Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 3.67 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odlanier Solis
16-02-2017, 06:09 AM
Post: #711
Bug RE: Odlanier Solis
Obstawiam, że to będzie ostatnia walka grubego. Po tej walce Solis będzie atrakcyjnym rywalem co najwyżej dla Dawejki (który byłby zdecydowanym faworytem).
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-02-2017, 09:59 AM
Post: #712
RE: Odlanier Solis
Jeżeli Solis tę walkę przegra, to kolejną może toczyć co najwyżej z Letrem. Charr to przecież kompletny wrak. Już cruiser Briedis znokautował go tak, że biedny Manuel o mało nie wyleciał z ringu, prosto na kolana Kadyrowa, którego mina była naprawdę bezcenna. Polecam odświeżenie sobie tej walki.
https://www.youtube.com/watch?v=Vss51ljFzL4
Reakcja czeczeńskiego wodza gdzieś w okolicy 17:57 Smile. Charr wolny jak Wach, Briedis wyglądał przy nim jak półciężki a mimo to skończyło się tak, jak się skończyło. Nie wiem, jak nisko musiałby upaść Solis, żeby z nim przegrać.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-02-2017, 11:24 AM
Post: #713
RE: Odlanier Solis
Jeden z bardziej efektownych nokautów ostatnich lat w stylu torreador zabijający byka. Briedis zdeklasował Charra dzięki technice, a jeszcze bardziej motoryce. O ile Solis również dobrą technikę posiada, a i ręce ma dość szybkie, to w pracy nóg pomiędzy Łotyszem a nim jest prawdziwa przepaść. Briedis obskakiwał Charra, jak chciał, a Solis tego nie zrobi. Czekają więc nas chyba wymiany z bliska, ale Powietkin pokazał, że mając przewagę techniki tak też można Charra znokautować. Solis chyba tak mocno nie bije, ale i tak będzie dla mnie faworytem, o ile nie wyjdzie na ring skrajnie zapuszczony.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-02-2017, 10:58 PM
Post: #714
RE: Odlanier Solis
Federacja WBA nie wyraziła zgody, żeby stawką planowanej na 11 marca walki pomiędzy Manuelem Charrem (30-4, 17 KO) i Odlanierem Solisem (22-3, 14 KO) był tytuł tymczasowego mistrza świata wagi ciężkiej.

Prośbę o usankcjonowanie tego pojedynku jako walki mistrzowskiej zgłosili organizatorzy gali w Bonn. Federacja WBA niedawno podjęła decyzję o ograniczeniu ilości posiadaczy jej pasów mistrzowskich, dlatego nie była zainteresowana sankcjonowaniem walki Charr - Solis.

Mistrz wagi ciężkiej World Boxing Association zostanie wyłoniony 29 kwietnia, kiedy o ten pas na gali w Londynie zaboksują Anthony Joshua i Władimir Kliczko.

http://www.ringpolska.pl/boks-na-swiecie...harr-solis
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-02-2017, 11:24 PM
Post: #715
RE: Odlanier Solis
Jeszcze tego brakowało aby obecna trzecia liga walczyła o pas nawet tymczasowy,
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-02-2017, 09:57 AM
Post: #716
RE: Odlanier Solis
Może Solis się teraz bardziej przyłoży Big Grin

[Obrazek: 1c9c082c5f9efc8f2.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-02-2017, 02:39 PM
Post: #717
RE: Odlanier Solis
Co myślicie, żeby Solis spróbował w przyszłości swoich sił w cruiser?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-02-2017, 03:30 PM
Post: #718
RE: Odlanier Solis
Czy to taki żart? Big Grin

"Non clamor sed amor sonat in aure Dei"
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-02-2017, 03:51 PM
Post: #719
RE: Odlanier Solis
To wtedy trzeba by było ustanowić nowy limit cruiser Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-02-2017, 04:11 PM
Post: #720
RE: Odlanier Solis
Solis to chyba jedyny bum któremu poświęca się tyle uwagi.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości