Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 4 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto dla Adamka? Jednak nie Pulew
15-02-2013, 04:05 PM
Post: #51
RE: Kto dla Adamka? Jednak nie Pulew
Ten temat znajduje się w aktualnościach a sprawa poruszona w tym temacie jest na pewno aktualna;)
Smialo można poswiecic watek osobno tej sprawie wiec ja problemu nie widze zadnego.
Niepotrzebnie czepiacie się Adamka. Jak na moje oko wypunktowalby Pulewa.
Poza tym mi się wydaje ze on po prostu nie chce być pretendentem o pas mistrza swiata.
Nie w tym roku:) Sam mowi ze zostało mu 2 lata boksowania. Do tego czasu Vitalij odpuści sobie boksowanie a Adamek z jakims cieniasem zawalczy o pas i wygra;) tak to widze.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-02-2013, 04:17 PM
Post: #52
RE: Kto dla Adamka? Jednak nie Pulew
Crumb
Obawiam się że czepianie się dopiero się zacznie jak ogłoszą rywala.Po za tym Adamek jasno mówił że interesuje go walka z Władem,bo by być prawdziwym Mistrzem trzeba pokonać któregoś z Braci.Teraz pewnie odwróci kota ogonem i powie coś innego.

Nie zamierzam zachowywać się jak tchórz i usprawiedliwiać po przegranej walce jak to robi wielu bokserów. Niezależnie jaki byłby powód – po prostu przegrałem.-Ricardo Mayorga.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-02-2013, 05:10 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-02-2013 05:11 PM przez Adammobp.)
Post: #53
RE: Kto dla Adamka? Jednak nie Pulew
O Adamku z formie z walki z Arreola to też bym tak se myślał - "Vitek skończy karierę, Adamek z kimś zawalczy i go wypunktuje, będzie mistrzem". Niestety, po ostatnich walkach, nie jestem co do tego taki przekonany. Każda walka z czołowymi zawodnikami wagi ciężkiej będzie dla Adamka trudna i różnie się może skończyć. A z tymi drągalami typu Price czy Fury, albo i Wilder, to z racji ich warunków byłoby cholernie ciężko.

(15-02-2013 04:17 PM)Zioło-Pale-Niebywale napisał(a):  Crumb
Obawiam się że czepianie się dopiero się zacznie jak ogłoszą rywala.Po za tym Adamek jasno mówił że interesuje go walka z Władem,bo by być prawdziwym Mistrzem trzeba pokonać któregoś z Braci.Teraz pewnie odwróci kota ogonem i powie coś innego.
No może tak być, ja tam bym nie przywiązywał takiej wagi do tamtych wypowiedzi Adamka. Chyba, że właśnie... Jak ktoś tu już wcześniej pomyślał, może to Władimir negocjuje z Adamkiem? Co z tego, że się zarzekał, że nie ma sensu walczyć z Adamkiem. Boks to biznes. Choć on chyba teraz inne plany ma.

Ale cholera wie, cholera wie, jest dużo opcji, możemy fajnie se pospekulować. Ale trzeba czekać na kolejne przecieki oraz na pewniejsze informacje Smile Zaraz jaki fakt napisze o możliwej walce z Pudzianowskim Big Grin

(15-02-2013 02:53 PM)Jerome napisał(a):  A mnie naszła taka bardzo przyziemna myśl..
Dlaczego ktoś utworzył wątek o Adamku skoro takowy już istnieje na forum?
To pousuwajmy tematy Price vs Thomspon, Gołota vs Saleta, Szpilka vs Zimnoch, Adamek vs Cunningham II i wiele wiele innych... Skąd tobie takie pomysły do głowy przychodzą?

(15-02-2013 03:39 PM)Kikas napisał(a):  Jerome piszesz o syfie a sam z AFPL robicie na tym forum największy syf, jak Ci się nie podoba to na razie.
Hehehe huhu

[Obrazek: g.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-02-2013, 05:25 PM
Post: #54
RE: Kto dla Adamka? Jednak nie Pulew
Adammobp
Z Pudzianem hehe,to by była istna bomba PPV.

Nie zamierzam zachowywać się jak tchórz i usprawiedliwiać po przegranej walce jak to robi wielu bokserów. Niezależnie jaki byłby powód – po prostu przegrałem.-Ricardo Mayorga.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-02-2013, 05:38 PM
Post: #55
RE: Kto dla Adamka? Jednak nie Pulew
W tej walce w Gdańsku chyba nie chodzi o polskiego przeciwnika.

To będzie chyba Banks ,lub Sprott.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-02-2013, 06:47 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-02-2013 06:53 PM przez Zioło-Pale-Niebywale.)
Post: #56
RE: Kto dla Adamka? Jednak nie Pulew
Banksa był luknął,ale Sprott??? Już bym wolał Holyfielda.
Ale Banks ma walkę z Sethem,przynajmniej miał,ale coś zniknęła z boxreca.

Nie zamierzam zachowywać się jak tchórz i usprawiedliwiać po przegranej walce jak to robi wielu bokserów. Niezależnie jaki byłby powód – po prostu przegrałem.-Ricardo Mayorga.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-02-2013, 09:17 PM
Post: #57
RE: Kto dla Adamka? Jednak nie Pulew
Jak ktoś nie czytał tego - artykuł (z przeglądu) i wywiad (przeprowadzał Garczarczyk) - to polecam przeczytać.

http://www.ringpolska.pl/tomasz-adamek/2...-gdzie-pas
http://www.ringpolska.pl/tomasz-adamek/2...sie-nie-da

I patrzcie na to. Adamek mówi odnośnie walki z Pulewem
Cytat:Co do pieniędzy, to postawmy sprawę jasno - walka sportowo ani finansowo nic mi nie gwarantowała. Nie przybliżała do tytułu, więc miałem ją brać na siłę?
Adamek mówi, że walka z Pulewem nie przybliża do tytułu. Jest to zaskakujące, bo przecież według IBF wygrany miał zdobyć pozycję obowiązkowego pretendenta do pasa. Czyli co to oznacza? Że Adamek nagle zdał sobie sprawę, że walcząc z Władimirem Kliczko nie miałby żadnych szans na tytuł? No tak to wygląda...

[Obrazek: g.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-02-2013, 10:17 PM
Post: #58
RE: Kto dla Adamka? Jednak nie Pulew
@Kikas
Z tym syfem na forum nie przesadzaj. Jakby nie było przestępców nie było by policji, jak by nie było takich jak ja czy Jerome to nie było by moderatorów, hehe.

@Jerome
Odbija Ci trochę. Wiesz dobrze, że najnowsze wątki cieszą się największą popularnością. Poza tym to dział ''Aktualności'' więc możemy porozmawiać na tematy bieżące. A jeżeli będziemy chcieli pogadać sobie o skarpetkach Adamka to przeskoczymy na wątek o Adamku, proste Big Grin

@Adammobp
Właściwie to ta walka tylko z punktu formalnego przybliżała go do walki o pas. Nie wiadomo kiedy by taką walkę dostał, za rok, może dwa. Ile to już Władimir zwleka z walką z Povetkinem? 2 lata? a i tak nie zanosi się na to aby taka walka się odbyła. Ja myślę, że Adamek po prostu zrezygnował z tej walki z Kliczką i śluz... może będzie próbował jeszcze pokusić się o ten wakat WBC.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-02-2013, 10:44 PM
Post: #59
RE: Kto dla Adamka? Jednak nie Pulew
No nie wiem. Pamiętasz w jaki sposób Adamek miał dojść do pierwszej walki o pas w wadze ciężkiej? Celował wtedy we Władimira Kliczko i postawiono sobie za cel zwycięstwo w miniturnieju IBF, który miał wyłonić obowiązkowego pretendenta. I Adamek mówił właśnie wtedy, że pozycja obowiązkowego pretendenta wzmocni ich w negocjacjach.

Ale potem obóz K2 się zgłosił i zaproponował walkę z Adamkiem w Polsce na stadionie, więc Adamek zrezygnował z udziału w miniturnieju (który zresztą okazał się farsą).

A Władimir wcale nie odwleka walki z Powietkinem 2 lata, nie wiem skąd takie masz pomysły. 2 razy Powietkin się wycofywał z walki z Władimirem. Potem, gdy zdobył pas WBA Regular, federacja powiedziała, że w ciągu 1,5 roku ich starcie powinno się odbyć. I to w tym czasie raczej team Powietkina nie robił nic, by do starcia z Kliczko doprowadzić. A teraz, gdy już zbliżał się termin nakazany przez WBA, Władimir postanowił pokazać figu i zrobił Powietkina w wuja. Udowodnił, że bracia Kliczko mają tak mocną pozycję, że to oni rządzą WBA, a nie odwrotnie. I mogą doprowadzić do zmiany stanowiska WBA.

[Obrazek: g.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-02-2013, 11:06 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-02-2013 11:18 PM przez BESTIA.)
Post: #60
RE: Kto dla Adamka? Jednak nie Pulew
AdamekFightPL
Z tym syfem na forum nie
przesadzaj. Jakby nie było
przestępców nie było by policji, jak
by nie było takich jak ja czy Jerome
to nie było by moderatorów, hehe.

Napiszę tak przyszłość forum nie jest zbyt ciekawa, admini kompletnie olewają strone zaden z nich nie pojawił się na forum w tym roku.
Z modów tylkko ja,Kikas,Maynard nadal jesteśmy na forum aktywni.kiedyś pojawią się spamerzy możemy nie dać rady i strona padnie a tego byście nie chcieli chyba.
Co do wątku to miałem go zamknąć ale watek głowny o Adamku jest napisany przeze mnie wiąc mogły być protesty ze promuje swoj temat;-)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości