Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 3.8 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Damian Jonak
13-11-2013, 09:20 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-11-2013 09:21 PM przez Sander.)
Post: #151
RE: Damian Jonak
To jest śmieszne żeby tak wysoko notowany gość nie mógł znaleźć rywala z prawdziwego zdarzenia w odpowiednim czasie.

Czemu Jonak nie zawalczy w USA na gali Włodarczyka? Rywali ewentualnych tam cała masa a zwycięstwo nawet z przeciętniakiem miałoby inną wymowę. Walcząc w Polsce w tym limicie nigdy nic nie zarobi i nie osiągnie.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-11-2013, 10:52 AM
Post: #152
RE: Damian Jonak
Myślałem, że będzie gorzej... Spodziewałem się raczej zawodnika o rekordzie 1-46 niż w sumie solidnego zawodnika.
Szkoda, że ten Jones nie wypalił, ale to, że przyjmie wyzwanie dwa tygodnie przed walką było abstrakcją.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-11-2013, 10:20 PM
Post: #153
RE: Damian Jonak
Damian wczoraj wypadł nieźle. Zaprezentował swój poziom do którego przyzwyczaił. Nieźle jabem operował, szukał wymian, spychał do lin.

Jeśli zaś chodzi o Kołodzieja to to jest dramat...
Szybkość, koordynacja, precyzja - fatalnie to wyglądało. Walki z Crenzem i Ikejim pokazały, że Paweł jest zwyczajnie słaby. Szeroka czołówka 200 lbs robi go jak chce...

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-11-2013, 10:23 PM
Post: #154
RE: Damian Jonak
Kołodziej jest chyba bardziej sztywny od Włodarczyka. Może chłopak ma dobre warunki fizyczne, ale to nic nie da. Z niepokojem czekam na walkę z Makabu, oczywiście będę mu kibicował, ale by się musiał cud zdarzyć, by to Harnaś wygrał...
A Jonak, widziałem 4 rundy, po czym udałem się w nieplanowane objęcia Morfeusza, ale podobne walki Damiana widziałem już ze sto razy. Od trzech lat chłop walczy z takimi samymi rywalami w identyczny sposób. Może to i efektowne, ale tiki taka w wykonaniu Barcelony też mi się po dwóch sezonach znudziła...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-02-2014, 11:08 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-02-2014 11:09 AM przez Sander.)
Post: #155
RE: Damian Jonak
Na głównej pojawiła się informacja jakoby Damian Jonak i James Kirkland mieli się niebawem spotkać w ringu.
Każdy kto widział walkę Kirkland vs Tapia może już współczuć Damianowi...

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-02-2014, 11:12 AM
Post: #156
RE: Damian Jonak
(02-02-2014 11:08 AM)Sander napisał(a):  Na głównej pojawiła się informacja jakoby Damian Jonak i James Kirkland mieli się niebawem spotkać w ringu.
Każdy kto widział walkę Kirkland vs Tapia może już współczuć Damianowi...

Ja z kolei czytałem na konkurencji, że zwycięzca pojedynku Kirkland vs Jonak miałby zmierzyć się z samym....GGG.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-02-2014, 01:08 PM
Post: #157
RE: Damian Jonak
Wasyl musi być debilem by puszczać Jonaka na takiego morderce jak Kirkland.Czy on naprawde musi rzucać swoich komandosów na pewny wpi*rdol?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-02-2014, 01:12 PM
Post: #158
RE: Damian Jonak
E tam. Ja przyklasnę każdemu pomysłowi walki z naprawdę mocnym rywalem. Ile ten Damian ma się przecierać i ocierać.
Sam zresztą powiedział: albo wyzwanie albo koniec kariery w ciągu roku.
On już tyle ma tych drobnych walk, że bez sensu jest go trzymanie dalej, a on sam chce takich walk i pewnie problemów robił nie będzie.

Dla mnie super rozwiązanie, mam nadzieję, że pojedynek dojdzie do skutku i Damian przekona i siebie i innych w jakim tak naprawdę jest miejscu.

Co do walki z GGG... w jakim niby limicie? Dla mnie plota.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-02-2014, 01:18 PM
Post: #159
RE: Damian Jonak
Ja nie neguję walki z Kirklandem. Jonak nie ma już czasu na przebieranie w przeciwnikach. Niech walczą.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-02-2014, 01:27 PM
Post: #160
RE: Damian Jonak
Ja to rozumiem chłopaki ale bądźmy poważni wyzwania wyzwaniami przecież Jonak spokojnie mógłby poczekać na Floyda i Canelo :)Tak poważnie nie lepiej by mu próbować zakontraktować np kogoś z czołówki jednak nie takiego zabijake.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości