Ankieta: Jakim wynikiem zakońcy się walka?
Ankieta jest zamknięta.
Price wygra na pkt 8.33% 1 8.33%
Price wygra przez KO 91.67% 11 91.67%
Remis 0% 0 0%
Thompson wygra na pkt 0% 0 0%
Thompson wygra przez KO 0% 0 0%
Razem 12 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
David Price vs Tony Thompson
23-02-2013, 11:35 PM
Post: #31
RE: David Price vs Tony Thompson
Ale się porobiło, ale się porobiło. Niech dają tego Price'a Gołocie na Polsat Boxing Night III.

[Obrazek: g.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
23-02-2013, 11:36 PM
Post: #32
RE: David Price vs Tony Thompson
A Price ma jakieś Polskie ukryte korzenie?

Nie zamierzam zachowywać się jak tchórz i usprawiedliwiać po przegranej walce jak to robi wielu bokserów. Niezależnie jaki byłby powód – po prostu przegrałem.-Ricardo Mayorga.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
23-02-2013, 11:51 PM
Post: #33
RE: David Price vs Tony Thompson
Chyba pierwszy raz w życiu, ogladając nokaut w kategorii ciężkiej, powiedziałem sam do siebie: "Tej, przecież nawet ja bym to ustał". Takie pierwsze wrażenie.

I nie wiem dlaczego, ale zawsze cieszy mnie widok pompowanego "prospekta" kończącego walkę w ten sposób. Szkoda tylko tych brytolskich kiboli, pomimo ich gwizdów podczas amerykańskiego hymnu. Zresztą kto wie, może to tak wkurzyło Thompsona, że na moment obudził się w nim dawny wojownik?Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
24-02-2013, 12:20 AM
Post: #34
RE: David Price vs Tony Thompson
David Price ma syndrom młodego Władimira, ale bardziej zaawansowany.

Tego się prawie nikt nie spodziewał więc szkoda słów na komentarz.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
24-02-2013, 12:33 AM
Post: #35
RE: David Price vs Tony Thompson
To może teraz walka Saleta vs Price?

[Obrazek: g.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
24-02-2013, 12:35 AM
Post: #36
RE: David Price vs Tony Thompson
Trafilem wygrana Thompsona prosze bardzo Smile Tak jak myslalem szklanka pekla i teraz do Fury'ego moze pisac tylko maile nic wiecej . Kasa u buka weszla ze wszystkimi zakladami cos w tym jest hehe
Znajdź wszystkie posty użytkownika
24-02-2013, 02:36 AM
Post: #37
RE: David Price vs Tony Thompson
Ale cios.
Przecież to nawet mocne nie było.
Tylko i wyłącznie celne. Niesamowite.

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
24-02-2013, 04:29 AM
Post: #38
RE: David Price vs Tony Thompson
ALE JAJA
Znajdź wszystkie posty użytkownika
24-02-2013, 07:49 AM
Post: #39
RE: David Price vs Tony Thompson
Niezła niespodzianka. Wcześniej odpowiadając w tym temacie pisałem, że jeśli Thompsonowi będzie się chciało, to w najlepszym wypadku przetrzyma kilka rund. Widząc zaś wyniki z ważenia byłem przekonany, że najcięższy w karierze Tony wpada tylko po wypłatę. A tu proszę, zastopował Brytyjczyka.
Albo to była mega szczęśliwy cios Thompsona, albo po prostu Price ma aż taką szklankę. Mi było ciężko uwierzyć, że on mógł paść po TAKIM ciosie.
Teraz prawdopodobna moim zdaniem jest walka Thompson - Fury i w sumie chciałbym ją zobaczyć.

(23-02-2013 11:51 PM)Maynard napisał(a):  I nie wiem dlaczego, ale zawsze cieszy mnie widok pompowanego "prospekta" kończącego walkę w ten sposób.
Haha, mam dokładnie tak samo! Nawet kiedyś o tym pisałem:
(08-02-2013 04:18 PM)Szakal napisał(a):  Szkoda, że nie dojdzie do rewanżu Banksa z Mitchellem, bo bardzo chętnie zobaczyłbym prawdopodobną powtórkę z rozrywki. Może to dziwne, ale olbrzymią radość i satysfakcję sprawia mi oglądanie pierwszych porażek tych niby wielkich nadziei HW. Padł już Gerber, padł już Mitchell i moim zdaniem do załatwienia zostali jeszcze Wilder i Szpilka, którego już poniekąd obnażył Mollo. Już się nie mogę doczekać, aż ktoś "weźmie się" za tych panów.
Chociaż akurat w tym kompletnym przypadku nie do końca tak było, bo lubię Davida i trochę mi go szkoda.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
24-02-2013, 07:54 AM
Post: #40
RE: David Price vs Tony Thompson
Szklanka Price'a z amatorskiego boksu wreszcie się ujawniła i to w najgorszym dla niego momencie. To raczej będzie przeszkoda, która uniemożliwi mu zrobienie kariery mistrzowskiej. W każdym razie Price musi unikać półdystansu, jak diabeł święconej wody. Tak, jak to robi Władimir Kliczko.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości