Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 3.8 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Damian Jonak
17-10-2012, 06:01 PM
Post: #21
RE: Damian Jonak 34-0-1(21KO) Normalnie boxing legend
Punkt 5 rozwala systemWink

[Obrazek: Wladimir-Klitschko-warm-up-100908R300.jpg#.UKMrgWfwWm4]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-10-2012, 06:02 PM
Post: #22
RE: Damian Jonak 34-0-1(21KO) Normalnie boxing legend
Nie wiem właśnie czemu użytkownicy upatrzyli sobie Damiana na kozła ofiarnego. Co on im zrobił ? Może nie ma wybitnego talentu, ale szacunek mu się należy. Uprawianie pięściarstwa jest bardzo trudne i wymaga ogromnego poświęcenia. Postawcie się w sytuacji Damiana. Wracacie wykończeni z trenigu, ledwo zipiecie, wchodzicie na bokser.org, a tam cała masa głupich, prowokujących komentarzy. Ktoś, kto pisze takie coś jest dla mnie po prostu zerem.

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-10-2012, 06:04 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-10-2012 06:05 PM przez Szakal.)
Post: #23
RE: Damian Jonak 34-0-1(21KO) Normalnie boxing legend
@Pakman
Przecież to są tylko żarty. Ja też wkleiłem to nie po to, aby Damiana wyśmiać/obrazić/poniżyć, tylko (jeśli kogoś to bawi), żeby się trochę pośmiać.

A wiesz skąd się te teksty wzięły? Właśnie od tego słynnego "Dla Alvareza jestem gotów pojechać do Meksyku". Chodziło o to, że Damian nie wygrał chyba z nikim z wyższej półki, a walka o mistrzostwo mu się marzy.

Powtarzam raz jeszcze: to są tylko żarty. Nikt nie ma zamiaru Jonaka obrażać.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-10-2012, 06:05 PM
Post: #24
RE: Damian Jonak 34-0-1(21KO) Normalnie boxing legend
(17-10-2012 05:51 PM)Szakal napisał(a):  "Co za niesamowity gest ze strony Jonaka! Wszyscy się spodziewali, że to Alvarez przyjedzie na walkę do Raciborza lub Bydgoszczy a tu proszę, jakie poświęcenie!"

[...]

Gdy pierwszy raz przeczytałem komentarz o Floydzie, to popłakałem się ze śmiechu ;]
Ja popłakałem się ze śmiechu nad tym Tongue

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-10-2012, 06:07 PM
Post: #25
RE: Damian Jonak 34-0-1(21KO) Normalnie boxing legend
10-tka jest mocna ;d. Dzięki, pośmiałem się.
Ja jestem fanem Damiana i dobrze mu życzę. Wiadomo, że jeszcze parę kroków musi zrobić, żeby walczyć o pas, ale moim zdaniem dobrze, że o tym mówi.

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-10-2012, 11:05 AM
Post: #26
RE: Damian Jonak 34-0-1(21KO) Normalnie boxing legend
Wczoraj, na radiowym show "Tha Boxing Voice" był manadżer Delvina Rodrigueza, Ron Katz. Wysłałem do nich pytanie, czy są jakieś rozmowy dotyczące walki Delvina z Jonakiem. Po pierwsze, nikt nie wiedział co to za "Dżonak" Wink, a później Ron powiedział, że żadnych rozmów nie ma, więc Rodriguez odpada.

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-11-2012, 12:40 PM
Post: #27
RE: Damian Jonak 34-0-1(21KO) Normalnie boxing legend
Jackson Osei Bonsu (43-5-1, 29 KO), były rywal Rafała Jackiewicza i mistrz Europy kategorii półśredniej, tym razem stanie naprzeciw innego naszego rodaka, Damiana Jonaka (34-0-1, 21 KO).

Do potyczki dojdzie 8 grudnia w katowickim "Spodku", oczywiście w limicie wagi junior średniej.

[Obrazek: Wladimir-Klitschko-warm-up-100908R300.jpg#.UKMrgWfwWm4]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-11-2012, 01:28 PM
Post: #28
RE: Damian Jonak 34-0-1(21KO) Normalnie boxing legend
Ten przeciwnik to jakieś nieporozumienie. Obija ostatnio przeciwników, którzy nie mają nawet dodatnich bilansów i jest raczej już wypalonym pięściarzem. Myślę, że 4 rundy i będzie po sprawie.
Odpowiedz cytując ten post
12-11-2012, 01:33 PM
Post: #29
RE: Damian Jonak 34-0-1(21KO) Normalnie boxing legend
wzięli Bonsu, bo pewnie Cotto się przestraszył.


a tak poważnie - Jonak wygra wyraźnie. ma watę, więc pewnie walka potrwa pełen dystans
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-11-2012, 01:50 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-11-2012 01:52 PM przez redd.)
Post: #30
RE: Damian Jonak 34-0-1(21KO) Normalnie boxing legend
Bonsu to średniak, a może nawet przeciętniak. Lokalna belgijska atrakcja. Od walki z Jackiewiczem Bonsu zaliczył kilka porażek (dosyć ciężko pozamiatał go Bailey), w żadnym wypadku nie jest to jakiś znaczący test dla Jonaka. Myślę, że Damian nie powinien mieć jakiś wielkich problemów z Bonsu, no chyba że pokaże równie słabą formę co w walce "rozgrzewkowej" z Fazekasem. Do tego bokser z Ghany został zakontraktowany tak późno, że wątpię w jego jakieś super przygotowanie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości