Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 4 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Adamek vs Cunningham II
29-12-2012, 02:13 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 29-12-2012 02:16 PM przez Jerome.)
Post: #241
RE: Adamek vs Cunningham II
@AdamekFightPL
Nigdy nie napisałem, że tam był remis. Przeczytaj jeszcze raz rzekomy post i wróć tu aby to odszczekać.
I też bez urazy ale czytanie ze zrozumieniem się kłania ;]

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
29-12-2012, 02:21 PM
Post: #242
RE: Adamek vs Cunningham II
@Jerome
Zwracam honor, przeczytałem w którymś z wątków wypowiedź, w której to jakiś użytkownik napisał, że ani Adamek ani Cunningham nie zasługiwał na wygraną więc powinien być remis. Nie pamiętam kto to napisał, szczerze mówiąc teraz jest mi nawet ciężko znaleźć ten post... wydawało mi się, że to Ty, pomyliłem się. Nie chowaj za to do mnie urazy, Peace & Love ^^
Znajdź wszystkie posty użytkownika
29-12-2012, 02:46 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 29-12-2012 02:49 PM przez Jerome.)
Post: #243
RE: Adamek vs Cunningham II
@AdamekFightPL Wink
Nie ma problemu..
"Peace & Love" ;]
Jest jakaś szansa na rewanż przed pojedynkiem Tomka z Pulevem?

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
29-12-2012, 03:09 PM
Post: #244
RE: Adamek vs Cunningham II
@Jerome
Trzecia walka Adamka z "USS" wydaje mi się cokolwiek wątpliwa, bo jeśli Cunn zrobiłby to samo co w drugiej walce (co jest więcej niż prawdopodobne) i znowu Adamek wygrałby tylko dzięki sędziom, to akcje Tomka (które i tak już spadły) jeszcze bardziej straciłyby na wartości.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
29-12-2012, 03:10 PM
Post: #245
RE: Adamek vs Cunningham II
Do trzeciej walki moim zdaniem dojdzie, ale po walce z Puliewem, którą Adamek najprawdopodobniej przegra.

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
29-12-2012, 03:32 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 29-12-2012 03:35 PM przez Jerome.)
Post: #246
RE: Adamek vs Cunningham II
@Szakal
Skłaniam się bardziej ku przewidywaniom Pakmana. Uważam, że drugi taki wał by nie przeszedł.

Myślę też, że jeden z pięściarzy wypadłby o wiele lepiej i teraz pytanie. Czy byłby to Tomek z lepszą taktyką, niższą wagą i innym nastawieniem czy Cunningham chętniejszy do ataków, precyzyjniejszy, lepszy w obronie? W każdym razie zwycięzca byłby bardziej klarowny w mojej opinii.

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
29-12-2012, 04:14 PM
Post: #247
RE: Adamek vs Cunningham II
@Jerome
Adamek z wagą nie zejdzie. On sam wypowiadał się, że jej nie pilnuje, po prostu ile wnosi tyle wnosi. Co do Cunninghama to on lepszy już nie będzie. Nie poprawi obrony i precyzji. W sumie tak jak Adamek. A jeżeli wyszedłby do Adamka chętniejszy do ataków to częściej by się odsłaniał i szanse Adamka na KO wzrosły by. Ta walka obaliła mit jakoby Adamek w USA miał się stać lepszym pięściarzem...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
29-12-2012, 05:43 PM
Post: #248
RE: Adamek vs Cunningham II
Byłoby dobrze jakby WBO nakazało rewanż, Tomek by Steva znokautował, później jakoś wypunktował Puleva no i wpierdziel od Włada na koniec kariery i mamy piękny rekord: (50-3 30KO) ;]

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
29-12-2012, 05:57 PM
Post: #249
RE: Adamek vs Cunningham II
@Jerome
Właśnie pragnąłem tego nokautu na Steve'm żeby świętować 30 KO. Myślę jednak, że Tomek zakończy karierę z rekordem (48-3,29 KO) w wersji bardziej optymistycznej (49-3, 29KO) zakładając, że pokona Puleva.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
29-12-2012, 05:58 PM
Post: #250
RE: Adamek vs Cunningham II
dlaczego WBO ?

"..Ja też przesiedziałem życia część gdzieś na ławce
więc wiem że powstanie z niej wcale nie jest łatwe..."
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości