Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 3.8 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piłka nożna ogólnie
06-06-2018, 07:42 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-06-2018 07:51 PM przez szalonyAli.)
Post: #6551
RE: Piłka nożna ogólnie
Ja właśnie planuję tutaj znajomymi trochę postawić u buka na turniej i dlatego trochę analizuję ;-). I im bardziej analizuję tymbardziej nie wiem. Francja ma trudną grupę i nie zdziwię się , jeśli wyjdą z niej z problemami nawet z 2 miejsca za Dania na przykład . Ale ogólnie są faworytem i myślę , że zagrają w finale. Brazylia zawsze niebezpieczna. No jest Hiszpania. Szwajcaria może zaskoczyć , mam nadzieję , że polska. Anglia ma w miarę mocny skład , dawno nic nie osiągnęła. Ciekawe jednak jak młody selekcjoner ułoży piłkarzy. Myślę , że Ćwierfinał w zasięgu , chyba ze trafią na Polskę. Nie wiem czemu ale czuję , że Niemcy nawet z grupy nie wyjdą. Musi nastąpić w końcu jakiś słabszy moment, podobnie mieli Hiszpanie czy Francuzi, włosi. A wiadomo faza grupowa jest najbardziej nieprzewidywalan i tutaj faworyci często się męczą z drużynami , które normalnie by ogarnieli . Mają zawsze wychodzących z grupy na wielkich turniejach meksykanów. Są Szwedzi z którymi strasznie się męczyli w eliminacjach. Zobaczymy
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-06-2018, 08:11 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-06-2018 08:12 PM przez Wietnam.)
Post: #6552
RE: Piłka nożna ogólnie
Czarne Końie to moim zdaniem:Egipt-Śilna paka z
gwiazdą, Szwecja nie obciążona Ibrą i jego ego,
Chorwacja z niesamowitą siła w środku pola
Modrić-Kovaćic-Rakitić, Nigeria-moim zdaniem
śilniejsza repra niż Senegal, potrafili wygrywać
z Argentyną w towarzyskim, Dania zespół w tym
momencie o podobnej śile co Polska, ze świetnym
rozgrywającym Eriksonem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-06-2018, 08:29 PM
Post: #6553
RE: Piłka nożna ogólnie
Brazylia, Francja, Niemcy, Hiszpania - w takiej kolejności. Drużyny najbardziej kompletne, doświadczone na wielkich turniejach. Brak któregoś z nich w półfinale byłby dla mnie sensacją.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-06-2018, 09:31 PM
Post: #6554
RE: Piłka nożna ogólnie
Niemców zabraknie :-) Jak dla mnie czarne konie to : Egipt, Dania , Szwajcaria i Polska jak dla mnie wszystkie mogą dojść do ćwierfinału a jedna z nich do półfinału . Na chwilę obecną to bym obstawiał tak Brazylia , Francja , Hiszpania, Szwajcaria
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-06-2018, 09:53 PM
Post: #6555
RE: Piłka nożna ogólnie
Ale dlaczego Szwajcaria? :O

Czarny koń? Hmmm... ciężko mi powiedzieć. Egiptu bym nie skreślał, ale w 1/8 finału trafiają na Hiszpanię lub Portugalię, więc chyba tam nie dadzą już rady. Może Senegal? Z Europy na pewno Dania i, a niech będzie, Polska Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-06-2018, 10:10 PM
Post: #6556
RE: Piłka nożna ogólnie
Egipt pierwszy mecz zagra z Urugwajem najprawdopodobniej jeszcze bez Salaha, Urugwaj to tez
nie byle co, reprezentacja z potencjałem na 1/8, a jakoś nikt o nich nie mówi, Cavani-Suarez
wracając do Egiptu wiele zależy od Salaha, co pokazał dzisiejszy towarzyski mecz Egiptu z Belgią
Czerwone diabły ograły Faraonòw 3:0. Mo to 50 % tej ekipy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-06-2018, 10:10 PM
Post: #6557
RE: Piłka nożna ogólnie
No a czemu nie ? Mają naprawdę w miarę mocny, równy skład. Są zgrani , w eliminacjach przegrali tylko jeden mecz z Portugalią. Pierwsze miejsce przegrali różnicą bramek. Wprawdzie mieli wyjątkowo łatwą grupę. Zagrożeniem były tak naprawdę tylko Węgry. Na ostatnim mundialu przegrali w 1/8 z Argentyną po dogrywce, na Euro z Polską po karnym. W grupie obok Brazylii mają Serbię i Kostarykę. Mogą zaskoczyć.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-06-2018, 10:26 PM
Post: #6558
RE: Piłka nożna ogólnie
No ale to zawsze był taki solidny średniak, myślę, że tak samo będzie i tym razem. Ja się obawiam, że mogą nawet z grupy nie wyjść. Brazylia raczej poza zasięgiem, pewnie zadecyduje mecz z Serbami. A w nim minimalnie stawiałbym na Bałkańców. Mają świetną ekipę, która wreszcie awansowała na mundial po latach niepowodzeń. Na pewno będzie świetny meczyk. Zobaczymy. Zaskoczyłeś mnie tą opinią Smile

Egipt to jest chyba jedyny zespół na mundialu, który ma taką dysproporcję w składzie. Z jednej strony Salah, a z drugiej jakiś pomocnik z ligi filipińskiej Big Grin Ciekawy jestem ich występu. Parę lat temu wygrywali trzy razy z rzędu PNA, a nie byli w stanie awansować na mundial. W sumie chyba nigdy nie widziałem ich żadnego meczu. Ta grupa A jest bardzo słaba, ale ich mecz z Rosją to takie moje must see na tych mistrzostwach.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-06-2018, 10:29 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-06-2018 10:33 PM przez Wietnam.)
Post: #6559
RE: Piłka nożna ogólnie
Dobry zespół z wieloma świetnymi zawdodnikami, Shaqiri, Granit Xhaka, no i wielu zawodników
z Bundesligi-Embolo,Drmić, doświadczony Fernandes, niewiele nowych twarzy, zgrana ekipa
eliminacje bardzo dobre, długo byli przed Portugalią, chociaż mają trudną grupe, to powinni
wyjść razem z Brazylią.Jeśli nie trafią na Hiszpanie w 1/8, może być awans do ćwierćfinału.

Lekarz As Monaco:Nie ma realnych szans na wyjazd Glika, na mundial.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-06-2018, 09:37 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-06-2018 09:51 AM przez szalonyAli.)
Post: #6560
RE: Piłka nożna ogólnie
https://www.transfermarkt.pl/agypten/sta...erein/3672
Salah 150 mln, Egipt jako całość 196 ;-)

https://www.transfermarkt.pl/polen/start...erein/3442
https://www.transfermarkt.pl/senegal/sta...erein/3499
https://www.transfermarkt.pl/kolumbien/s...erein/3816
https://www.transfermarkt.pl/japan/start...erein/3435
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 151 gości