Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 3.8 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piłka nożna ogólnie
28-08-2013, 10:34 PM
Post: #711
RE: Piłka nożna ogólnie
Ale i tak piękna przygoda byłaSmile Półfinał był blisko, ale wyeliminowanie takiego Schalke czy Parmy było jednak dużym sukcesem. Lazio to już była topowa drużyna, która niedawno zdobywała mistrzostwo Włoch.
A kojarzysz mecz Wisła - Barcelona w el LE 3-4?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-08-2013, 10:51 PM
Post: #712
RE: Piłka nożna ogólnie
Tak oglądałem wszystko co się dało. Pater tam szalał. Rivaldo w Barcelonie ( ile lat mógł mieć wówczas jego syn Geovanni dos Santos? Pozdrawiam pana Wołka Tongue ).
Pamiętam jak uciekłem ze szkoły na mecz Wisła-Inter.. Grali o 12.30

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-08-2013, 11:05 PM
Post: #713
RE: Piłka nożna ogólnie
Barca była wtedy kapitalna, ale Wisła zagrała mecz życia. Wspomniany przez ciebie Pater grał jak dzisiaj Iniesta. Doskonały mecz tego pomocnika, szkoda, że chyba jedyny w karierze... Szkoda drugiego meczu, Wisła pojechała tam po najniższy wymiar kary, zbyt kalkulowała, powinna zagrać na takim żywiole jak pierwzy mecz.
Ile ja razy uciekłem ze szkoły na jakiś mecz, to ja chyba nie zliczęTongue Mecze towarzyskie Polaków, choćby z Koreą Płd, eskapady do Tajlandii. Zdarzało mi się nawet uciec na koszykówkę (Eurobasket 2011 Polska - W. BrytaniaTongue). A już w ogóle szał był jak Polacy w siatkówkę grali Puchar Świata w 2011 roku w Japonii. Każdy mecz to spina. Pamiętam jak na matmie zostałem wezwany do tablicy, a akurat Polacy grali z Serbami. Był 4 set i 27-27. Myślałem, że się kurde popłaczęSmile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-08-2013, 11:10 PM
Post: #714
RE: Piłka nożna ogólnie
Groclin vs Hertha, Man City.. Gol Mili na Manchester of City Stadium.. Kriżanac, Niedzielan, Rasiak, Liberda..

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-08-2013, 11:15 PM
Post: #715
RE: Piłka nożna ogólnie
haha... uświadamiasz mi jaki kawał historii polskiego futbolu przeżyłemSmile
Szok na Manchesterze po bramce Mili - coś pięknego. Wszyscy byli zszokowani, kibice w Anglii, kibice w Polsce, komentatorzy, nawet zawodnicy Groclinu. Teraz ManCity obraca miliardami, kupuje kogo chce, zdobywa mistrzostwo Anglii, a Groclinu już praktycznie nie ma... A jeszcze w tym wieku Groclin ogrywał tych multimilionerów.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-08-2013, 01:12 AM
Post: #716
RE: Piłka nożna ogólnie
(28-08-2013 11:05 PM)kubala1122331 napisał(a):  Ile ja razy uciekłem ze szkoły na jakiś mecz, to ja chyba nie zliczęTongue Mecze towarzyskie Polaków, choćby z Koreą Płd, eskapady do Tajlandii. Zdarzało mi się nawet uciec na koszykówkę (Eurobasket 2011 Polska - W. BrytaniaTongue). A już w ogóle szał był jak Polacy w siatkówkę grali Puchar Świata w 2011 roku w Japonii. Każdy mecz to spina. Pamiętam jak na matmie zostałem wezwany do tablicy, a akurat Polacy grali z Serbami. Był 4 set i 27-27. Myślałem, że się kurde popłaczęSmile
Taa, pamiętam jak się śledziło mecze naszych siatkarzy w szkole. Transmisja tekstowa i telefon do piórnika, albo "do wc" się wychodziło. Tak samo było podczas walki Włodarczyk - Green. Jedna osoba miała pakiet internetowy i przekazywała przebieg walki pozostałym. Eeh, to już nie wróci Smile.
A co do utraconej LM... Nie ma co aż tak rozpaczać. Została nam faza grupowa LE, co i tak jest dla nas sporym osiągnięciem. Tym bardziej, że Legia może tam trochę powalczyć i coś ugrać. Póki co Liga Mistrzów to jeszcze za wysokie progi (choć było blisko). Jeśli Legia nie wyprzeda połowy składu, dokupi solidnego napastnika i dokona kilku wzmocnień - w przyszłym sezonie może być lepiej.

ZAPRASZAM NA MÓJ KANAŁ SPLINTERBOXING - KLIKNIJ TUTAJ
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-08-2013, 08:39 AM
Post: #717
RE: Piłka nożna ogólnie
Szkoda, że mam sklerozę Big Grin

Oglądałem wszystkie te mecze o których piszecie, tylko ze moja pamięć jest dobra ale krótka Smile
Od pamiętnych meczów Wisły w Pucharze UEFA z Parmą, Schalke i Lazio zostałem wiernym fanem Krakowian, mimo że pochodzę prawie ze stolicy...
Po meczach głównie z Panatinaikosem, ale i Apoelem całą noc nie spałem, nie mogłem się uspokoić Smile Młody byłem i głupi, teraz podchodzę do meczy z dystansem, a już najwiekszy dystans mam do naszej reprezentacji.

Mówicie o uciekaniu z zajęć szkolnych - u nas pamiętam że na legalu oglądaliśmy z matematykiem mecze z mundialu w Korei i Japonii, tak samo było z siatkarzami kilka lat później
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-08-2013, 10:48 AM
Post: #718
RE: Piłka nożna ogólnie
cez
U nas by tak nie przeszło. Ewentualnie mógłbyś tylko w ryj zarobić - nic więcej byś nie wywalczyłTongue

Splint3rPL
Włodarczyk - Green, pamiętam: ) Ktoś famę puścił, że znokautowali Polaka, nagle taki szmer, wszyscy gadają, wszyscy wkurzeni, a to tylko plotaTongue

Pamiętam jak mecz Polska - Włochy w PŚ w siatkę oglądałem w bibliotece szkolnej. Odpaliłem streama i tylko zasłaniałem, by nikt nie zauważył co robię. Trzy godziny szlak trafił.

A co do Legii i LE. Szansa jakaś jest, ale więcej powiem po losowaniu. Mogłaby Legia być z 3 rozstawiona, to może chociaż jeden słabeusz by w grupie był.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-08-2013, 11:12 AM
Post: #719
RE: Piłka nożna ogólnie
kubala

Domyślam się Smile dlatego się tym zbytnio nie chwale szczególnie w okolicy, tereny wybitnie Legii
Jednak powiem Ci, że znam kilka takich odchyłów w okolicy jak ja Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-08-2013, 03:20 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 29-08-2013 03:22 PM przez kubala1122331.)
Post: #720
RE: Piłka nożna ogólnie
Tak na zachętę na dzisiaj dla ŚląskaTongue



Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 34 gości