Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 3.8 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Damian Jonak
06-10-2012, 08:34 PM
Post: #11
RE: Damian Jonak 34-0-1(21KO) Normalnie boxing legend
@Bandit
Zacząłeś na forum to kontynuuję wątek na forum..
Nie widzę żadnego związku z naszą dyskusją moja fascynacja Haye'a - wyjaśnij więc łaskawie Twój twórczy pocisk.
Nigdy też nie dałem nikomu minusa w geście zemsty.. z tego co pamiętam to zrobiłeś to Ty... oj... ;]]

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-10-2012, 03:35 PM
Post: #12
RE: Damian Jonak 34-0-1(21KO) Normalnie boxing legend
(06-10-2012 06:51 AM)Pakman napisał(a):  Jak dla mnie najbardziej prawdopodobnymi rywalami są:
1. Delvin Rodriguez
2. Saul Roman
3. Jackson Osei Bonsu
4. Siergiej Rabczenka
5. przegrany z walki Bajsangurow vs Konecny
(06-10-2012 04:54 PM)Pakman napisał(a):  Jestem prawie pewien, że będzie to człowiek z mojej listy.
Niby jakim cudem miałby to być Białorusin, skoro walczy pod koniec listopada na gali Hattona? Konecny też odpada, bo nie będzie walczył 2 miesiące po ciężkiej walce i kontuzji.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-10-2012, 12:00 AM
Post: #13
RE: Damian Jonak 34-0-1(21KO) Normalnie boxing legend
Bardzo ciekawy jestem rywala dla Jonaka. Znając politykę KO12 promotions, najpewniej na taką trochę niebezpieczniejszą walkę będą szukać kogoś wysoko w WBC, żeby przygotować się do przejęcia zwolnionego przez Lara i Vanesa 1 i 2 miejsca.
Idealnym wręcz kandydatem byłby najwyżej z dostępnych rywali sklasyfikowany Emanuel Della Rosa który jest w moim przekonaniu dużo słabszym bokserem niż Damian, a pokonanie go mogłoby dać od razu 1-sze miejsce w WBC gdy tylko Swoją szansę dostanie zwycięzca walki Lara - Vanes.
Włoch może nie chcieć podjąć ryzyka, ale gdybym był Wasilewskim to byłbym skłonny do takiej walki nawet sporo dopłacić wiedząc, że łatwiejszego rywala w walce o wyższą pozycję w WBC po prostu nie będzie a w perspektywie jest szansa walki za naprawdę duże pieniądze w stanach zjednoczonych. Innym który pewnie mógłby się skusić na wyjazd do Polski jest dopiero 17 w rankingu Meksykanin Michael Medina.
Jeśli nie wyjdzie "skok na ranking", to być może uda się ściągnąć jednego z dwóch byłych rywali Jackiewicza, walka z którymi mogłaby zainteresować kibiców. Myślę, że realne jest namówienie na walkę Oseia Bonsu i Delvina Rodrigueza. Obaj stanowili by dobry test, a Delvin z pewnością najcięższy w karierze a przy tym taka walka zwróciłaby w pewnym stopniu na Damiana uwagę kibiców z całego świata.
Patrząc tak na boxrec, myślę że możliwe jest też starcie z Saulem Romanem, może chętny byłby też ktoś taki jak Roberto Garcia? Zobaczymy, ja czekam z niecierpliwością.

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-10-2012, 12:23 PM
Post: #14
RE: Damian Jonak 34-0-1(21KO) Normalnie boxing legend
Delvin nie prezentuje klasy światowej, ale jak na Jonaka to za dużo Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-10-2012, 04:22 PM
Post: #15
RE: Damian Jonak 34-0-1(21KO) Normalnie boxing legend
Nie zdziwiłbym się, gdyby to był po prostu marketingowy trick, żeby zwrócić na Damiana uwagę, ale kto wie? Może manager Mosleya widział, że Roy Jones walczy z jakimś no-name w Polsce i myśli, że tutaj nie wiadomo ile płacą? W każdym razie 300 tysięcy dolarów to cena zupełnie z kosmosu i chociaż Jonak - Mosley to na pewno ciekawa walka, to i tak wolałbym, żeby ściągnięto jakiegoś świeżego zawodnika w Swoim prime, nawet bez takiego nazwiska.

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-10-2012, 04:45 PM
Post: #16
RE: Damian Jonak 34-0-1(21KO) Normalnie boxing legend
Gdzie ten post o walce Jonak-Mosley??????? usunięty?

[Obrazek: Wladimir-Klitschko-warm-up-100908R300.jpg#.UKMrgWfwWm4]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-10-2012, 04:52 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-10-2012 05:04 PM przez Mastrangelo.)
Post: #17
RE: Damian Jonak 34-0-1(21KO) Normalnie boxing legend
Tutaj jest link:
http://www.bokser.org/content/2012/10/17.../index.jsp
Nie wiem czemu Szakal usunął.

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-10-2012, 04:58 PM
Post: #18
RE: Damian Jonak 34-0-1(21KO) Normalnie boxing legend
Może moder usunął bo link z konkurencji...Na orgu też o tym piszą mógł tę witrynę zacytowaćWink Co do samej walki to raczej tych 300 tys nie wyczarują,nawet połowy tego. Atlas Arena na walkę Jonaka sie nie wypełni,PPV nie sprzeda-WALKA ZE WSZECHMIAR NIEOPŁACALNA

[Obrazek: Wladimir-Klitschko-warm-up-100908R300.jpg#.UKMrgWfwWm4]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-10-2012, 05:11 PM
Post: #19
RE: Damian Jonak 34-0-1(21KO) Normalnie boxing legend
Zmieniłem link na bokserowy.
Przy okazji, rozwalił mnie jeden komentarz:
"Tytuł miał być:

Mosley marzy o walce z Jonakiem"
;d

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-10-2012, 05:51 PM
Post: #20
RE: Damian Jonak 34-0-1(21KO) Normalnie boxing legend
@Mastangelo, @Peter
Nie wiem co stało się z komentarzem, wątpię aby usunęli go moderatorzy, bo linki do konkurencji podawałem już nieraz i nigdy nie było problemów. Może jakiś problem z forum?

@Mastrangelo
Co do komentarzy o Jonaku z głównej, to ja mam swoje prywatne TOP10 (tak, archiwizuję najgłupsze/najciekawsze teksty z portalu głównego ;] Czasami tam zaglądam, ale się nie udzielam), bo niektóre były naprawdę genialne ;]
10. Pod jednym z artykułów, którego głównym tematem był ranking chyba WBA wywiązała się dyskusja nt. eliminatorów w junior średniej. Najlepszy komentarz?
"Jonak zawalczy z eliminatorze? Wolne żarty, to nasz Damian jest eliminatorem"
9. Po ostatniej walce Jonaka:
"Myślę. że teraz na rozgrzewkę Jonak rozbije ciężko Alvareza lub Cotto, później oczywiście będzie stopniowo zmieniał wagi i rozbijał tam teoretycznie większych konkurentów, w ciężkiej wadze może mieć jakieś tam minimalne problemy ze znokautowaniem Vitalija bo wiadomo słynie z tytanowej szczęki.
8. Znowu rankingi:
"Cotto nad Jonakiem? No wolne żarty. To jest naprawdę ten sam Cotto, który zamiast walczyć z Damianem wolał zmierzyć się z jakimś Mejwederem czy jak mu tam?"
7. News mówiący, że Jonak i Clayton są w limicie:
"Clayton to przetarcie przed Alvarezem, ma się rozumieć?"
6. Rankingi po raz kolejny:
"Każdy ranking w którym Cotto jest przed Jonakiem to farsa! Ja mam już dosyć tych przekłamań"
5. Pod newsem, w którym Damian mówił że dla "Canelo" jest gotów pojechać nawet do Meksyku:
"Co za niesamowity gest ze strony Jonaka! Wszyscy się spodziewali, że to Alvarez przyjedzie na walkę do Raciborza lub Bydgoszczy a tu proszę, jakie poświęcenie!"
4. Pod jednym z newsów nt. walki Trout-Cotto:
"Oooooo. No proszę, w końcu obaj odważyli się zawalczyć w tym eliminatorze do naszego wielkiego Damiana"
3. I znowu rankingi:
"Damian już nie chce walczyć o pasy ma już ich tyle, że mu wystarczy. Teraz liczy się kasa i prestiż. Na walkę z nim trzeba zasłużyć poprzez wygranie eliminatora (aktualny to Trout z Cotto)"
2. Pod którymś z kolei newsem z serii "Floyd vs Pacquiao"
"Wy naprawdę myślicie, że Mayweather zawalczy z Filipińczykiem? Stuknijcie się w głowy. Przecież zwycięzca musiałby zawalczyć z Jonakiem, powoli dobijającym się do czołówki P4P. Panowie, Wy serio nie wiecie jak ten biznes działa?"
1.Pod newsem mówiącym, że Floyda czeka odsiadka:
"Mayweather od walki z Jonakiem wolał więzienie"

Gdy pierwszy raz przeczytałem komentarz o Floydzie, to popłakałem się ze śmiechu ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości