Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 3.8 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piłka nożna ogólnie
19-06-2018, 05:05 PM
Post: #6631
RE: Piłka nożna ogólnie
Jeżeli w 2 połowie Nawałka nie posadzi na ławie rezerwowych największego nieudacznika reprezentacji to przestaję kibicować Polsce.
Kompromitacja na całego.
Lewy jest na wczasach a nie na mistrzostwach.
Chyba ani razu nie dotknął piłki.
Uwolnić reprezentację Polski od celebryty Lewego.
Szpakowski z tym drugim przechodzą samych siebie.

Czy Polacy oddali choćby jeden strzał na bramkę przeciwnika?

Potwierdza się wszystko to co wcześniej pisałem na temat tego patałacha.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-06-2018, 05:32 PM
Post: #6632
RE: Piłka nożna ogólnie
Dobra, tyle czekania i kompromitacja...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-06-2018, 05:42 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-06-2018 05:47 PM przez RSC-2.)
Post: #6633
RE: Piłka nożna ogólnie
Najwyższy czas aby Nawałka wpuścił na boisko Lewandowską.
Jest już w formie. Na "Kundelku" pokazała zdjęcia z emiratów.
Już nie ma brzucha.



A zresztą co tam mecz
Ważniejsza jest nowa fryzura Lewandowskiego.
No i oczywiście jak i gdzie spędzi wakacje.

A gawiedź po meczu będzie tradycyjnie śpiewać:
Nic się nie stało ...... Polacy nic się nie stało.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-06-2018, 05:56 PM
Post: #6634
RE: Piłka nożna ogólnie
Jeszcze jest nadzieja:-)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-06-2018, 06:09 PM
Post: #6635
RE: Piłka nożna ogólnie
Zobaczymy co nam teraz powie ekspert @Gogolius.......
Gdzie już widział 1/4.

Kubala pozdro bo on nie pompował balona.!

Oj Nawałka z tym Cionkiem, i wpuszczaniem za
pomocnika Kube, obrońcę Bednarka! Brawa Adam.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-06-2018, 06:09 PM
Post: #6636
RE: Piłka nożna ogólnie
Wszystkie portale pokazują przepiękne mieszkanie Glika w Monako.
I to są ważne sprawy .
No i oczywiście "łokieć" Glika.
Ciekawe czy do wesela się zagoi.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-06-2018, 06:32 PM
Post: #6637
RE: Piłka nożna ogólnie
Zjebaliśmy sobie wszystko na dzień dobry........Senegal słaby, przegra pewnie z Japonią i Kolumbią, a my......do domu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-06-2018, 06:32 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-06-2018 06:38 PM przez szalonyAli.)
Post: #6638
RE: Piłka nożna ogólnie
Ja ich też widziałem w 1/4 i wcale jakoś specjalnie z tego się nie wycofuję . Mają potencajł na cwierćfinał. Nie rozumiem jednak totalnie co dziś zrobił Nawałka , Spodziewałem się Linettego bądź Góralskiego i jednego napastnika, w obronie zaś Bednarka. Takie ustawienie na Senegal wydawało się najbardziej rozsądne. Jakby coś nie szło to zawsze można dokonać zmiany ustawienia na bardziej ofensywnie, a gdyby szło łatwiej wymieniać piłkarzy .Tymczasem Adam zaszalał zagrał z dwoma napastnikami i jednym defensorem. Jego wybór, ryzykowne , no wiadomo , że mamy klłopoty w defensywie, ale postawił na atak, miał prawo . No właśnie czemu nie atakowaliśmy, przecież mieliśmy ofensywne ustawienie.Tego nie jestem w stanie pojąć . Gdyby zagrał tak jak wskazywał rozsądek, to akcji bramkowych mielibyśmy tyle samo , a w defensywie może gralibyśmy trochę pewniej. W ogóle czemu Cionek , jest Bednarek i Bereszyński ? W ogóle nie rozumiem tej taktyki, wyślismy bardzo ofensywnym skąłdem i graliśmy tak , żeby nie przegrać ? Pokazaliśmy jednak potencjał na ławce. Mamy zmienników , którzy dali jakiegoś kopniaka. Zmiana Bednarka za Kubę miała zapewnie wzmocnienie obrony ;-). Rybus mógł się przesunąć na pomocnika, przecież gra na tej pozycji. Ale no trochę bez sensu. Jak dla mnie taktyka miała się nijak do ustawienia. Mieliśmy ustawienie ofensywnie, a szukaliśmy gry, wogóle k tos pomylił ustawienia. No zabrakło nam serducha też. Ale nadal widzę potencjał. Z Kolumbią musimy pokazać charakter i dyscyplinę , musimy zagrać tak , żeby wygrać .
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-06-2018, 06:41 PM
Post: #6639
RE: Piłka nożna ogólnie
Przecież taktyki na mecz nie ustala Nawałka.
Tylko Lewandowski z żoną.

Na konferencji prasowej to potwierdzi tak jak po meczu towarzyskim przed mistrzostwami gdzie wypowiadał się jak drużyna powinna być ustawiona.

A najlepiej będzie jak Lewy wystąpi w "Tańcu z Gwizdami"
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-06-2018, 06:41 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-06-2018 06:44 PM przez szalonyAli.)
Post: #6640
RE: Piłka nożna ogólnie
Senegal miał takie samo ustawienie jak Polska, ale grał o wygraną . Atakował , gdybyśmy zagrali tak samo w ataku pewnie by zaczeli gubic się w defensywie. Wcale nie potrzebowaliśmy do tego dwóch napastników, ale jestem Januszem więc nie wiem. Ale według mnie jesłi gra się dwoma napastnikami to gra się jak senegal

Nie weim kto ustala taktykę , ale mając ustawienie ofensywne nie gra się defensywnie , bo to bez sensu. Zresztą bramki padły z naszej winy, a nie dlatego , że Senegal je wypracwał . Po prostu powtórze to jeszcze raz, mieliśmy ustawienie nastawione na atak, a graliśmy tak , jakbyśmy byli nastawieni na kontry. Przy takim stylu gry obrona powinna być wzmociniona bo inaczej przy natarciu może się gubić si się pogubiła. Dwie bramki strzeliśmy sb sami. Dlatego mówię , że mamy potencjał , bo to nie Senegal wygrał tylko my przegraliśmy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 25 gości