Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 3.8 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piłka nożna ogólnie
19-11-2013, 11:19 PM
Post: #1161
RE: Piłka nożna ogólnie
Młodzieżówka wygląda dużo lepiej niż dorosła kadra. Jest lepszy pomysł na grę, cała taktyka wygląda tak jakby to wszystko bardziej trzymało się kupy. Do tego na poziomie u21 mamy naprawdę parę fajnych indywidualności. Szczerze mówiąc lepiej oglądało się mecz młodzieżowców niż mecz dorosłej kadry.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-11-2013, 04:40 PM
Post: #1162
RE: Piłka nożna ogólnie
Oglądacie Arsenal - Southampton? Co by o Borucu nie mówić, drybling ma słaby... : )

ZAPRASZAM NA MÓJ KANAŁ SPLINTERBOXING - KLIKNIJ TUTAJ
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-11-2013, 05:20 PM
Post: #1163
RE: Piłka nożna ogólnie
@Splint
Ja oglądam Zawiszę z Widzewem, a pózniej Jage ze Śląskiem.

A co Boruc zmienił pozycję?Tongue
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-11-2013, 05:28 PM
Post: #1164
RE: Piłka nożna ogólnie
No chyba mu się zapomniało jakie zadania ma bramkarz:



ZAPRASZAM NA MÓJ KANAŁ SPLINTERBOXING - KLIKNIJ TUTAJ
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-11-2013, 06:34 PM
Post: #1165
Bug RE: Piłka nożna ogólnie
[Obrazek: 1385138614_auhvxw_600.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-11-2013, 07:07 PM
Post: #1166
RE: Piłka nożna ogólnie
Kolega z pracy sprzedał mi ostatnio taki kawał:

- gdzie można zobaczyć gol dla reprezentacji Polski?
Trzeba włączyć kanał TVP HISTORIA....
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-11-2013, 08:05 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-11-2013 08:05 PM przez Pakman.)
Post: #1167
RE: Piłka nożna ogólnie
Taki suchar, że aż deszcz u mnie przestał padać Big Grin

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-11-2013, 08:56 PM
Post: #1168
RE: Piłka nożna ogólnie
Widzieliście panowie Borussię? Pięknie ich Bayern rozklepał... Szkoda mi BVB, ale Bawarczycy chyba zaczynają rozumieć o co się rozchodzi. Mnie powoli Bayern Pepa bardziej odpowiada niż Bayern Juppa. To co grają to magia, a zawodników mają wybitnych. Pep udowadnia, że jest dobrym trenerem.
Borussia walczyła i nie ma co mówić, ale gdyby wykorzystała to co miała, to zapewne by nie przegrali. To co Lewy miał to... echh... chyba mu się reprezentacja z Bundesligą pomyliła. Różnica też w um. bramkarskich, Neuer to najlepszy bramkarz na świecie.
Śląsk znów w plecy... Szkoda, bo może okazać się, że zespół się do najlepszej ósemki się nie zakwalifikuje. Tak naprawdę to nie rozumiem, jak można pokonać Brugię toczyć dobry bój z Sevillą w Hiszpanii i tak cieniować w lidze. Wiem, krótka kołdra, ale jednak nie grają teraz za częśto i powinni dać radę. ..
A Boruc? Coś ostatnio słabuje, ze Stoke dramat, dzisiaj tragedia. Chyba powoli kończy się czas Artura w reprezentacji, bo Szczęsny wrócił do dawnej dyspozycji i gra dobrze i pewnie.
Dora, lecę na TV, bo długa noc przede mną... Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-11-2013, 03:00 PM
Post: #1169
RE: Piłka nożna ogólnie
Boruc nieźle to próbował zrobić, no ale ryzykowanie w takim momencie to głupota i inaczej tego nie nazwę.
Co do Borussi - mecz do pierwszej bramki, kto by strzelił to powinien utrzymać prowadzenie. Borussia miała mocny początek, no ale nieskuteczność tragiczna. Brawa dla Kloppa, który zamiast pastwić się nad przypadkowym blokiem obronnym to skupił się na łajaniu Lewego czy Reusa.

A tak serio to mnie zdecydowanie bardziej ciekawi mecz z Napoli. Zostały dwa dni, a Borussia musi (powinna) to wygrać jeśli chce marzyć o wyjściu z grupy.

Napoli ostatnio w Serie A (liga którą śledzę najmocniej) nie błyszczy jak powinno, ale nie gra też padaki - może się skończyć na powtórce z pierszego meczu, a wtedy Dortmund out.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-11-2013, 09:53 PM
Post: #1170
RE: Piłka nożna ogólnie
Ciężko powiedzieć jak będzie, ale ja bym postawił na Dortmund. Napoli ma wyraźny dołek, a nawet Neapolczycy w najwyższej formie nie dorównują Bayernowi, z którym BVB toczyło równy bój.
Odpadnięcie Borussii z tej grupy dla mnie sensacją nie będzie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 34 gości