Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 10 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Floyd Mayweather, Jr.
10-10-2015, 09:26 AM
Post: #1241
RE: Floyd Mayweather, Jr.
http://m.sport.pl/sport/1,104952,1900082...ra-jr.html

Ciekawe na ile były ubezpieczone?

[Obrazek: xabi-alonso-perfil.jpg]

http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

"Musimy nauczyć się wspólnie podejmować decyzje i czasami poświęcić część swoich interesów na rzecz całej Europy" Donald Tusk
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-10-2015, 12:17 PM
Post: #1242
RE: Floyd Mayweather, Jr.
Może sam podpalił,pewnie ubezpieczone były na 100 bańiek,,,
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-10-2015, 05:00 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-10-2015 05:01 PM przez Krzych.)
Post: #1243
RE: Floyd Mayweather, Jr.
[Obrazek: kXVwuT0.jpg]

HahaBig Grin

[Obrazek: VWrnMgK.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-10-2015, 04:07 PM
Post: #1244
RE: Floyd Mayweather, Jr.
https://scontent-ams2-1.xx.fbcdn.net/hph...e=568624A2
19 lat kolekcji
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-11-2015, 04:22 PM
Post: #1245
RE: Floyd Mayweather, Jr.
Floyd cieszy się emeryturą relaksując się z Koćicami.
https://mobile.twitter.com/FloydMayweath...5252136960
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-11-2015, 08:08 PM
Post: #1246
RE: Floyd Mayweather, Jr.
Jak dobrze, że nie jestem Floyd'em... Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-11-2015, 10:54 PM
Post: #1247
RE: Floyd Mayweather, Jr.
Po odejściu Floyda pojawił się nowy król boksu:
https://youtu.be/fdpxPLqnq1M?t=2m43s

[Obrazek: VWrnMgK.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-11-2015, 04:59 PM
Post: #1248
RE: Floyd Mayweather, Jr.
Cytat:Kiedy nadarzyła się okazja, aby znokautować Rondę Rousey, Floyd Mayweather Jr, który od dłuższego czasu miał mały zatarg z byłą już mistrzynią UFC, postanowił nie zadawać żadnych werbalnych ciosów.

Rousey, jedna z największych gwiazd światowego MMA, przegrała w weekend w fatalnym stylu z eksmistrzynią boksu, Holly Holm. W sieci pojawiło się mnóstwo negatywnych komentarzy pod adresem zarozumiałej zawodniczki - w tym jeden rzekomo autorstwa Mayweathera. 50 Cent, niegdyś bliski przyjaciel pięściarza, opublikował na Instagramie strawestowane zdjęcie z filmu "Rocky IV", na którym Rocky Balboa trzyma w rękach, zamiast umierającego Apollo Creeda, znokautowaną Rousey. "Floyd powiedział mi, żebym to wrzucił, chce, żebym wykonał za niego brudną robotę" - stwierdził znany z trollingu raper.

Mayweather na całą sytuację zapatruje się jednak zupełnie inaczej. - Sądzę, że to, jak wszyscy ją teraz trollują, nie jest cool. W piątek ludzie cię kochają, a w niedzielę rano są same negatywne komentarze, żarty, wyśmiewanie. Nigdy nie byłem po drugiej stronie, nie wiem więc, jak to jest. Jestem pewien, że Ronda jest bardzo silną osobą, ale trzeba pamiętać, że ona też ma uczucia - stwierdził.

- Wszystko dzieje się z jakiegoś powodu. To było pisane. Jeżeli Bóg powiedział: "Floyd w swojej karierze nigdy nie przegra", to nie mogłem przegrać. Nie oznacza to jednak, że nie przegrywałem w życiu. Kiedy tracisz kogoś bliskiego, to porażka. Na wszystkim trzeba się uczyć. Ronda kiedyś wróci i znowu narobi hałasu w MMA - dodał.

W ostatnich miesiącach Rousey posłała kilka zaczepnych komentarzy pod adresem Mayweathera. Wszystko się zaczęło, gdy pytany o nią zawodnik przyznał, że nie zna "tego faceta". Rousey na długo zapamiętała ten komentarz i kiedy w lipcu odbierała nagrodę ESPY dla najlepszego zawodnika/zawodniczki sportów walki, stwierdziła, że jest ciekawa, jak się czuje Mayweather, kiedy "dla odmiany kobieta bije jego", nawiązując do długiej historii przemocy domowej, która ciągnie się za bokserem. źródło
No, proszę. Nie spodziewałem się, że Floyd potrafi być taki wrażliwy. Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-11-2015, 08:46 PM
Post: #1249
RE: Floyd Mayweather, Jr.
Terence Crawford (27-0, 19 KO) może być ostatnim rywalem Manny'ego Pacquiao (57-6-2, 38 KO), który 9 kwietnia zamierza zakończyć bokserską karierę. Wielu przestrzega Filipińczyka przed starciem z niepokonanym Amerykaninem, tymczasem Floyd Mayweather Jr postanowił również uprzedzić, ale nie "Pacmana", tylko swojego rodaka.
- Jeżeli Crawford będzie z nim walczyć, chcę go poinformować, że nie będzie łatwo. Ja sprawiłem, że wyglądało to łatwo, ale takie nie będzie. Ten skur***l potrafi walczyć. Jest lepszy, niż myślałem. Chylę przed nim czoła, wiem już, dlaczego tak daleko zaszedł w swojej karierze. Crawford musi wiedzieć, że Pacquiao jest większy i silniejszy niż Yuriorkis Gamboa . Mocniej też bije. Niczego nie odbieram Yuriorkisowi, zwłaszcza że w walce z Crawfordem to nie był stuprocentowy Gamboa. Ale nie odbieram też niczego Crawfordowi. Lubię tego dzieciaka, on potrafi boksować. Niech jednak nie myśli, że będzie miał łatwo z Pacquiao - oznajmił "Money" Floyd, który w majowej walce stulecia zwyciężył Filipińczyka jednogłośną decyzją sędziów.
Oprócz Crawforda do konfrontacji z "Pacmanem" przymierzany jest też m.in. Amir Khan (31-3, 19 KO). Po kwietniowym pojedynku 36-letni Pacquiao zamierza zawiesić rękawice na kołku i skupić się na karierze politycznej w swojej ojczyźnie. Jego celem na najbliższą przyszłość jest wywalczenie jednego z dwunastu miejsc w majowych wyborach do Senatu. Mówi się, że potem, za kilka lat, uwielbiany na Filipinach pięściarz może nawet zostać prezydentem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-12-2015, 03:49 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-12-2015 03:50 PM przez Wietnam.)
Post: #1250
RE: Floyd Mayweather, Jr.
Floyd Mayweather Jr ciągle nie przekonał się do Giennadija Gołowkina (34-0, 31 KO). Czy Kazach rzeczywiście jest tak dobry, jak go malują? - Jest nawet bardzo dobry, ale tylko, gdy idzie o obijanie stacjonarnego celu, rywali, którzy po prostu stoją naprzeciw niego - twierdzi Amerykanin.

Pięściarz z Karagandy ma już na koncie dwa pasy mistrza wagi średniej i z dziecinną łatwością rozbija kolejnych oponentów, lecz zdaniem Mayweathera to wciąż za mało. Najlepszy pięściarz ostatnich lat uważa, że "GGG" wciąż nie przeszedł żadnego poważnego testu, a do tego jest chroniony przez stację HBO.

- Niech HBO zapyta "GGG", czy pójdzie w górę i będzie walczyć z Andre Wardem , zanim ten zmierzy się z Kowaliowem. Nigdy się go o to nie pytają. Wiecie dlaczego? Bo to byłaby dla Warda łatwizna. Łatwizna! - podkreślił.
Ward ma się zmierzyć z Siergiejem Kowaliowem w przyszłym roku. W tym celu będzie musiał przejść do kategorii półciężkiej. Mayweather, który od dłuższego czasu powtarza, że w boksie wciąż panuje rasizm, zaznacza, że nikt nie wymaga od Gołowkina, aby wędrował do wyższej dywizji.

- Andre Ward musi być bardzo ostrożny. Kiedy ja walczyłem z Arturo Gattim, chcieli, żebym przegrał. Naprawdę tego chcieli. Myślę, że chcą też, aby teraz przegrał Ward. Nie chcę natomiast, żeby przegrał "GGG", chyba że z "Canelo", który jest większą gwiazdą. Dlatego mówią, że "GGG" sprzedał 150 tysięcy pakietów PPV, podczas gdy w rzeczywistości sprzedało tylko 90 tysięcy z hakiem. Czy chcieli, aby "GGG" walczył z Cotto? Tak! Czy chcieli, żeby Cotto wygrał z "Canelo" ? Nie! Wiedziałem, że jeżeli Cotto go nie znokautuje, to nie wygra, bo koniec końców to jest biznes. Wiedzą, że mają przed sobą jeszcze co najmniej dziesięć lat z "Canelo". Tak ten biznes funkcjonuje -powiedział..



Sama prawda powiedziana przez Mayweathera, tylko się podpisać.
Gość wie co jest grane, .
Sam jest promotorem,
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości