Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Regulamin forum
24-02-2013, 11:03 PM
Post: #51
RE: Regulamin forum
(24-02-2013 10:58 PM)RSC-2 napisał(a):  Np. Zostaje ktoś zbanowany na 3 miesiące.
To niech sobie założy drugie konto.
A jak nie chce to niech sobie nie zakłada tylko czeka.
Jeżeli założy sobie drugie konto i tym drugim kontem nie będzie łamał regulaminu to wszystko jest ok.
Gdy BESTIA wcześniej napisał, że gdy ktoś dostaje bana na 5 miesięcy to powinien zacząć pisać dopiero po 5 miesiącach, a konta takiego usera założone w czasie trwania bana powinny być również banowane, to napisałeś, że się z nim zgadzasz, a swoje poglądy kierujesz na bany dożywotnie. Więc jak w końcu jest?

(24-02-2013 10:58 PM)RSC-2 napisał(a):  A wam chodzi o to ,aby kogoś ukarać , udupić i pokazać kto tu jest silniejszy nawet wtedy jeżeli ten user się poprawił i już nie będzie łamał regulaminu.
Tak jak wcześniej: skąd taki wniosek? Przecież ani ja, ani BESTIA nie napisaliśmy nic takiego.

(24-02-2013 10:58 PM)RSC-2 napisał(a):  Bo jeżeli dalej i dalej i dalej będzie łamał regulamin to banować do skutku, albo dopiero wtedy zastanowić się nad skuteczną eliminacją.
To wszystko można ustalić i dopracować.
Niemalże to samo napisałem w poprzednim poście. Trzeba znaleźć złoty środek, który moim zdaniem tutaj jest.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-02-2013, 11:05 PM
Post: #52
RE: Regulamin forum
A teraz druga sprawa nico inna.
Znudził m i się mój nick RSC-2
Albo chcę się pozbyć tych zielonych punkcików którymi znowu ktoś mnie obdarował.
[Zaznaczam ,że nie jestem zbanowany]

I wtedy zakładam sobie drugie całkiem inne konto i piszę tylko z tego drugiego.
Konta RSC-2 w ogóle nie używam.

Czy w takim przypadku złamałem regulamin będąc posiadaczem dwóch kont, czy nie złamałem?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-02-2013, 11:08 PM
Post: #53
RE: Regulamin forum
Zmiana tematu bez odpowiedzi na moje pytania? Wygodnie ;]
(Oczywiście żartuję)

Zaś co do Twojego pytania z tego posta to akurat na nie musi odpowiedzieć moderator, chociaż moim zdaniem to powinno być ściśle określone w regulaminie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-02-2013, 11:19 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-02-2013 11:20 PM przez RSC-2.)
Post: #54
RE: Regulamin forum
Szakal
Co do bana okresowego to się zgadzam z BESTIĄ, że może zabronić na ten okres bana rejestrowanie innych kont z tego IP , aby nie robić bałaganu „dwóch kont” po zakończeniu bana.

Ale nie mam też nic przeciwko temu ,aby można było zarejestrować drugie konto.
To jest dyskusja na różne warianty i to są szczegóły z których można wybrać jedną z opcji.
Nie upieram się ,że tylko moja opcja jest dobra.
Jak sobie ktoś odpocznie 3 miesiące od portalu to wyjdzie mu to na zdrowie , a potem wróci i pisze dalej.

Ale całkiem inna sytuacja jest przy banie dożywotnim.
I przy takim banie moje stanowisko jest jednoznaczne.

[Nie odpowiadałem ,bo wydawało mi się to oczywiste , a nie że zmieniłem temat dla uniku odpowiedzi..]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-02-2013, 11:27 PM
Post: #55
RE: Regulamin forum
(24-02-2013 11:19 PM)RSC-2 napisał(a):  Ale nie mam też nic przeciwko temu ,aby można było zarejestrować drugie konto.
To jest dyskusja na różne warianty i to są szczegóły z których można wybrać jedną z opcji.
Ewentualnej rejestracji drugiego konta i tak nie da się komuś zabronić. Załóżmy, że dostanę jutro bana na, przykładowo, 4 miesiące, a moderator zablokuje możliwość zakładania kolejnych kont z mojego adresu IP. Wtedy mogę iść do sąsiada, który mieszka w domu obok i ma innego dostawcę Internetu. A więc inne jest też jego IP. I wtedy mogę sobie założyć na forum konto o nicku 123456, z którego będę dyskutował na tym forum. I ewentualne udowodnienie wtedy, że 123456 jest w rzeczywistości Szakalem jest niemal niemożliwe.
Tak więc tutaj generalnie mogę się z Tobą zgodzić.

(24-02-2013 11:19 PM)RSC-2 napisał(a):  [Nie odpowiadałem ,bo wydawało mi się to oczywiste , a nie że zmieniłem temat dla uniku odpowiedzi..]
Przecież zaznaczyłem w poprzednim poście, że tylko żartuję.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-02-2013, 11:40 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-02-2013 11:41 PM przez RSC-2.)
Post: #56
RE: Regulamin forum
Pisałem o tym także. W poście z Dzisiaj, 09:17

Nawet nie muszę iść i prosić sąsiada.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-02-2013, 11:47 PM
Post: #57
RE: Regulamin forum
Co do zmiany konta jak pisał RSC-2 to wtedy taki ktoś pisze do mnie i razem decydujemy co zrobić.I wtedy regulaminu nie złamał.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-02-2013, 12:00 AM
Post: #58
RE: Regulamin forum
Jest to logiczne rozwiązanie.

Na dzisiaj wystarczy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-03-2013, 09:21 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-03-2013 10:33 PM przez BESTIA.)
Post: #59
RE: Regulamin forum
Są admini i mody to czas na nowy regulamin, ponieważ stary był niedopracowany.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-03-2013, 10:34 PM
Post: #60
RE: Regulamin forum
Macie jakieś sugestie bo razem z Maynardem jesteśmy w trakcie tworzenia nowego regulaminu
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości