Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 3.8 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piłka nożna ogólnie
03-12-2013, 08:54 PM
Post: #1181
RE: Piłka nożna ogólnie
(03-12-2013 08:48 PM)BESTIA napisał(a):  Jaga ładnie rozmontowała Wisłę Kraków, jak myślicie czy kryzys legi tylko chwilowy czy może inne zespoły maja szansę dojść do lidera?

Jak Legia jutro nie wyjdzie na mecz z Ruchem to pewnie skończy się walkowerem.
Legia jeszcze mistrzostwa nie zdobyła. Jest Wisła, Lech, Górnik.....do końca sezonu jeszcze dużo kolejek. Stokowiec coraz lepiej sobie radzi w Białymstoku i być może Jaga będzie czarnym koniem na wiosnę?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-12-2013, 10:31 PM
Post: #1182
RE: Piłka nożna ogólnie
BESTIA
Ten kryzys to chyba nie chwilowy, bo trwa niemal od początku sezonu...

Martin
Ja mam nadzieję, że Legia nie przystąpi do meczu. Byłoby to super zachowanie, bo mam wrażenie, że wojewoda robi co chce za cokolwiek zamyka stadion. Powinna być jakaś reakcja, a myślę, że to byłby naprawdę mocny manifest... A Legia i tak wiele nie straci, bo i tak punkty dzieli się na pół.

Lech po raz kolejny dał dzisiaj dupy. Sorry, ale zdobyć z Zagłębiem i Koroną 1 punkt to kompromitacja.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-12-2013, 12:10 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-12-2013 12:13 PM przez Sander.)
Post: #1183
RE: Piłka nożna ogólnie
Legia na mecz wychodzi, protest by nic nie dał bo Kozłowski jest z innej planety. Beton...
Co do kryzysu - bardzo dużo spotkań i bardzo dużo kontuzji dają się we znaki. Mimo wielu wpadek wciąż lider a w naszej lidze każdy traci punkty. Wisła ogrywa Śląsk 2-0 po czym dostaje parę dni później 2-5 od Jagielloni. Gdzie tu logika?
Nasza liga jest nie do ogarnięcia.

I jeszcze apropos frekwencji na meczach. Jest z tym bardzo średnio ostatnio a już na meczach Śląska to jest dramatycznie. 4 tysiące ludzi to przy Oporowskiej by wyglądało średnio a co dopiero na tym kolosie.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-12-2013, 12:17 PM
Post: #1184
RE: Piłka nożna ogólnie
Nasza liga to jeden wielki przypadek. Lech najpierw ogrywa na wyjeździe w sumie czołową drużyną Ekstraklasy (patrząc na tabelę) 6-1, po czym gra u siebie z przedostatnim Zagłębiem, ledwo co remisuje 1-1, następnie udaje się do 13 zespołu w tabeli i przegrywa 1-0...

Ja się po Legii mimo wszystko więcej spodziewałem, nawet w lidze. Sądziłem, że po 20 kolejkach to będą mieli olbrzymią przewagę. Z takim składem, z takim zapleczem? A tutaj się okazuje, że jest dla niej nawet za mocne Podbeskidzie... Legia pewnie zdobędzie mistrza, bo nie ma klubu w Polsce, który mógłby ustabilizować formę, ale ja i tak wymagam od nich więcej. Przede wszystkim lepszej gry i ZDECYDOWANIE lepszych wyników w Europie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-12-2013, 05:35 PM
Post: #1185
RE: Piłka nożna ogólnie
(04-12-2013 12:10 PM)Sander napisał(a):  I jeszcze apropos frekwencji na meczach. Jest z tym bardzo średnio ostatnio a już na meczach Śląska to jest dramatycznie. 4 tysiące ludzi to przy Oporowskiej by wyglądało średnio a co dopiero na tym kolosie.

Fakt, frekwencja na tym meczu była żenująca. Takiemu klubowi jak Śląsk nie powinny zdarzać się takie wpadki. Ja np. też na meczu nie byłem, obejrzałem sobie na C+. Nim ze stadionu dostałbym się do domu, a na drugi dzień do roboty na 7 rano.....pewnie takich jak ja było wielu.
@Sander a czy na Legie w poniedziałkowy, mroźny wieczór z bardzo przeciętnym ligowym rywalem przyszłoby więcej? Tym bardziej gdyby Legia była w środku tabeli. Róbmy dalej mecze w bezsensowne dni o bezsensownych godzinach.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-12-2013, 08:40 PM
Post: #1186
RE: Piłka nożna ogólnie
Na Legii jest taki problem, że najtańszy bilet kosztuje 45-50 złotych co jest po prostu skandalem. Na naszą Ekstraklasę to według mnie 20-30 zł powinien kosztować bilet. Też kiedyś częściej chodziłem ale tak teraz myśląc to : Sobota - ekstraklasa 50 zł, Czwartek - LE - 50 zł, Niedziela - Ekstraklasa a jeszcze żeby na wyjazd jechac to koło 100 za pojedyńczy mecz. Przy takiej ilości meczów to trzeba mieć gruby portfel.
Reforma ligi jest tragiczna pod każdym względem a natłok spotkań odbija się negatywnie na frekwencji.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-12-2013, 08:58 PM
Post: #1187
RE: Piłka nożna ogólnie
No no, to bilety macie chyba najdroższe w całej lidze. Mając kartę kibica to na Śląsk wejdziesz na ligę już za 21 zł.
Zgodzę się z Tobą, że reforma ligi jest do bani. Tzn. mnie najbardziej irytuje nie to, że będzie 7 kolejek więcej (to akurat zaliczam na plus) tylko to, że będzie durny podział na dwie grupy i jeszcze durniejsze dzielenie punktów.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-12-2013, 09:03 PM
Post: #1188
RE: Piłka nożna ogólnie
Dzielenie punktów to jest po prostu żenada. Praktycznie wszystko zacznie się od nowa i 30 spotkań psu w dupę bo ile tu można zrobić przewagi? 10 punktów maksymalnie.

Ile u Was napoje kosztują np. Pepsi czy Cola?

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-12-2013, 09:08 PM
Post: #1189
RE: Piłka nożna ogólnie
Pepsi na stadionie nie kupisz. Coca-cola ma wyłączność - 10 zł za 0,5l. Natomiast za kubek gorącej herbaty musisz zapłacić 6 zł.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-12-2013, 09:11 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-12-2013 09:11 PM przez Sander.)
Post: #1190
RE: Piłka nożna ogólnie
O to jeszcze lepiej bo na Ł3 za 7,50 już Pepsówkę można dostać Smile
Dzisiejszy mecz Legii z Ruchem(prowadzimy 1:0 - Inaki Astiz Tongue) przy pustach trybunach ma status meczu podwyższonego ryzyka Confused Confused.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 37 gości