Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 10 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Floyd Mayweather, Jr.
06-12-2015, 03:21 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-12-2015 03:26 PM przez Wietnam.)
Post: #1251
RE: Floyd Mayweather, Jr.
Lekcja boksu Mayweathera w Rosji,.




Floyd w zamian dostał od Rosjan w prezencie Tygrysa.
https://www.instagram.com/p/-2Klt4R3Yi/?...mayweather
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-12-2015, 05:16 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-12-2015 05:21 PM przez Krzych.)
Post: #1252
RE: Floyd Mayweather, Jr.
Tygrysa ciąg dalszy, hahaBig Grin http://www.bokser.org/content/2015/12/08.../index.jsp

Co do PETA to Floyd akurat ma rację, to jest przedsiębiorstwo nastawione na zysk tak samo jak każde inne, które w dodatku fałszywie używa i przypisuje sobie wyższe wartości i szlachetne cele, czy jakkolwiek to nazwać, po to żeby ten zysk osiągnąć. To zwykła banda hipokrytów.

[Obrazek: VWrnMgK.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-12-2015, 07:45 PM
Post: #1253
RE: Floyd Mayweather, Jr.
PETA zaorane XD. Floyd by UD 50-0 #TBE.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-12-2015, 01:31 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-12-2015 01:33 AM przez Wietnam.)
Post: #1254
RE: Floyd Mayweather, Jr.
Promotorom boksu w Rosji nie brakuje pomysłów. W ubiegłym roku sprowadzili na ring Mickeya Rourke'a, w tym postarali się, aby Roy Jones Jr otrzymał rosyjskie obywatelstwo, a w przyszłym chcą przebić wszystko, co do tej pory zrobili i zorganizować historyczną walkę Floyda Mayweathera Jr .

Najlepszy pięściarz ostatnich lat pojawił się na ringu w Moskwie już w ubiegłym tygodniu, kiedy poprowadził masowy, wpisany do "Księgi rekordów Guinnessa" trening boksu . Teraz Rosjanie chcą jednak, aby Mayweather poszedł o krok dalej i stoczył w ich kraju pojedynek z prawdziwego zdarzenia. Mają już nawet dla niego rywala.
- Mayweather mógłby się zmierzyć w przyszłym roku z
Rusłanem Prowodnikowem .

Jestem przekonany, że taka walka wypełniłaby każdy stadion piłkarski w Rosji. W żadnej ze swoich 49 walk Mayweather nie mierzył się z pięściarzem z Rosji, zawsze miał komfort, boksował w swoim kraju i mieście, ze swoimi sędziami punktowymi i sędzią ringowym. Wszyscy wiemy, że w przyszłym roku wróci na ring, aby pobić rekord Rocky'ego Marciano, wygrać pięćdziesiątą kolejną walkę. Dlaczego nie pokusić się o ten rekord w Rosji? - pyta Wadim Korniłow, menedżer Prowodnikowa.
Pomysł wydaje się abstrakcyjny, ale Korniłow jest już ponoć po wstępnych rozmowach z potencjalnymi inwestorami, którzy mieliby zadbać o to, aby "Money" otrzymał wypłatę godną swojego pseudonimu.

- Były już rozmowy z agencjami sportowymi, różnymi organizacjami i naszymi partnerami, którzy zawsze wspierali sport w Rosji. Otrzymaliśmy już pewne wsparcie finansowe i ideologiczne. Jetsteśmy też po wstępnych rozmowach z telewizjami w Stanach Zjednoczonych i na świecie. Poruszyliśmy temat ewentualnej godziny transmisji. Myślimy o 6:30-7:30 czasu moskiewskiego, tak aby w Stanach Zjednoczonych walka odbyła się w najlepszym czasie antenowym i zagwarantowała duże zyski. Jestem przekonany, że nikt w naszym kraju nie będzie miał nic przeciw temu, aby wstać tak rano i obejrzeć to olbrzymie wydarzenie - powiedział Korniłow.
Mayweather ogłosił zakończenie kariery we wrześniu, tuż po pokonaniu Andre Berto. Słynący z efektownego stylu walki, zwany przez to "Syberyjskim Rockym" Prowodnikow po raz ostatni pojawił się między linami 7 listopada. Zwyciężył wtedy Jesusa Alvareza
Rodrigueza.



Kto wie czy Floyd nie skusi się na 200 mln petro dolarów, ?
Ja go bym zobaczył jeszcze raz na ringu , ale z Prowodnikowem...hmm
po co, po trzy razy 120-108 ?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-12-2015, 06:19 PM
Post: #1255
RE: Floyd Mayweather, Jr.
Floyd już nie wróci. Będzie się na pewno wiele razy zastanawiał nad różnymi ofertami, ale ostatecznie skupi się na promowaniu jak Oscar.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-12-2015, 08:49 PM
Post: #1256
RE: Floyd Mayweather, Jr.
Kto wie jak będzie. Rosjanie są w stanie zapłacić potworne pieniądze, a walka z Provodnikovem to dla Floyda sparing. Kto by nie chciał dostać 9 cyfrowej sumy za sparing.

[Obrazek: VWrnMgK.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-12-2015, 10:48 PM
Post: #1257
Bug RE: Floyd Mayweather, Jr.
(13-12-2015 08:49 PM)Krzych napisał(a):  Rosjanie są w stanie zapłacić potworne pieniądze
Nie byłbym tego taki pewien. Riabiński podobno był stratny na organizowaniu pojedynku Kliczko-Powietkin. A i teraz nie wyklucza wysłania Saszy do USA na pojedynek z Wilderem. Wiec fakt, są bogaci, ale nie są organizacją charytatywną. Nie będą się pakowali w coś, co przyniesie straty.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-12-2015, 01:37 AM
Post: #1258
RE: Floyd Mayweather, Jr.
Metzi. Rosjanin z wejscie powiedzial, ze wie iz na Kliczko Sasza bedzie staratny. Sporo przed walka to bylo wiadome. To bylo celowe zagranie. Powiedzial, ze chodzi o popularyzacje boksu w Rosji i to dobra inwestycja na przyszlosc.

Zreszta co ma Riabinski do walki Roya z Provo? To chyba druga klika Ruska to trzyma. Czy sie mysle? No i genarelnie nie wierze w walce Provo vs Floyd.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-12-2015, 06:48 PM
Post: #1259
RE: Floyd Mayweather, Jr.
“Floyd mógłby go wyboksować. Mayweather nigdy nie został znokautowany w zawodowym boksie, więc dlaczego w walce z Gołowkinem miałoby być inaczej? Wiem, że Gołowkin to dobry punczer, ale jestem przekonany, że Floyd walczył z wieloma dobrymi punczerami i to zarówno w amatorstwie, jak i gdy przeszedł na zawodowstwo. Czy on raz zaliczył deski? Niewielu pięściarzom udało mu się go zranić, dlatego moim zdaniem Floyd wygrałby tę walkę." - powiedział FightHype.com trener Freddie Roach.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-12-2015, 08:43 PM
Post: #1260
RE: Floyd Mayweather, Jr.
Wspólne interesy (promocja walki z Pacquiao) się skończyły więc widocznie Roach zaczyna mówić co myśli, a nie to co się odbije największym echem w mediach.

[Obrazek: VWrnMgK.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości