Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 3.8 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Damian Jonak
04-02-2014, 02:44 PM
Post: #171
RE: Damian Jonak
Ponoć sprawa z Kirklandem otwarta tylko Wasilewski od dwóch dni nie może skontaktować się z Damianem...

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-02-2014, 03:07 PM
Post: #172
RE: Damian Jonak
Nie może czy nie chce? ja bym sie wcale nie zdziwił gdyby już nawet Jonaka do śmierci tak trzymał.

"..Ja też przesiedziałem życia część gdzieś na ławce
więc wiem że powstanie z niej wcale nie jest łatwe..."
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-02-2014, 03:08 PM
Post: #173
RE: Damian Jonak
Tyle, że Jonak od ponad roku tylko współpracuje z UKP, podobnie jak Janik. Nikt go nigdzie nie trzyma.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-02-2014, 03:30 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-02-2014 03:39 PM przez Krzych.)
Post: #174
RE: Damian Jonak
Jest walka>HBO się nie zgadza>nie ma walki>nagle jest walka i HBO jednak się zgadza>Jonak znika>odnaleziony w Las Vegas na treningach z Wachem(po kiego ...?!). Co za brednie. Albo rzeczywiście tak to wygląda co świadczy chyba jeszcze gorzej. Co to za jakieś bzdury, że Jonak pomaga Wachowi w treningach... I że niby nowy promotor Wacha go tam ściągnął. Przecież to jest kompletny kretynizm. No i oczywiście kolejny raz z Wachem w tle. Po co Jonak miałby towarzyszyć w treningach Wachowi i co za głupek by za to płacił? Jonak domaga się dużej walki a jak przychodzi oferta to znika. A po co? Żeby "towarzyszyć" w treningach zawodnikowi wagi ciężkiej. Nie wiem co tu się dzieje, to się wymyka wszelkiej logice i jakiemukolwiek sensowi.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-02-2014, 05:26 AM
Post: #175
RE: Damian Jonak
Krzych
Chyba faktycznie coś tam Jonak z Wachem działają, bo na TT widziałem zdjęcie obu panów Smile

Sytuacja bardzo dziwna, w zasadzie to staram się zrozumieć o co chodzi i za nic nie mogę tego ogarnąć. Jonak to jakiś dziwny jest. No ale cóż, na pewno jest w tym jakiś szatański plan i my, prości ludzie, nigdy tego nie zrozumiemy Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-02-2014, 04:38 PM
Post: #176
RE: Damian Jonak
Może Wach w powrotnej walce zmierzy się z jakimś wynalazkiem z Afryki czy Ameryki Południowej o wzroście Jonaka? I sparują sobie.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-02-2014, 07:33 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-02-2014 07:35 PM przez Krzych.)
Post: #177
RE: Damian Jonak
(05-02-2014 05:26 AM)kubala1122331 napisał(a):  No ale cóż, na pewno jest w tym jakiś szatański plan i my, prości ludzie, nigdy tego nie zrozumiemy Smile

Tiaa, a potem żadnej walki Jonak-Kirkland nie będzie i cały misterny plan wpizdu...

Jonak pewnie robi taki zabieg negocjacyjny, że udaje, że nie obchodzi go walka z jakimś Kirkladnem i to w dodatku na jakimś HBO co do po Polsatu się nie umywa i stara się wyłudzić jakieś 10 milionów więcej, żeby przekroczyć 100.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-02-2014, 09:26 AM
Post: #178
RE: Damian Jonak
- Ten chłopak przyjechał się ze
mną zobaczyć. Walczy w wadze
junior średniej i nazywa się
Damian Jonak. To będzie
pierwszy z polskich pięściarzy, z
którymi podpiszemy kontrakt -
powiedział Bob Arum w
rozmowie z Jeffem
Wojciechowskim. Czyli
rozwiązała się zagadka pobytu
Damiana Jonaka (37-0-1, 21 KO)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-02-2014, 10:06 AM
Post: #179
RE: Damian Jonak
No proszę, fajna sprawa. Nie wiem tylko za bardzo co Top Rank chce z nim zrobić? Parę walk na nie-transmitowanej w TV części undercardu i później coś dużego? Czy od razu duża walka z kimś takim jak Andrade, Kirkland i jak przegrywasz to wypad? W każdym razie brawa dla Jonaka za taki zdecydowany ruch.

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-02-2014, 10:08 AM
Post: #180
RE: Damian Jonak
Wlasnie przeczytalem na glownej, dla mnie to bardziej szokujacym newsem bylby tekst Floyda ze chce jak najszybciej walczyc z Pacmanem.

Slowem: ojapierdziele Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości