Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 4.67 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Włodarczyk vs Mormeck
22-10-2012, 12:48 PM
Post: #1
Włodarczyk vs Mormeck
"Krzysztof "Diablo" Włodarczyk 21 lub 22 grudnia w Paryżu będzie bronił pasa WBC kategorii Cruiser a jego rywalem ma być Jean Marc Mormeck" donosi dzisiejszy Przegląd Sportowy. Czy leciwy Francuz jest w stanie nawiązać równą walkę z Diablo?

[Obrazek: Wladimir-Klitschko-warm-up-100908R300.jpg#.UKMrgWfwWm4]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
22-10-2012, 01:06 PM
Post: #2
RE: Włodarczyk vs Mormeck
Patrząc na Mormecka, któremu kłopoty sprawił Maddalone.

Nie wiem za co on dostaje szanse zdobycia pasa.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
22-10-2012, 01:37 PM
Post: #3
RE: Włodarczyk vs Mormeck
Tragedia, rozumiem, że wolna obrona, ale to jest wstyd po prostu...

Znajdź wszystkie posty użytkownika
22-10-2012, 01:44 PM
Post: #4
RE: Włodarczyk vs Mormeck
A jak Władek brał Mormecka to nikt nie protestował. Jeśli on wybrał Francuza na dobrowolną, to tym bardziej Krzychu może. Tak czy siak walka do jednej mordy.

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
22-10-2012, 02:02 PM
Post: #5
RE: Włodarczyk vs Mormeck
Jeśli myślisz, że nikt nie protestował, to widocznie nie byłeś uważny.
A teraz brać 40 latka po ciężkim nokaucie i po prostu bezużytecznym występie? Wstyd. Akurat kiedy mnie K12 i Włodarczyk przestali aż tak irytować. Rozumiem, że trzeba zarobić, ale z jakimś szacunkiem dla sportu. Włodarczyk to matoł.

Znajdź wszystkie posty użytkownika
22-10-2012, 02:15 PM
Post: #6
RE: Włodarczyk vs Mormeck
@Mastrangelo
Jakim ciężkim nokaucie? od kogo? coś mnie ominęło? Włodarczyk od dawna mówił, że chce walczyć za granicą... na terenie Mormecka w dodatku, dostanie sporo kasy a o to mu głównie chodzi. Dla mnie Włodarczyk nie jest matołem, jest lojalny wobec kibiców i mówi szczerze, że boksuje już głównie dla kasy. Pas mistrzowski dla polski zdobył więc teraz chce trochę sobie dorobić żeby jego rodzina mogła żyć w dostatku nie martwiąc się o pieniądze. Oczywiście nie pochwalam wyboru Mormecka na rywala, ale skoro tak już się stało oznacza to, że stoi za tym gruba kasa.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
22-10-2012, 03:10 PM
Post: #7
RE: Włodarczyk vs Mormeck
@AdamekFightPL
Mormeck został znokautowany przez Władimira Klitschko w 4 rundzie. Mormeck został upokorzony. Teraz został rywalem naszego Krzyśka. Mastrangelo o tym właśnie mówi, że rozumie boks dla kasy ale z szacunkiem do sportu.

Ta walka to wstyd. Jak Krzysiu nie skończy Francuza przed czasem to będzie wiocha. Tyle w tym temacie.
Mormeck z kolei to szczęściarz a z drugiej strony frajer. Nie wiem, czy dałbym się tak obijać notorycznie tym bardziej u siebie w kraju (tym razem).

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
22-10-2012, 03:23 PM
Post: #8
RE: Włodarczyk vs Mormeck
Władimir przyjął 3 ciosy Mormecka jestem pod wrażeniem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
22-10-2012, 03:39 PM
Post: #9
RE: Włodarczyk vs Mormeck
Nie ma co wybrzydzać. Ważne, że walka za granicą, a więc sędziowie Krzysiowi nie pomogą, a wręcz przeciwnie. Żeby wygrać, będzie musiał znokautować Mormecka, a to nie będzie takie proste. Diablo to nie Władimir Kliczko i pewnie będzie się musiał trochę namęczyć przy tym zadaniu. Sądzę, że przebieg walki może być podobny do pojedynku w Australii tj. kiepski początek Włodarczyka, ale w końcówce jego dobra kondycja plus zadyszka weterana Mormecka doprowadzą do pozytywnego rozstrzygnięcia.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
22-10-2012, 03:42 PM
Post: #10
RE: Włodarczyk vs Mormeck
@Bandit
Mormeck preferuje styl Mayweathera - flash. Jesteś taki szybki, że nic przeciwnik nie widzi ;]

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości