyciągneliście.
Śmieszy mnie jak cała obłudna Polska cieszyła się z wpadki Legii. Po prostu komedia, nic tylko zrobić imprezę i skakać z radości. A jakie tłumaczenie?! Że regulamin, że prawo. Tak nieraz czytam i jest mi wstyd, że jestem Polakiem. Po prostu poziom zacofania naszego kraju jest jednak wielki. Sami siebie nie szanujem, więc jak ma nas szanować ktoś inny? Ludzie umysłowo zostali jeszcze w średniowieczu. Jesteśmy wsią na tle Europy. Pięni kraj, a ludzie debile Smile
(nie mam oczywiście na myśli nikogo z forum, tak piszę ogólnie)

Gogolius
Jasne, że chciałbym meczu z Celticiem, ale UEFa nie da Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 41 gości