Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 3.8 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piłka nożna ogólnie
17-11-2013, 05:57 PM
Post: #1151
RE: Piłka nożna ogólnie
Co do Gibraltaru to myślę, że jak się zepną to poziom czwartego koszyka mogą osiągnąć, powinni być lepsi od San Marino czy innej Andory. Kilku piłkarzy z niższych lig hiszpańskich. Nie popadajmy w skrajność, że Polacy mieliby się z nimi męczyć, ale jest to zespół zdolny sprawić kilka niespodzianek.
Fajnie, że dostali prawo gry w rozgrywkach UEFA, czego np. Katalonia chyba nigdy nie osiągnie : P

A jak tam Panowie, wyniki baraży?
Bo moje typy zupełnie się nie sprawdzają, ani Szwecja, ani Rumunia, ani Francja - paradoksalnie największe szanse ma Islandia ; D
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-11-2013, 09:10 PM
Post: #1152
RE: Piłka nożna ogólnie
(17-11-2013 05:57 PM)Gogolius napisał(a):  A jak tam Panowie, wyniki baraży?
Bo moje typy zupełnie się nie sprawdzają, ani Szwecja, ani Rumunia, ani Francja - paradoksalnie największe szanse ma Islandia ; D

Grecja, Ukraina, Portugalia i Chorwacja - wg mnie te reprezentacje awansują na mundial.
Najciekawiej wśród rewanżów zapowiada sie mecz Szwecji z Portugalią no i Francji z Ukrainą.


Akurat meczu Polska-Słowacja nie oglądałem bo byłem kilka dni w Londynie. Miałem za to okazję obejrzeć w pubie mecz Anglików z Chile. Tylu "fuck-ów" naraz to jeszcze nigdy nie słyszałemBig GrinBig Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-11-2013, 11:07 PM
Post: #1153
RE: Piłka nożna ogólnie
Martin
Idź do polskiego pubu. Może liczba "fucków" będzie mniejsza, ale za to "kurwów" zdecydowanie większaSmile

A jak jutro widzicie Polska - Irlandia? Będzie przebudzenie?Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-11-2013, 10:09 AM
Post: #1154
RE: Piłka nożna ogólnie
Nawet jeśli Nawałka ma jakąś koncepcję i jego praca dąży w dobrym kierunku, to te kilka dni to zdecydowanie za mało czasu aby zmienić znacząco obraz gry tego zespołu. Irlandia też ostatnio nie imponuje, ale są od nas mocniejsi fizycznie. Irlandia 1-0.

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-11-2013, 11:44 AM
Post: #1155
RE: Piłka nożna ogólnie
Irlandczycy są mocniejsi fizycznie, ale i piłkarsko. Na dziś to poziom wyżej od nas. Ja wyniku nie typuję, po prostu oczekuję lepszej gry...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-11-2013, 07:22 PM
Post: #1156
RE: Piłka nożna ogólnie
Przed każdym meczem Polski liczę na dobre spotkanie i zwycięstwo. Ehh niestety rozum podpowiada, że może być znów niewesoło.....ale ja zawsze podchodzę patriotycznie, oby więc Polska wygrała. Stawiam 2-1 dla nas.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-11-2013, 08:46 PM
Post: #1157
RE: Piłka nożna ogólnie
Ja dzisiaj nie obejrzę, ale spodziewam się remisu bądź zwycięstwa. Irlandia to prosty futbol. Jest szansa, że nasza obrona się nie pogubi.

Bardziej martwi mnie wynik meczu Słowacja - Gibraltar po godzinie gry...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-11-2013, 09:36 PM
Post: #1158
RE: Piłka nożna ogólnie
Gibraltar zrobił lepszy wynik od nas.

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-11-2013, 10:54 PM
Post: #1159
RE: Piłka nożna ogólnie
0-0 z Irlandią u siebie.....słabo, choć druga połowa momentami przywróciła nadzieje na lepsze jutro. Dajmy czas Nawałce, ogrom pracy przed nim.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-11-2013, 11:07 PM
Post: #1160
RE: Piłka nożna ogólnie
Nie oglądałem, nie miałem jak, bo niestety net w akademiku o 18 - 23 to porażkaSad Ale słyszałem, że byliśmy lepsi od Irlandii. Ja bym jednak poczekał do wiosny. Irlandia to obecnie ekipa chyba nawet słabsza, a na pewno mająca mniej indywidualności niż Słowacja.

Wyniki barażów są dla mnie smutne. Islandia i Szwecja odpadły. Dobrze, że chociaż Francja weszła, bo powiem szczerze, że Ukrainy za tę ich brutalność to po prostu nie trawię. Przyszła kryska na matyska.

Oglądał ktoś młodzieżówkę? Takich emocji to ja dawno nie przeżyłem. Świetny mecz, chłopaki mają charakter, tam jeden za drugiego dałby się pociąć. Świetnie się tą drużynę ogląda. Nie wiem czy wejdą na Olimpiadę, bo to jeszcze długa droga, ale i tak zrobili więcej niż sądziłem i uważam, że z tej mąki może być chleb.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 30 gości