Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 6 Głosów - 4.17 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gołota vs Saleta
27-09-2012, 12:04 PM
Post: #1
Gołota vs Saleta
To już pewne, że Andrzej Gołota (41-8-1, 33 KO) nie będzie walczył z Riddickiem Bowe'em na zasadach MMA. Amerykanin doznał poważnej kontuzji ramienia, co otwiera drogę do starcia Gołoty z Przemysławem Saletą (41-7, 21 KO). Do walki dojdzie prawdopodobnie 23 listopada podczas gali we Wrocławiu.

- Andrzej jest w bardzo dobrej formie, chociaż ostatnio nie trenował boksu, tylko zapasy. Ale dla niego przestawienie się na boks to jak bułeczka z masłem. W końcu boks to jego pierwszy sport i wie o nim wszystko. Będzie gotowy na starcie z Saletą pod koniec listopada - mówi żona sławnego boksera Mariola Gołota.

- Mieliśmy walczyć z Przemkiem w 2005 roku, ale doznałem kontuzji. Tym razem dojdzie do tej walki i będzie to prawdziwa wojna dwóch bokserów wagi ciężkiej z prawdziwego zdarzenia - dodaje sam Gołota.

Jak dla mnie mniejsze zło...Walka z Bowem byłąby jeszcze bardziej żenująca

[Obrazek: Wladimir-Klitschko-warm-up-100908R300.jpg#.UKMrgWfwWm4]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
27-09-2012, 12:27 PM
Post: #2
RE: Gołota vs Saleta
Dziwne bo obaj zapowiadali, że chcą skończyć karierę jakąś fajną (wygraną) walką a przecież z tego pojedynku może wyjść tylko jeden zwycięzca (chyba, że przewidują remis)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
27-09-2012, 01:07 PM
Post: #3
RE: Gołota vs Saleta
To będzie żenada, a nie walka.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
27-09-2012, 01:12 PM
Post: #4
RE: Gołota vs Saleta
Gołota pewnie myśli, że jeszcze niejedną walkę stoczy. A Saleta to też różnie gada, jakiś czas temu mówił, że tylko Gołota skusi go do powrotu, potem miał toczyć pożegnalną walkę z bliżej nieokreślonym rywalem, a teraz jest szansa, że w końcu zmierzy się z Andrew.

Ciekawe czy do walki dojdzie, bo tyle wiadomo, że nic nie wiadomo...

A co do Salety, to się nie zdziwię, jak on w ciągu najbliższych 10 lat kilka razy jeszcze zmierzy się z Najmanem.

[Obrazek: g.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
27-09-2012, 02:21 PM
Post: #5
Bug RE: Gołota vs Saleta
Pamiętam jak 14 lat temu byłem podekscytowany zapowiadaną walką Gołota-Saleta. No i w końcu się doczekałem Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
27-09-2012, 03:17 PM
Post: #6
RE: Gołota vs Saleta
Dużo lepszym pożegnaniem Andrew z kibicami będzie oklepanie Salety niż ta szopka z Bowem.

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
27-09-2012, 03:29 PM
Post: #7
RE: Gołota vs Saleta
Wątpię by to było pożegnanie...Już walka z Bates'em miała nim być Wink

[Obrazek: Wladimir-Klitschko-warm-up-100908R300.jpg#.UKMrgWfwWm4]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
27-09-2012, 03:47 PM
Post: #8
RE: Gołota vs Saleta
Jeśli Andrew wyjdzie w formie jak do Adamka to to przegra. Przecież on tam pchał ciosy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
27-09-2012, 04:44 PM
Post: #9
RE: Gołota vs Saleta
@bartek
He,Saleta jest wrakiem zdecydowanie bardziej "zdziadziałym" niż Andrew. Najman go zbił dwukrotnie..

[Obrazek: Wladimir-Klitschko-warm-up-100908R300.jpg#.UKMrgWfwWm4]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
27-09-2012, 04:47 PM
Post: #10
RE: Gołota vs Saleta
(27-09-2012 04:44 PM)PeterManfredo napisał(a):  @bartek
He,Saleta jest wrakiem zdecydowanie bardziej "zdziadziałym" niż Andrew. Najman go zbił dwukrotnie..

Jeśli naprawdę jest tak zdziadziały to będzie niezła parodia w ringu Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości