Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 3.8 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piłka nożna ogólnie
07-07-2013, 06:50 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-07-2013 07:14 PM przez BESTIA.)
Post: #371
RE: Piłka nożna ogólnie
http://www.wprost.pl/ar/407198/Brazylia-..._293284105

Teraz jest OK.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-07-2013, 09:57 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-07-2013 10:14 PM przez kubala1122331.)
Post: #372
RE: Piłka nożna ogólnie
Sander
Oglądałem pierwszą połowę z Fluminense U20 i mi się podobało. Legia ma potencjał, by zagrać w LM, przecież taki Partizan, który pokonali w półfinale DC to naprawdę solidny rywal. No i trzeba brać Raula Bravo, gość strzelił gola i ogólnie fajnie się prezentował. To byłoby solidne wzmocnienie. Martwi mnie forma Lecha, widziałem przegrany sparing z Hapoelem i Lechici grali taką padlinę i piach, że aż żal było patrzeć.

BESTIA
Szkoda gadać, takie sytuacje nie mają nic wspólnego ze sportem. To brzmi jak z jakiegoś horroru klasy C: sędzia zasztyletował piłkarza, bo ten po czerwonej kartce nie chciał zejść z boiska. To był psychopata i po tym co zrobił, to akurat jego nie jest mi szkoda, bo sobie zasłużył na to, choć kary nie powinni wymierzyć mu akurat "kibice".
Jednak się pomyliłem. Jan Urban zrezygnował z Raula Bravo.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-07-2013, 10:54 PM
Post: #373
RE: Piłka nożna ogólnie
Nie ma jeszcze decyzji w sprawie Bravo.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-07-2013, 12:52 AM
Post: #374
RE: Piłka nożna ogólnie
Czytałem, że już oficjalnie Urban pożegnał się z Hiszpanem. A Ekstraklasa.net to dość poważny serwis.
http://ekstraklasa.net/legia-zrezygnowal...1b1e0192c9
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-07-2013, 05:38 PM
Post: #375
RE: Piłka nożna ogólnie
Nie no nie wierzę, Teodorczyk hattricka ustrzelił w sparingu z Nordsjaelland. Może się odblokuje? Bardzo na to liczę.

Jednak Rudar Pljevlja rywalem Śląska. Teren w Czarnogórze trudny, aczkolwiek bydło na trybunach, ale rywal na pewno korzystniejszy od MIKI pod względem sportowym, finansowym i geograficznym.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-07-2013, 06:20 PM
Post: #376
RE: Piłka nożna ogólnie
Bydło i to straszne.....kozojebcy z Podgoricy już się czają na nas po tym jak rok temu mieli niemiłą niespodziankę jak wracali z Wrocławia.....będzie ciekawie i na murawie i na trybunach, a raczej poza nimi bo gramy z Rudarem a nie Buducnostią.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-07-2013, 06:49 PM
Post: #377
RE: Piłka nożna ogólnie
Mam nadzieję że tę pierwszą( drugą) rundę nasze zespoły przejdą w komplecie a dalej?
Liczę na conajmniej 2 zespoły w LE. Daj Boże 4 ale o to będzie ciężko niesłychanie.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-07-2013, 06:58 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-07-2013 07:02 PM przez kubala1122331.)
Post: #378
RE: Piłka nożna ogólnie
4 w grupowce nie zagrają na pewnoTongue Ja liczę na Legię w LM, ew. LE i Lecha w LE. Szanse niewielkie, ale jednak ma Śląsk, przy szczęśliwym losowaniu w 3 i 4 rundzie i przy wzniesieniu się na wyżyny możliwości może się udać, a jeśli trafią np. na Tottenham czy Rubin będzie pozamiatane. Piast jeśli przejdzie Karabach to będzie dla mnie niespodzianką i można będzie mówić, że nie przyniósł wstydu. Ba, Gliwiczanie mają taki potencjał, że odpadnięcie po walce z Azerami nie będzie można mówić o kompromitacji... O resztę zespołów jestem w miarę spokojny w 2 rundzie.
Mój Boże, co się dzieje w tej piłce, fiński klub wyeliminowany przez klub z Luksemburga...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-07-2013, 07:18 PM
Post: #379
RE: Piłka nożna ogólnie
Coś o Staruchu
http://wm.pl/163099,Staruch-oskarzony-o-...z2YZd7sE00
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-07-2013, 07:53 PM
Post: #380
RE: Piłka nożna ogólnie
Nie ma na niego nic poza zeznaniami koronnej ku**y Haniora który i tak wersję udziała Starucha w tej sprawie zmieniał kilka razy. Staruch już 8 miesięcy siedział za te 'oskarżenia'...
i jestem pewny, że zostanie uniewinniony.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 44 gości