Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 3.8 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piłka nożna ogólnie
22-07-2014, 10:33 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-07-2014 10:53 AM przez kubala1122331.)
Post: #1851
RE: Piłka nożna ogólnie
Panowie, kurs na Legię z handi -1 z Patrykami na becie365 wynosi 2.75. Bierzcie i jedzcie z tego wszyscy Smile

Mecz Śląsk Wrocław - Borussia Dortmund 6 sierpnia (piękna data... Big Grin) o godzinie 16.55 na antenie Eurosportu Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-07-2014, 09:23 PM
Post: #1852
RE: Piłka nożna ogólnie
Kubala. Punkt dla Ciebie.

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-07-2014, 09:51 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-07-2014 09:52 PM przez Martin.)
Post: #1853
RE: Piłka nożna ogólnie
Brawa dla Legii za wynik, o grze to może pisał nie będę...Wink Cieńko to widzę z Celitkiem...

Jutro reszta naszych drużyn. Lech MUSI wygrać i to wysoko, Zawisza hmm tu raczej nie ma się co spodziewać awansu. Największy dylemat mam z Ruchem Chorzów. Wynik po pierwszym meczu taki sobie, wprawdzie przegrali w niedziele ze Śląskiem (i bardzo dobrzeSmile), ale chorzowianie prezentowali się na boisku bardzo przyzwoicie, oby przeszli to Vaduz.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-07-2014, 10:02 PM
Post: #1854
RE: Piłka nożna ogólnie
No i Legia zrobiła to co powinna. Nie ma się co podniecać, po prostu wykonali swoją robotę jak należy. O stylu nie ma co pisać, bo do 70 minuty nie wyglądało to dobrze. Po prostu Irlandczycy się odkryli i ich Legia skutecznie kontrowała. Tyle. Mam nadzieję, że jutro to samo zrobi Lech i póki co unikniemy kompromitacji.
Wracając jeszcze do Legii, ja niestety progresu nie widziałem zupełnie i obawiam się o mecz z Celticiem, ale co tam, trzeba liczyć na jakąś niespodziewaną odbudowę Warszawian, ale będzie cholernie ciężko.

Jeśli chodzi o jutro
Jak napisał Martin, Lech MUSI wygrać. Zresztą trener Rumak podkreślał to na konferencji, on też nie wyobraża sobie innego wyniku. Mam nadzieję, że Lech powtórzy dziś wynik Legii.
Ruch to największa niewiadoma. Dla mnie faworytem są gospodarze, ale kto wie? Ruch ma fajną przyszłość w pucharach, bo moim zdaniem jeśli pokonają Vaduz, nie są bez szans w kolejnej rundzie, bo Esbjerg to tylko ciut lepsza drużyna niż reprezentanci Liechtensteinu.
Co do Zawiszy. Na logikę nie powinni nawet mieć szans. Liga belgijska rusza już w tym tygodniu... Ale takie zespoły jak Zawisza zawsze są nieprzewidywalne. Mnie to razi fakt z kim by grali w razie awansu. Dla mnie Szachtior to rywal marzenie jak na 3 rundę eliminacji i dlatego warto by dać w tym meczu z siebie wszystko.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-07-2014, 08:10 PM
Post: #1855
RE: Piłka nożna ogólnie
Lech i Ruch grają dalej. Zawisza leci. Czyli zgodnie z przewidywaniami, choć trochę emocji było w końcówkach. Nomme naprawdę przycisnęło i raz porządnie zakotłowało się pod bramką Lechitów... Ale w sumie pewne zwycięstwo, gdybyśmy wszystko wykorzystali skończyłoby się 6-0, 7-0.
Co do Ruchu. Piękne zagranie trenera Kociana. Wyjście formacją 3-6-1 kompletnie zagęściło środek pola i zabrało jakikolwiek pomysł na grę Vaduzowi. Tak naprawdę nudne 0-0, bez sytuacji bramkowych, ale o to przecież chodziło. W sumie niespodziewany awans Ruchu. Dziś u buków kurs na gospodarzy był 1.65, więc to naprawdę sukces tego biednego klubiku.
Zawisza z kolei dała się zaskoczyć bramką w 34 sekundzie i praktycznie po dwumeczu. Teraz strzelili na 1-2, ale to już musztarda po obiedzie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-07-2014, 08:34 PM
Post: #1856
RE: Piłka nożna ogólnie
Najważniejsze, że Legia, Lech i Ruch przeszli do kolejnej rundy. Zobaczymy jak to będzie dalej.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-07-2014, 08:54 PM
Post: #1857
RE: Piłka nożna ogólnie
Ciekawa rywalizacja Stjarnan - Motherwell. Właśnie Islandczycy strzelili gola na 1-1 i póki co oni prowadzą w dwumeczu bramką na wyjeździe i to oni są potencjalnym rywalem Lecha Poznań.
Ruch z kolei zagra z Esjbjergiem, który 2-1 w dwumeczu pokonał Kairat Ałmaty.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-07-2014, 08:00 AM
Post: #1858
RE: Piłka nożna ogólnie
Legia - Celtic
Faworyt jest jeden i myślę, że nie będzie sensacji. Legii daję 20% szans, że przejdą Szkotów.

Lech - Stjarnan
Tu z kolei poznaniacy powinni sobie poradzić. Łatwo nie będzie, ale stawiam, że awansują.

Ruch - Esbjerg
Skoro Ruch męczył się z Vaduz to z drużyną taką jak Esbjerg będzie jeszcze trudniej. Jeśli chorzowianie przeszliby Duńczyków to byłaby to miła niespodzianka.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-07-2014, 12:21 PM
Post: #1859
RE: Piłka nożna ogólnie
Z tymi świrami zagra Kolejorz w kolejnej rundzie eliminacji LE:

http://www.youtube.com/watch?v=zC8XanuhOss

Cool

Liczę na to, że coś strzelą, ale to my przejdziemy dalej.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-07-2014, 08:28 AM
Post: #1860
RE: Piłka nożna ogólnie
Zapomnij pan Big Grin
http://www.polsatsport.pl/pilka-nozna/li...gramy.html

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 20 gości