Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 3.8 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piłka nożna ogólnie
04-09-2018, 07:28 AM
Post: #6861
RE: Piłka nożna ogólnie
Kiedy zaczynają się mecze grupowe? Jakoś na dniach chyba?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-09-2018, 08:27 AM
Post: #6862
RE: Piłka nożna ogólnie
Za dwa tygodnie,
w TVP w środę mecz Real-Roma
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-09-2018, 10:23 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-09-2018 10:27 PM przez Martin.)
Post: #6863
RE: Piłka nożna ogólnie
Włochy vs Polska 1-1
Nadspodziewanie dobrze wypadł debiut Brzęczka w roli selekcjonera. I nie chodzi mi tylko o wynik ale także o styl gry, taktykę i zaangażowanie choć w drugiej połowie nie wyglądało to już tak dobrze jak w pierwszej. Reprezentacja Włoch też jest w przebudowie i to nie jest ta Italia co jeszcze kilka lat temu ale to zmartwienie makaroniarzy. Zobaczymy jak nasza kadra zaprezentuje się we wtorek we Wrocławiu kiedy zagramy z Irlandią.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-09-2018, 06:47 AM
Post: #6864
RE: Piłka nożna ogólnie
Zobaczymy jak to będzie układać się dalej. Mam nadzieję ,że szanśe dostaną Piątek i Milik.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-09-2018, 06:46 AM
Post: #6865
RE: Piłka nożna ogólnie
https://www.youtube.com/watch?v=BNxrSNKhQIc
Jak dla mnie to po stronie Ronaldo nie byo nawet faulu. Prędzej piłarz Valencji powinien zostac ukarany za symulanstwo.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-09-2018, 10:00 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-09-2018 10:00 AM przez Gogolius.)
Post: #6866
RE: Piłka nożna ogólnie
Problem z brakiem VAR. Mimo to Juventus zdominował Valencie w dziesiątkę i wygrał 2:0. Z innych męczy zrobil na mnie wrażenie Inter pokonując Tottenham, Real wygrywający z Romą i Lyon radzący sobie z City.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-09-2018, 06:05 PM
Post: #6867
RE: Piłka nożna ogólnie
Czerwona kartka ewidentna, niestety. Przepisy są jakie są, są debilne i durne, ale jednak są po to, żeby się ich trzymać. A według nich ta decyzja sędziego jak najbardziej prawidłowa...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-09-2018, 12:36 PM
Post: #6868
RE: Piłka nożna ogólnie
Wczoraj było podobnie w meczu Barcelony. Początkowo sędzia nie odgwizdał faulu, ale po sprawdzeniu nagrania ukarał Lengleta czerwoną za atak łokciem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-10-2018, 05:31 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-10-2018 05:37 PM przez Martin.)
Post: #6869
RE: Piłka nożna ogólnie
Wawrzynowski pisze, że NC+ kupuje Ekstraklasę za 250 mln pln za sezon, z czego 70 mln od TVP, która pokaże sobotnie mecze kolejki w otwartym paśmie.
Kontrakt jest jeszcze niepodpisany.
https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/...250-mln-zl
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-10-2018, 08:34 AM
Post: #6870
RE: Piłka nożna ogólnie
Przegraliśmy wczoraj mecz z Portugalią 2:3. W sumie nawet spoko się to oglądało, w przeciwieństwie do Tomaszewskiego mi się podobało, że gralismy dwoma napastnikami, a w drugiej połowie to w ogóle przeszliśmy do jakieś ultra ofensywnego 3-1-3-2 co przyniosło (kontrowersyjnego) gola.
Podobał mi się Zieliński, natomiast ja w ogóle nie wiem co robi Klich w reprezentacji i to jeszcze w podstawowym składzie. Tak się nie mogę do niego przekonać, a nie mogę. Jakoś mi nie leży, dla mnie jest pierwszy do zmiany.

W sumie jeśli mielibyśmy tych zawodników pod formą to skład: Fabiański- Kurzawa, Bednarek, Glik - Krychowiak, Zieliński, Błaszczykowski, Grosicki - Lewandowski, Piątek/Milik brzmi groźnie.

Gorzej z obroną - pierwsza bramka to zagapienie, druga to już błąd Fabiańskiego, którego mi szkoda w tej sytuacji bo w sumie to jego pierwszy babol w reprezentacji jaki zauważyłem. Przy trzeciej to już tragiczna gra w obronie, żeby jeden chłopek pokonał bezpośrednio 10 metrów wszerz i wszedł w szesnastkę - skandal.

Ale ogólnie coś tam się zaczyna dziać, podobało mi się dużo bardziej niż wcześniejsze spotkania.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 12 gości