Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 6 Głosów - 4.17 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gołota vs Saleta
23-01-2013, 02:23 PM
Post: #111
RE: Gołota vs Saleta
@RoyJonesJr
Jaka znowu druga wersja...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
25-01-2013, 05:15 PM
Post: #112
RE: Gołota vs Saleta
Witam jeśli ktoś będzie chciał oglądać tą daremną walkę nie płacąc tym ździercom z polsatu to radze skorzystać ze strony soccer live i tam sobie kliknąć inne sporty po prawej stronie w dniu walki oczywiście jakość nie najlepsza ale i walka do tych nawet dobrych zaliczać się nie będzie pozdrawiam..
29-01-2013, 05:40 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 29-01-2013 05:42 AM przez voy.)
Post: #113
RE: Gołota vs Saleta
Witam!
Do oglądania sportu online i nie tylko polecam http://weeb.tv/channels bardzo dobra jakość.
Odnośnie walki to raczej Andrzej to wygra,zreszto ostatnio zapowiedział,że zamierza sprać Adamka,kto wie może doczekamy się rewanżu!!!!!!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
29-01-2013, 04:22 PM
Post: #114
RE: Gołota vs Saleta
A ja nie polecam tego weeb.tv aż tak. Jest dobra jakość, to fakt. Ale w godzinach szczytu po prostu kanały nie działają za darmo, piszą, że trzeba wykupić abonament. A walka nie będzie na otwartym kanale, więc raczej jej tam nie będzie. Chyba, że zrobią streama z Gołota vs Saleta, ale jak zrobią, to na pewno nie za darmo.

[Obrazek: g.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
30-01-2013, 07:16 PM
Post: #115
RE: Gołota vs Saleta
Adammobp
Gale PPV z Polsatu czy z N-ki do tej pory były na weeb tv i ładnie działały,tylko że teraz coś pozmieniali z opłatą i już nie ma opłaty sms,a poprzednio było za 3 zł.To kapkę mniej niż 40.

Nie zamierzam zachowywać się jak tchórz i usprawiedliwiać po przegranej walce jak to robi wielu bokserów. Niezależnie jaki byłby powód – po prostu przegrałem.-Ricardo Mayorga.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
30-01-2013, 09:12 PM
Post: #116
RE: Gołota vs Saleta
@Ziolo-Pale-Niebywale

Opcja z smsem jest cały czas dostępna. Jeśli kiedyś go wysyłałeś to wyślij dokładnie takiego samego jeszcze raz.

Co do samej walki, to im bardziej widzę, że Gołota i Saleta są w beznadziejnej formie tym bardziej szłyszę od sparingpartnerów i trenerów, że są w świetnej formie i tak dalej. To, że szybkościowo i technicznie będzie kiepsko było wiadome ja się najbardziej obawiam, że panowie kondycyjnie nie wyrobią.

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
30-01-2013, 10:03 PM
Post: #117
RE: Gołota vs Saleta
(30-01-2013 09:32 PM)Mastrangelo napisał(a):  Można kupić Per Pej Wiu tylko na undercard za niższą cenę? Nie chcę wspierać dodatkowych opłat za walkę dwóch dziadów.

No pain, no gain Wink (niestety)

O ile walka wieczoru to dla mnie "folklor" to pojedynki z undercardu zapowiadają się całkiem ciekawie. Obawiam się, że główny "koń pociągowy" tej gali, czyli Zimnoch vs Szpilka zostanie za pięć dwunasta odwołany... Oby nie. Czuję ten ból, gdy po wykupieniu PPV kibic dowiaduje się o odwołani najciekawszego pojedynku.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
31-01-2013, 04:21 PM
Post: #118
RE: Gołota vs Saleta
@Redd

Jestem pewien, że większość wykupi PPV dla Szpili.

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
31-01-2013, 04:57 PM
Post: #119
RE: Gołota vs Saleta
Większość wykupi dla Andrzeja.

[Obrazek: g.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
31-01-2013, 05:35 PM
Post: #120
RE: Gołota vs Saleta
@Adammobp

Żebyś się nie zdziwił. Fani Andrzeja to raczej grupa która nie za bardzo wie co to PPV. Targetem są ludzie -25.

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości