Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Regulamin forum
25-03-2013, 11:04 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-03-2013 10:18 AM przez Sander.)
Post: #61
RE: Regulamin forum
Amnestia co do zbanowanego PM i częstsze udzielanie się tak adminów jak i moderów. Możecie to w regulaminie zapisać Tongue

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-03-2013, 11:56 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-03-2013 10:05 AM przez BMH.)
Post: #62
RE: Regulamin forum
(25-03-2013 10:34 PM)BESTIA napisał(a):  Macie jakieś sugestie bo razem z Maynardem jesteśmy w trakcie tworzenia nowego regulaminu

Przede wszystkim oszczedzilbym banowania za duperele(bez urazy dla modow, czy adminow). Akurat to forum jest bardzo ubogie jezeli chodzi o liczbe udzielajacych sie fanow boksu... nie o to chyba chodzi, prawda? Nie poruszam tu tematu pewnej osoby, bo akurat ona jest mi obojetna, mowie ogolem i na przyszlosc.

Ja wiem, ze Bokser.org jest kojarzone z wpisami z glownej stronki, gdzie niektore komentarze sa nie lepsze niz te na onecie, i dlatego jest tak malo nowych userow... na wielu portalach, ci userzy co maja wiedze, a slysza o orgu smieja sie, nie majac pojecia, ze jest cos takiego jak dobrze rozwijajace sie forum. Trzeba zrobic jakas rekalame, i trzymac poziom merytoryczny, a przybedzie z czasem bankowo userow. Bany za drobnostki-o ktorych pisalem powyzej-nie pomoga w rozwoju.

Kolejna sprawa, choc to nie tyle regulamin, co raczej pewna potrzeba.. shoutbox. Jest to o tyle fajna sprawa, ze mozna swobodnie dyskutowac, nie zasmiecjac teamtow..mozna tez swobodnie sobie rzucic miesem, co w postach nie wypada.

Kolejna sprawa, to ta cala reputacja... albo to wyrzucic calkiem, albo pozwolic by by kazdy mial prawo do wlasnego decydowania. Chce mi ktos dac minusa... prosze bardzo, jezeli kogos po chamsku zahacze, bede trollowal zamiast pisac na temat, to zasluguje na minus-nie mam z tym problemu. To samo w druga strone... Jezeli ja mam do kogos problem, bo dana soba zamiast dyskutowac na dany temat, obraza mnie, to czemu jak dam minus, to ktos(zapewne jakis mod) go usuwa? Jezeli ktos uzna, ze dalem minusa, czy plusa nieslusznie, to licze na jakies argumenty... zreszta trudno tu o sensowna dyskusje, bo mam wlasne rozeznanie i przemyslanie co do penych osob, i nie widze przeszkod, by swobodnie sobie plusowac, badz minusowac kogos tam... jak bedzie trzeba, to uargumentuje to, wiec trudno tu o polemike.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-03-2013, 09:04 AM
Post: #63
RE: Regulamin forum
(25-03-2013 11:04 PM)Sander napisał(a):  Amnezja co do zbanowanego PM i częstsze udzielanie się tak adminów jak i moderów. Możecie to w regulaminie zapisać Tongue
Chyba chodził o amnestię Big Grin Można to ująć w przepisach wprowadzających regulamin.

[Obrazek: g.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-03-2013, 10:08 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-03-2013 10:13 AM przez BMH.)
Post: #64
RE: Regulamin forum
(25-03-2013 11:04 PM)Sander napisał(a):  Amnezja co do zbanowanego

Nie widzialem tego, ale beka.Big Grin

PS. To ja chce bana i poprosze torbe z Holandii. "...matka Ziemia daje od setek lat..."

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-03-2013, 10:17 AM
Post: #65
RE: Regulamin forum
Chodziło o AMNESTIĘ oczywiście Big Grin hehe

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-03-2013, 11:25 AM
Post: #66
RE: Regulamin forum
Zioło-Pale-Niebywale w tej kwesti nagnie regulamin jak tylko sie da Big Grin

"..Ja też przesiedziałem życia część gdzieś na ławce
więc wiem że powstanie z niej wcale nie jest łatwe..."
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-03-2013, 12:20 PM
Post: #67
RE: Regulamin forum
Myślę że shoutbox by się przydał.Tam można by pogadać o dupie maryny,Można też pisać aktualna spostrzeżenia w czasie walk,czy innych wydarzeń sportowych,w postach raczej pisze się po walkach,wyciąga wnioski,tu zaś byłby taki spontan.Ja bym to po prostu traktował jako pole do luźnych gadek.

Reputacja mnie w sumie zwisa.
Bany traktowałbym jako ostateczność,nie wiem za co wyleciał Manfredo,ale np. Meneger Silnego nie wyleciał i dobrze,pisze bardzo kontrowersyjnie.Ale skoro takie ma zdanie to niech ma,przynajmniej nie jest tak zwanym "Yes-Menem".
Co do reklam w sygnaturach,mnie tam one nie przeszkadzają,w końcu jak ktoś jest "jednopostowcem" to i tak zaraz zginie śmiercią naturalną.Z kolei Ci którzy się tu udzielają niech se reklamują swoje czy nie swoje sprawy,oby nie były to treści rasistowskie czy pedofilskie itd.

Nie zamierzam zachowywać się jak tchórz i usprawiedliwiać po przegranej walce jak to robi wielu bokserów. Niezależnie jaki byłby powód – po prostu przegrałem.-Ricardo Mayorga.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-03-2013, 04:17 PM
Post: #68
RE: Regulamin forum
Shoutbox odpaliłem parę dni temu, ale z nieznanych mi przyczyn, nie chciał śmigać, cały czas się ładował, więc spróbuję z inną wersją. Ogólnie, jestem za.

Zakaz reklam ma na celu umozliwienie nam ("zgodnie z prawem", bo i tak czasem to robimyWink ) eliminowanie typków, którzy tylko w tym celu się rejestrują. I to jest dla mnie jeden z najważniejszych punktów. Zakaz handlu również musi być, żeby podejrzani ludzie nie wrzucali tu swoich ofert.

Co do banowania za bzdury, to... kiedy ja ostatnio w ogóle kogoś zbanowałem z wyjątkiem botów?!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-03-2013, 05:18 PM
Post: #69
RE: Regulamin forum
Co do Shoutboxa to jest też taka sprawa że niektóre nie obsługują polskich znaków.Kiedyś na taki trafiłem i nie działał bo w nicku miałem "ł" czy "ą".Niby większość tu piszących nie ma polskich znaków w nickach,ale ja mam i potrzeba by wtedy zmienić mi nicka.

Nie zamierzam zachowywać się jak tchórz i usprawiedliwiać po przegranej walce jak to robi wielu bokserów. Niezależnie jaki byłby powód – po prostu przegrałem.-Ricardo Mayorga.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-03-2013, 05:35 PM
Post: #70
RE: Regulamin forum
To zmien z Zioło na "Żydów" - a nie cholera ! ;d tu mamy dwa polskie.

"..Ja też przesiedziałem życia część gdzieś na ławce
więc wiem że powstanie z niej wcale nie jest łatwe..."
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości