Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Awantura w Czeladzi
15-11-2012, 11:13 AM
Post: #1
Awantura w Czeladzi
Wielu pewnie widziało, niektórzy może jeszcze nie.

Spotkanie z Macierewiczem w Czeladzi. Chłopaka zaatakowali (nie tylko słownie) choć ten nikogo nie obraził, tylko chciał zadać pytanie.

http://www.youtube.com/watch?v=LjHD2rwjr-o

Jakie emocje wywołuje polityka... Aż strach się bać.

[Obrazek: g.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
15-11-2012, 11:19 AM
Post: #2
RE: Awantura w Czeladzi
Macierewicz często wyzywany jest od psychopatów, a widzę, że tutaj to on bronił chłopaka przed takowymi. Starsi ludzie, wyglądający na normalnych, a wystarczyło wspomnieć o "demokratycznie wybranym polskim rządzie" i słoma z butów wyszła...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
15-11-2012, 01:27 PM
Post: #3
RE: Awantura w Czeladzi
Niestety starsze pokolenia zapatrzone w PiS to po prostu ludzie bez jakiejkolwiek tolerancji na inne zdanie niż to które oni uważają za słuszne... I to tłumaczenie: "ja mam 64 lata" i co w związku z tym? Takie zachowanie nie przystoi nawet tak piętnowanym przez starszych ludzi "stadionowym bandytom" a co dopiero ludziom po 60-tce...Niestety atakowanie innego człowieka im przystoi a innym nie. Pogląd z epoki kamienia łupanego

[Obrazek: Wladimir-Klitschko-warm-up-100908R300.jpg#.UKMrgWfwWm4]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
15-11-2012, 09:33 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-11-2012 09:33 PM przez Adammobp.)
Post: #4
RE: Awantura w Czeladzi
Macierewicz wziął pod obronę chłopaka, nie chciał żeby go pobili. Jednak potem mówił, że jego zachowanie było prowokacją...

I tak jestem pełen podziwu dla tego 18-letniego gościa. Gdyby mi ktoś wyrwał mikrofon i mnie nim uderzał to chyba bym przyłożył, po czym opuściłbym salę.

[Obrazek: g.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
17-11-2012, 06:25 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-11-2012 06:26 PM przez redd.)
Post: #5
RE: Awantura w Czeladzi
Po prostu brak słów... Gdy słyszę argumenty w stylu "gówniarz", "ja mam 64 lata" to po prostu krew zalewa, do tego ten atak... zachowanie godne żuli.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
17-11-2012, 07:08 PM
Post: #6
Bug RE: Awantura w Czeladzi
Jak się nie ma siły argumentów to pozostaje argument siły.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
20-11-2012, 05:29 PM
Post: #7
RE: Awantura w Czeladzi
No i właśnie trzeba podziwiać tego chłopaka, że nie użył argumentu siły wobec dziadka uderzającego go mikrofonem.

[Obrazek: g.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości