Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 3.8 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piłka nożna ogólnie
18-07-2014, 05:09 PM
Post: #1841
RE: Piłka nożna ogólnie
Przejdzie Lech, być może Ruch, na Zawiszę mimo nie najgorszego rezultatu nie liczę. Co do Legii to teoretycznie powinni ten awans wydusić, no ale nie zapominajmy, że to jest Legia...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-07-2014, 10:07 PM
Post: #1842
RE: Piłka nożna ogólnie
Widzę, że Legia w formie Wink
Ciekawi mnie kiedy wyleci najbardziej przepłacany trener w ekstraklasie.....jak nie przejdą St. Patrick to może się to stać dość szybko....
Kibice Legii w takiej formie jak piłkarze, 8700 widzów na meczu w stolicy.....słabiutko.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-07-2014, 10:10 PM
Post: #1843
RE: Piłka nożna ogólnie
Bardzo to marnie dziś wyglądało... Mam nadzieję, że w środę będzie lepiej, bo odpadnięcie z Patrykami byłoby katastrofą. Ale z drugiej strony z taką grą... Sam nie wiem.
Wiem natomiast, że moje handi na Legię, które sobie wymyśliłem właśnie zostało poddane w wątpliwość.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-07-2014, 01:57 PM
Post: #1844
RE: Piłka nożna ogólnie
A oto Bartłomiej Pawłowski w pełni zaangażowany w obronę przed 3 bramką dla Jagi:

[Obrazek: Bs-rug9CMAAaKgk.png]

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-07-2014, 10:33 AM
Post: #1845
RE: Piłka nożna ogólnie
@kubala1122331 (w końcu pamiętam te Twoje cyferki Tongue)
Jak tam pozycja w UstawLigę? Ile masz punktów?

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-07-2014, 10:49 AM
Post: #1846
RE: Piłka nożna ogólnie
Kiepsko. 41 punktów, 3785 miejsce. Na napastniku się przejechałem. Postawiłem na Vasconcelosa, na ławce był Ślusarski. Pierwszy nie grał, drugi strzelił bramkę... Reszta ogólnie na poziomie nie licząc Piotra Brożka.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-07-2014, 10:54 AM
Post: #1847
RE: Piłka nożna ogólnie
Ja popełniłem błąd z Jevticiem, który zagrał tylko 13 minut, chciałem w jego miejsce Hateleya wrzucić :/

Mam 49 pkt i 1249 miejsce w generalce. No i rezerwowi mi nie zapunktowali za bardzo.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-07-2014, 10:57 AM
Post: #1848
RE: Piłka nożna ogólnie
Ja jakbym Bartka wrzucił miałbym 7 punktów więcej... Jest jeszcze szansa, że zapunktuje pierwszy rezerwowy (bo chyba takie są zasady, że jeśli nie gra ktoś z pierwszego to idą po kolei rezerwowi). A tam mam pierwszego bramkarza, ale on się nie liczy. Później Horoszkiewicza z Cracovii, i jeśli on nie zagra to chyba policzą mi punktacje Bartka za Vasco. Zobaczymy Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-07-2014, 11:01 AM
Post: #1849
RE: Piłka nożna ogólnie
Ja już zrobiłem transfery Wink Zubasa zamieniłem na Malarza, bo to on jest nr.1 w Bełchatowie Smile A dokupiłem też Picha ze Śląska, który szalenie zapunktował w pierwszym meczu Tongue

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-07-2014, 11:09 AM
Post: #1850
RE: Piłka nożna ogólnie
Ja tam czekam. Często jest tak, że jedna jaskółka wiosny nie czyni. Inaczej od razu szedłbym po Ubiparipa Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 28 gości