Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 3.67 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odlanier Solis
23-01-2013, 08:45 PM
Post: #21
RE: Odlanier Solis
Co Ty gadasz. Ten cios nie zrobił na nim żadnego wrażenia. Zaczął się cofać, źle stanął i kontuzja.

Taktykę oglądałem przez całe 3 minuty. Ruch, obchodzenia Vitka, szybkie kontry, zdecydowane lecz rzadkie ataki. Po takim jednym doznał kontuzji.

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-01-2013, 09:18 PM
Post: #22
RE: Odlanier Solis
@Jerome
Solis dostał cios, zamroczony upadając na deski zrobił sobie kuku w kolano Smile i przykro mi, ale nie wmówisz mi czegoś innego, nawet się nie staraj. Mam na ten temat swoje zdanie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-01-2013, 09:58 PM
Post: #23
RE: Odlanier Solis
Kurcze jeszcze rozkminiacie deski Solisa? Ładnie,ładnie.

Moim zdaniem cios był,nie był raczej nokautujący,zbieg się w czasie ze złym postawieniem nogi Solisa i koniec bajki.Nawet nie będę pisał o taktyce Solisa,do tego trzeba więcej niż jednej(nie całej) rundy.Hide też takową miał,ba nawet wygrał 1 rundę z Vitem,ale drugiego gongu już nie doczekał.
Często też na orgu czytałem że niby to Solis wygrał 1 rundę z Vitem...ale jak można wygrać rundę nie kończąc jej...to dopiero sztuka.

Nie zamierzam zachowywać się jak tchórz i usprawiedliwiać po przegranej walce jak to robi wielu bokserów. Niezależnie jaki byłby powód – po prostu przegrałem.-Ricardo Mayorga.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-01-2013, 09:36 AM
Post: #24
RE: Odlanier Solis
Najman tez mial dobra taktyke na Saletę a co z tego jak sam sie znokautował. To samo z Solisem.
@afpl
Co Ty bredzisz... on go ledwo drasnął ale nie... Twoje perfekcyjne oko uchwyciło potężny cios, który znokautowal Solisa a ten po tym poteznym uderzeniu dochodzil dwa tygodnie do siebie?
Ale np Adamek wcale nie upadl po ciosie Walkera tylko się potknąl, prawda? Pewnie takie jest twoje zdanieWink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-01-2013, 02:01 PM
Post: #25
RE: Odlanier Solis
@Crumb
To, że mam swoje zdanie i go bronie oznacza, że bredzę ? puknij się. Nie wiem jak taki cios mógł zranić Solisa, ale zranił i Solis upadając rozwalił kolano... co do Adamka to jasne, że Adamek po prostu źle stał i upadł...lol...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-01-2013, 02:15 PM
Post: #26
RE: Odlanier Solis
@AdamekFightPL
A ja mam swoje zdanie i chciałem je wygłosić. Nie musisz czuć się zagrożony.

Aha no i to Walker dobrze uderzył a nie Adamek źle stał. Musisz przyznać.

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-01-2013, 02:47 PM
Post: #27
RE: Odlanier Solis
@Jerome
Chyba tylko człowiek ślepy mógłby stwierdzić, że Adamek upadł bo źle stał... jasne, że nokdaun był po pięknej kombinacji lewy prawy, to wyżej napisałem z ironią do Crumba.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-01-2013, 04:02 PM
Post: #28
RE: Odlanier Solis
@AdamekFightPL
No dobra, spokojnie ;]

Kurde tak mi szkoda tego Solisa. Tak się zmarnować to by była dla mnie tragedia. Jak nie poćwiczę przez jeden dzień to już mam wyrzuty sumienia a On będąc tak utalentowanym i w jakiś sposób zasłużonym już sportowcem pozwala sobie notorycznie się staczać. A żeby w sieci krążyły fotki robione nawet kalkulatorami tylko po to aby rozgryźć czyjąś wagę to już po prostu wstyd.

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-01-2013, 04:29 PM
Post: #29
Bug RE: Odlanier Solis
(24-01-2013 04:02 PM)Jerome napisał(a):  pozwala sobie notorycznie się staczać.
Nie tylko on sam. Dziwne też, że żaden promotor czy manager nie spróbował coś więcej z niego wykrzesać. Przecież gdyby go zmusić do treningu, to można było jeszcze zarobić na nim sporo kasy przy odpowiednim prowadzeniu, marketingu etc.

Ciekawe, że niektórzy bokserzy po czterdziestce, których nikt już nie chce oglądać wciąż walczą za jakieś grosze, a inni u szczytu popularności i we w miarę młodym wieku potrafią odpuścić sobie potencjalne miliony dolarów i obrosnąć tłuszczem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-01-2013, 07:57 PM
Post: #30
RE: Odlanier Solis
Nikomu nie będę wmiawiać ,że Solis jest szybszy od ...kogokolwiek .
Przestudiowałem go i swoje wiem . Piszecie praca nóg .
Jego praca nóg dostosowana była do tej pory do jego szybkości rąk i masy ciała . We wszystkich walkach (oprócz walki z Vitem) to Solis chodził do przodu , genialnie skracał dystans i nie musiał balansować jak Holyfield , po prostu spokojnie do przodu a potem zabijanie szybkością zarówno w ataku jak w obronie z kontry .
W tej chwili sam oczekuję na jakieś aktualne zdjęcia Solisa.
Będzie mniej niż 112 kg to większość będzie upatrywać w nim realne zagrożenie dla wszystkich .
Będzie 120 kg - wszyscy oprócz mnie go pojadą .

[Obrazek: 1c9c082c5f9efc8f2.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości