Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 4.67 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Włodarczyk vs Mormeck
26-10-2012, 08:12 PM
Post: #31
RE: Włodarczyk vs Mormeck
Oczywiście, że o Greena, nie wiem skąd mi się ten Barret tu pojawił, pewnie myślałem o jednym, a miałem w pamięci walkę z drugim i drugiego wpisałem Wink Swoją drogą, jeśli Cameron wygra to można by to dobrze rozreklamować na Antypodach jako pojedynek pogromców Green Machine Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
26-10-2012, 08:50 PM
Post: #32
RE: Włodarczyk vs Mormeck
Mam nadzieję, że nie dojdzie do tej walki. Byłaby to farsa na całego. Nie ma sensu wymieniać słabości Francuza, to po prostu bokserski trup, który do tego będzie się odwadniał, aby zrobić limit. Walka ze sportowego punktu widzenia bez żadnego sensu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
26-10-2012, 09:04 PM
Post: #33
RE: Włodarczyk vs Mormeck
Prędzej czy później Diablo trafi i skończy dziada

[Obrazek: Wladimir-Klitschko-warm-up-100908R300.jpg#.UKMrgWfwWm4]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
30-10-2012, 03:50 PM
Post: #34
RE: Włodarczyk vs Mormeck
Mormeck potwierdza walkę z Diablo i już trenuje.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
30-10-2012, 03:52 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-10-2012 03:52 PM przez Mastrangelo.)
Post: #35
RE: Włodarczyk vs Mormeck
(30-10-2012 03:50 PM)Tar-Ellendil napisał(a):  Mormeck potwierdza walkę z Diablo i już trenuje.



Brawo Wasyl, brawo Włodarczyk. A żebyście się udławili tymi pieniędzmi.

Znajdź wszystkie posty użytkownika
30-10-2012, 04:50 PM
Post: #36
RE: Włodarczyk vs Mormeck
Zobaczymy kto, jak sie bedzie wypowiadal po walce.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
30-10-2012, 04:56 PM
Post: #37
RE: Włodarczyk vs Mormeck
@SGS
Pewnie będziemy pisać posty w stylu "A nie mówiłem?" ;]
Mormeck jako kolejny rywal Włodarczyka to jest moim zdaniem po prostu tragedia. Jakie masz argumenty na to, że tak nie jest, a Francuz ma szanse wygrać? W całej tej sytuacji plus jest tylko jeden: mianowicie taki, że "Diablo" nie będzie miał kolejnej rocznej przerwy.


Poczytałem Twoje starsze posty i mam jedno pytanie. Ty poważnie widziałeś szanse na zwycięstwo Mormecka z Kliczką?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
30-10-2012, 05:05 PM
Post: #38
RE: Włodarczyk vs Mormeck
Rywal nie jest aż taki zły. Na pewno lepszy od Fragomeniego czy Branco, którzy też byli przymierzani do walki z Krzysztofem. Gdyby nie "walka" z Władimirem to wielu zupełnie inaczej podeszłoby do tej informacji. Taki Adamek dał niewiele lepszą walkę z Witalijem, a cały czas jest w szerokiej czołówce. Inni jeszcze wypominają Mormekowi wiek. Ja przypomnę tylko, że te same osoby ( chodzi o tych piszących pod artami na orgu ) dostawały niemal orgazmu na wieść o planowanej potyczce Diablo z 44-letnim Tarverem.

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
30-10-2012, 05:16 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-10-2012 05:23 PM przez Mastrangelo.)
Post: #39
RE: Włodarczyk vs Mormeck
Pakman daj spokój. Mormeck od czasu porażki z Hayem miał w wadze ciężkiej 3 bardzo wyrównane, twarde walki z zawodnikami, którzy na dzień dzisiejszy są średniakami, testerami dla prospektów. Teraz dodatkowo będzie wracał po laniu od Wladimira i zbijał wagę do kategorii Cruiser. To się po prostu nie może dobrze skończyć. Mormeck Swoje ostatnie dobre zwycięstwa odniósł 5 lat temu.

Znajdź wszystkie posty użytkownika
30-10-2012, 06:00 PM
Post: #40
RE: Włodarczyk vs Mormeck
A niby z kim Włodarczyk powinien walczyć?
Przecież wiadomo że Włodarczyk podobnie jak Michalczewski unika niektórych rywali jak ognia.
Nie wierzę, że Włodarczyk odważyłby się zawalczyć z Lebiedewem lub Huckiem.
On tylko może walczyć z [Pala Ciosem ] [Bradem Pittem] [Robinsonem Cruzoe]; [Basterem Keetonem];[Alanem Simonsenem],[
Bo właśnie na nich nabijał te „rekordy”
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości