Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 3.8 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piłka nożna ogólnie
28-06-2013, 04:23 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-06-2013 05:18 PM przez kubala1122331.)
Post: #351
RE: Piłka nożna ogólnie
Wisła dalej się wzmacniaSmile 30 letni Piotr Hajduk z klubu Karpaty Krosno ma przejść do Wisły...
Bereszyński odchodzi z Legii do Benfici. Obrona się sypie...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-06-2013, 05:25 PM
Post: #352
RE: Piłka nożna ogólnie
Bereszyński w Benfice za 2mln euro. Jak dla mnie fajna sprawa. Legia zarobi, Bereś trafi do wielkiej piłki a skład nie ucierpi bo już jest Broź.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-06-2013, 05:59 PM
Post: #353
RE: Piłka nożna ogólnie
Mnie się to nie podoba. Wiesz kto będzie rywalem Beresia na PO w Benfice? Maxi Pereira. 80 krotny reprezentant Urugwaju. Następny zmarnowany talent nam się szkykuje, który po jednej rundzie wyjeżdża na zachód... nie wiadomo po co. Woli siedzieć na ławce w Benfice niż być może grać w LM z Legią? Szkoda.
Skład Legii faktycznie nie ucierpi, ale chyba Bereś jest trochę lepszy od Brozia. Poza tym jak przypomnę sobie słowa M. Rumaka z zeszłego roku, że Legia przepłaciła za Bereszyńskiego (100 tys. zł) to mi się chce jednocześnie śmiać i płakać...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-06-2013, 06:20 PM
Post: #354
RE: Piłka nożna ogólnie
No i po wielkiej Legii....Jędrzejczyka i Bereszyńskiego nie ma czyli obrony nie ma. Co z tego że dostali 2 mln euro jak piłkarza nie mają a pieniądze się szybko rozpłyną...
Z czym do LM? Z Broziem?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-06-2013, 06:28 PM
Post: #355
RE: Piłka nożna ogólnie
Po Legii? Obrona z Astizem, Jodłowcem, Bravo, Wawrzyniakiem, Rzeźnikiem, Cichockim i Broziem da radę. Broź to twardy charakterny gość i w defensywia na pewno lepszy od Beresia. Do tego negocjują z Dosą a za 4 mln euro (Jędza, Bereś) złapią i 9tkę z prawdziwego zdarzenia. Do tego Ojamaa i Pinto w środku zrobią różnicę. Kadra dużo silniejsza niż miesiąc temu.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-06-2013, 06:45 PM
Post: #356
RE: Piłka nożna ogólnie
Sander, głupoty gadaszTongue Legia nie jest silniejsza niż miesiąc temu. Odkleiły się jej dwa najważniejsze punkty w obronie, praktycznie nie do zastąpienia. Wiem, przyszli Broź - ze średniego Widzewa, Bravo (oficjalnie?) z Beerschotu, który się rozsypał, a sam zawodnik jest już cieniem samego siebie, Cichocki - młody utalentowany. Jesteś pewny, że oni zastąpią tę dwójkę?
A skrzydłowi, fajnie że przyszli, ale po co? Legia ma przecież na skrzydłach Rado i Kubusię Koseckiego, Kucharczyka, nie wiem po co im kolejni skrzydłowi, chyba po to by wywołać niezadowolenie w drużynie...
Dla mnie Legia jest słabsza, obrona gorsza bez Beresia i Jędzy bez dwóch zdań, a środek pola ani się wzmocnił ani osłabił, ot przyszli dwaj nowi zawodnicy. Tak, przybyło konkurencji na tą pozycję, ale nie wiem czy umiejętności tych zawodników są wystarczające by grali oni w pierwszym składzie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-06-2013, 07:02 PM
Post: #357
RE: Piłka nożna ogólnie
Stary Legia jest o klasę silniejsza co niebawem ujrzysz Big Grin jestem mega zadowolony z kadry i ruchów transferowych.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-06-2013, 08:23 PM
Post: #358
RE: Piłka nożna ogólnie
Oby pokazała to w Europie... w lidze niekoniecznieTongue
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-06-2013, 09:00 PM
Post: #359
RE: Piłka nożna ogólnie
W lidze Legia i Lech to odjadą reszcie o 30 pkt.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-06-2013, 09:04 PM
Post: #360
RE: Piłka nożna ogólnie
(28-06-2013 09:00 PM)Sander napisał(a):  W lidze Legia i Lech to odjadą reszcie o 30 pkt.

hehehe no żebyś się nie zdziwił
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 35 gości