Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 4 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Adamek vs Cunningham II
30-12-2012, 11:16 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-12-2012 11:17 AM przez BESTIA.)
Post: #261
RE: Adamek vs Cunningham II
Panowie przestańcie spamować to nie wątek na tego typu sprawy, ostatnie ostrzeżenie następnie polecą ostrzeżeniaAngry
Znajdź wszystkie posty użytkownika
30-12-2012, 11:46 AM
Post: #262
RE: Adamek vs Cunningham II
(29-12-2012 06:40 PM)Pakman napisał(a):  Za setny nic nie dostałem, ale za tysięczny coś powinno być, może Maynard czekoladki przesyła ?

@AdamekFightPL

Dostałeś coś ?
Hehe i rękawice z podpisem Gołoty Big Grin


Powiem tak, od razu po obejrzeniu walki, był pewny, że widziałem oszustwo. Bo ja widziałem zdecydowane punktowe zwycięstwo Cunninghama. Ale jak zobaczyłem, że Lederman punktował na korzyść Adamka, to już sam nie wiem... Bo on niby trochę lepiej się zna na punktowaniu niż ja i forumowicze.

[Obrazek: g.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
30-12-2012, 11:52 AM
Post: #263
RE: Adamek vs Cunningham II
@Adammobp
To tylko dowód na to, że walka na prawdę była wyrównana i wynik mógł pójść w obie strony. Czasami jednak zwykły laik potrafiłby lepiej ocenić walkę i ją przeanalizować niż ekspert. W sumie to i tak już bez znaczenia, bo ile można pisać czy był wałek lub nie? wygrał Adamek i na tym sprawa się kończy, dla jednego w mniej a dla drugiego w bardziej kontrowersyjnych okolicznościach.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
30-12-2012, 12:10 PM
Post: #264
RE: Adamek vs Cunningham II
Nie wiadomo, czy tak bez znaczenia. Różnie jeszcze może być. Choć nie pamiętam jak IBF postępowało już w podobnych sytuacjach (kontrowersyjne wyniki zawsze były, są i będą).

Wynik walki Włodarczyk-Palacios wzbudził kontrowersje, WBC z tego powodu nakazało powtórzenie walki. Tam walka o pas, tu eliminator, niby tylko półfinał, ale stawka tej walki była większa. Bo pozycja obowiązkowego pretendenta do walki z Kliczko prowadzi to takiej kasy... Sami wiecie jakiej, nie takiej jak w walce z Diablo.

[Obrazek: g.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
30-12-2012, 12:16 PM
Post: #265
RE: Adamek vs Cunningham II
Tak to bywa z punktowaniem. Oglądasz walke na żywo wychodzi Ci wynik taki ani nie inny. Wysłuchujesz opinii Polskiej elity znawców i ekspertów Big Grin (mówie o was) Zauważasz że zdania są nieco poróżnione od Twoich bierzesz do siebie -oglądasz walke po raz drugi i punktujesz ją dużo inaczej.
Więc ciężko jest być sędzią punktowym..

"..Ja też przesiedziałem życia część gdzieś na ławce
więc wiem że powstanie z niej wcale nie jest łatwe..."
Znajdź wszystkie posty użytkownika
04-02-2013, 08:22 PM
Post: #266
RE: Adamek vs Cunningham II
ta walka to oszustwo wygrana Cunninghama byłą absolutna . Każdy kto uważa inaczej - oglądał inną walkę lub z obiektywizmem ma tyle co fanatyk.

pozdrawiamBig Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości