• 3
  • 4
  • 5
Piłka nożna ogólnie
16-03-2018, 01:09 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-03-2018 01:21 PM przez Wietnam.)

RB Salzburg - Lazio

Atletico Madryt vs Sporting najciekawsza para!

Lazio ciężki los, Lipsk gra naprawdę dobrą piłkę
jak w lidze mistrzów.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-03-2018, 01:24 PM
Post: #6272
Sporting mnie jakoś nie przekonuje, oglądałem ostatnio jakiś ich mecz w lidze portugalskiej i szału nie było.
Właśnie para RB - Lazio wydaje mi się najciekawsza, ale jednak stawiam na Włochów.
Arsenal może się potknać na CSKA, nie zdziwię się jak w Rosji dostana 2:0.
16-03-2018, 02:01 PM
Post: #6273
Barcelona, Bayern, Real, M.City - tak to widzę po losowaniu.
16-03-2018, 11:39 PM
Post: #6274
Brawo Lech, Kubala widzieliśmy tylko że Peszko zabiera miejce w kadrze innym zawodnikom.
Czym kierował się Nawałka. . Potknięcia Jagi i.. Legii, i Lech jest już bardzo blisko. .
17-03-2018, 11:40 AM
Post: #6275
Akurat Peszko wczoraj w ofensywie jakoś tragicznie nie zagrał, ale wiadomo, że poziom kadry i tak to nie jest. No zwycięstwo fajne, szkoda trzech kontuzji, z czego jedna (Raduta) wyglądała bardzo groznie. W potknięcia Jagi czy Legii w tej kolejce nie wierzę, dlatego trzeba dalej wygrywać. A przed nami wyjazd na Wisłę Kraków. Będzie trudno.
Post: #6276
Cała nasza liga to cały ten chuj, cała nadzieja w Lechu
jak nie on , tak znowu tragiczna Legia sięgnie po tytuł..
Jutro liczę na Carlitosa, jest kapitalnym zawodnikiem
stać go aby samemu zadać dwa ciosy, szmacie.

Post: #6278
No na razie wynik bardzo ładny, ale w końcówce Legia mocno zaatakowała i była blisko gola. Znów mam zastrzeżenia do VAR-u. Oglądałem dzisiaj Koeln - Bayer Leverkusen, sędzia nie zauważył uderzenia bez piłki zawodnika gości, podbiegł do ekraniku, sprawdził, dał czerwoną, wszystko trwało maksymalnie minutę. A tutaj oczywista sprawa, metrowy spalony i czekanie na decyzję 2 minuty...

No będzie jeszcze ciekawie po przerwie, jeśli Wisła da się tak zepchnąć, jak w końcówce.
Post: #6279
Wisła ! ! Jaga liderem , i Lech znowu w poważnej grze.

Co do Carlitosa jeszcze, do tej akcji na 2-0 w wykonaniu Hiszpana z Wisły, i końcowej asyście
podćinką nie powstydźił by się żaden zawodnik Realu czy Barcy. Odejdzie Carlitos po zakończeniu
sezonu to pewne na 200%, i to duże pieniędze zarobi Wisła na nim, moim zdaniem będzie to
najdroższy transfer z naszej ligi na kolejne 200%. Cel Hiszpania.
19-03-2018, 07:48 PM
Post: #6280