Forum - BOKSER.ORG
Odlanier Solis - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Bokserzy (/forum-14.html)
+--- Wątek: Odlanier Solis (/thread-856.html)



Odlanier Solis - tysiok - 26-12-2012 10:16 AM

Opóźnia się powrót przyszłego mistrza Odlaniera Solisa Exclamation
Jeżeli ktokolwiek będzie miał jakieś aktualne informacje odnośnie Solisa to z góry dziękuję za umieszczenie ich w tym wątku .
Kliczkozasysaczom , świniopasom i koneserom McD i KFC dziękuję .

Udało mi się znaleźć takie aktualne foto
[Obrazek: odlanier-solis-training.jpg]


RE: Odlanier Solis - AdamekFightPL - 26-12-2012 11:27 AM

Dla mnie Solis jest już skończony. To osoba chora... chora na ''otyłość''.


RE: Odlanier Solis - Metzger - 26-12-2012 12:15 PM

Obawiam się, że podzieli los Petera, który we w miarę młodym wieku obrósł tłuszczem i zarzucił całkiem dobrą karierę.


RE: Odlanier Solis - Szakal - 26-12-2012 12:34 PM

Moim zdaniem z Solisa nic już nie będzie. Talent ma (czy raczej "miał") nieprzeciętny, ale lenistwo i obżarstwo chyba już go zniszczyły jako pięściarza. A szkoda, bo Kubańczyk moim zdaniem mógł nieźle namieszać w wadze ciężkiej.


RE: Odlanier Solis - AdamekFightPL - 26-12-2012 01:49 PM

Chyba, że Solis wziął przykład z Adamka i też stawia na ''masę'' Smile


RE: Odlanier Solis - tysiok - 15-01-2013 09:24 PM

Znalazłem jakieś informacje o Solisie .
http://www.paneldeboxeo.com/t21309-reaparecio-ordaniel-solis-buen-look

Wg powyższych info widziano w nowy rok Solisa w jakimś kasynie w Miami , a na miejscu powiedział ,że waży ok 112 kg .


RE: Odlanier Solis - Metzger - 15-01-2013 10:44 PM

(15-01-2013 09:24 PM)tysiok napisał(a):  miejscu powiedział ,że waży ok 112 kg .
A był smok w tej bajce?


RE: Odlanier Solis - tysiok - 18-01-2013 02:16 PM

Nareszcie pojawiło się jakieś info o Solisie . Jego walka z Władem to dla mnie marzenie .
Jeśli naprawde waży 112 kg to więcej zrzucać nie musi a Wład nie będzie miał łatwo .


RE: Odlanier Solis - Adammobp - 19-01-2013 09:31 AM

A ja tam sądzę, że to będzie walka do jednej bramki. Władimir jest szybszy i lepszy technicznie od od Witalija, on będzie obijał Solisa jak będzie chciał.


RE: Odlanier Solis - AdamekFightPL - 19-01-2013 09:51 AM

Solis w walce z Władimirem ze względu na swoje chore kolano nie skakał by już tak po ringu jak w walce z Witem bo skończyło by się to dla niego tak samo... natomiast jeżeli będzie stał na przeciw Władimira i starał się boksować to przegra szybko przez nokaut, myślę, że jeden prawy w zupełności starczy aby odebrać jakąkolwiek koncepcję do walki Kubańczykowi. Jeszcze w rewanżu z Witalijem dawałbym Solisowi jako takie szanse, ale z Władimirem? no way... poza tym dziwne zrządzenie losu, Solis był brany pod uwagę jako przeciwnik Adamka w walce eliminacyjnej IBF. Teraz bez żadnej walki eliminacyjnej ani niczego miałby dostać szansę walki o pas? takiego Adamka to by chyba szlag trafił z zazdrości.