Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 3.8 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piłka nożna ogólnie
30-05-2013, 07:48 PM
Post: #241
RE: Piłka nożna ogólnie
finał 2005 to sam bym sobie powtórzył ;p
Pamiętam ten mecz...

"..Ja też przesiedziałem życia część gdzieś na ławce
więc wiem że powstanie z niej wcale nie jest łatwe..."
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-05-2013, 07:52 PM
Post: #242
RE: Piłka nożna ogólnie
Albo EURO 2008 i mecz Czechy vs Turcja. Boks jest piękny itd ale facet nie interesujący się piłką traci coś z życia...

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-05-2013, 08:13 PM
Post: #243
RE: Piłka nożna ogólnie
(30-05-2013 07:52 PM)Sander napisał(a):  Boks jest piękny itd ale facet nie interesujący się piłką traci coś z życia...

Święte słowa.....piłka no i cała otoczka wokół niej to coś czego nie ma przy żadnej innej dyscyplinie sportu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-05-2013, 11:16 PM
Post: #244
RE: Piłka nożna ogólnie
@BESTIA
Na pewno można znaleźć na chomikuj.pl, tylko że stamtąd trzeba pobrać, to chyba, że zadowoli cię 10 minut.
Poza tym znalazłem Milan - Liverpool na yt. http://www.youtube.com/watch?v=Oj0u050ysac
Do tego możesz poszukać na veoh.com, tam można znaleźć różne starsze mecze, może coś znajdziesz.

@Martin
Otoczka do meczów piłkarskich podoba mi się rzadko, np. na Euro. Teraz finału LM miałem dosyć już prezd meczem. Gdzie nie zajrzę tam BVB - BM. Wbijam na twitera, cała tablica zarzucona, co powiedział ten, co tamten i tak wszędzie. Czytam sobie podsumowanie 2 ligi polskiej w PN, a tam o Zniczu Pruszków..., że RL załatwił im wejście do szatni Borussii itd. Mnie takie coś męczy. Wolę jak o jakimś wydarzeniu sportowym jest ciszej. Śmieszy mnie zaś otoczka wg meczu polskiej ligi, np. Jagiellonia - Zagłębie. Zespoły nie walczą już o nic, a tu w koło na około co to będzie jak jeden wygra, a co jak drugi.

@Sander
Nie wiem, ale mecz Czechy - Turcja EURO 2008, jest chyba najdramatyczniejszym meczem piłkarskim jaki pamiętam, jak dla mnie przebija finał LM z 2005. Ten mecz to było coś niezwykłego. Do dziś nie wiem, jak Turcy strzelili te 3 bramki w 15 minutSmile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31-05-2013, 04:39 AM
Post: #245
RE: Piłka nożna ogólnie
(30-05-2013 11:16 PM)kubala1122331 napisał(a):  Poza tym znalazłem Milan - Liverpool na yt. http://www.youtube.com/watch?v=Oj0u050ysac


@Martin
Otoczka do meczów piłkarskich podoba mi się rzadko, np. na Euro. Teraz finału LM miałem dosyć już prezd meczem. Gdzie nie zajrzę tam BVB - BM. Wbijam na twitera, cała tablica zarzucona, co powiedział ten, co tamten i tak wszędzie. Czytam sobie podsumowanie 2 ligi polskiej w PN, a tam o Zniczu Pruszków..., że RL załatwił im wejście do szatni Borussii itd. Mnie takie coś męczy. Wolę jak o jakimś wydarzeniu sportowym jest ciszej. Śmieszy mnie zaś otoczka wg meczu polskiej ligi, np. Jagiellonia - Zagłębie. Zespoły nie walczą już o nic, a tu w koło na około co to będzie jak jeden wygra, a co jak drugi.

O stary, ten mecz to był chyba nieświeżym śledziem nagrywany. Ledwo piłkę widać.
A co do otoczki wokół meczów to w sumie się zgadzam. Szczególnie jeśli chodzi o BVB. Mam wrażenie, że u nas pisze się o tym klubie więcej niż w Niemczech. Strach lodówkę otworzyć, żeby Lewandowski nie wyskoczył. A co do samego Lewego... słyszeliście, że wydaje biografię zatytułowaną "Pogromca Realu"? Trochę to mimo wszystko śmieszne. Jasne, Robert to świetny piłkarz, ale wydawać biografię w wieku 24 lat po rozegraniu jednego wielkiego meczu? Dla mnie biografia powinna się ukazać po zakończeniu kariery jako podsumowanie całego dorobku. Przed Lewandowskim jeszcze lata gry, pewnie kilka transferów i i wielkich turniejów. Ale rozumiem, hajs się musi zgadzać.

ZAPRASZAM NA MÓJ KANAŁ SPLINTERBOXING - KLIKNIJ TUTAJ
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31-05-2013, 08:28 AM
Post: #246
RE: Piłka nożna ogólnie
To prawda co piszecie, ja też już rzygam tym całym Lewnadowskim i Borussią. Ciekawe czy nasz "as" trafi do siatki w Kiszyniowie w meczu z Mołdawią...
Przypomnijcie sobie atmosferę przed pierwszym meczem Polaków na EURO 2012......tym żyli praktycznie wszyscy, nawet ci co na co dzień z futbolem mają niewiele wspólnego. Mówcie co chcecie, ale jak sobie przypomnę co się "działo" w moim Wrocławiu przed meczem z Czechami - tego się po prostu nie da opisać słowami, to trzeba przeżyć. Coś pięknego, coś co przy żadnej innej dyscyplinie sportu NIGDY nie będzie mieć miejsca.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31-05-2013, 09:55 AM
Post: #247
RE: Piłka nożna ogólnie
Każdy od nastolatka po emeryta żył tym Euro. W tramwaju, sklepie, poczcie, pracy wszędzie jeden temat i nerwowe spoglądanie na zegarek - ile do meczu. Piękne chwile i tak naprawdę to wynik nie był ważny ale możliwość zjednoczenia się i wspólnego kibicowania to było coś niesamowitego.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31-05-2013, 10:43 AM
Post: #248
RE: Piłka nożna ogólnie
To było piękneSmile Sam wpadłem w "futbolowy szał" i ryzykując życie siedziałem na matematyce z szalikiem Polski na szyi, żyjąc od rana meczamiSmile Szkoda tylko, że wspominamy jedynie atmosferę EURO, a nie możemy podelektować się sukcesami naszej drużyny...
A co transferu Lewego, niech on już nawet przejdzie do 14 ligi francuskiej... mam już dość tego cyrku.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31-05-2013, 11:05 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 31-05-2013 11:06 AM przez BESTIA.)
Post: #249
RE: Piłka nożna ogólnie
kubala1122331
Mam jędna zajefajną stronę ale jest też droga, szkoda bo na razie mnie nie stać aby zapłacić płacić 430 zł na dwa lata i to jest tylko dostęp do upoaded.net a są jeszcze inne jak Fillesm.Strona to http://www.fullmatches.net/.
Większość to mecze w HD.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-06-2013, 01:43 AM
Post: #250
RE: Piłka nożna ogólnie
Śledzicie trochę informacje o transferach?
Monaco buduje naprawdę silny skład (i koszmarnie drogi). Carvalho z Realu, Moutinho z Porto, Falcao z Atletico (podobno za 60 mln euro!)... nieźle. Neymar już oficjalnie w Barcelonie, Goetze w Bayernie (ale to wiadomo od jakiegoś czasu) i sporo plotek nt. następnych transferów. Będzie ciekawie. Tylko jak tu kluby bez potężnych inwestorów z Rosji albo bliskiego wschodu mają rywalizować z takim PSG, Man City, czy obecnie Monaco...

ZAPRASZAM NA MÓJ KANAŁ SPLINTERBOXING - KLIKNIJ TUTAJ
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 35 gości