Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 4.67 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pacquiao vs Marquez IV
09-12-2012, 11:05 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-12-2012 11:07 AM przez Pakman.)
Post: #31
RE: Pacquiao vs Marquez IV
Co to była za walka ! Juan dostał w końcu to, na co zasługiwał tyle lat - pokonał Pacquiao. Ten facet jest jak wino. Im starszy, tym lepszy. Pacquiao jest już chyba mocno past prime i walka z Moneyem nie ma żadnego sensu. Cios nokautujący - po prostu poezja. Pacman poleciał jak rażony prądem, a mi aż browar z ręki wyleciał. Wielkie brawa również dla Mannego, nie poddał się po pierwszym liczeniu i wrócił do pojedynku. Brawo panowie za 4 epickie bitwy !

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-12-2012, 11:07 AM
Post: #32
RE: Pacquiao vs Marquez IV
Pacquiao jak obiecywał tak zrobił. Walczył agresywniej, ale wtedy niestety obrona siada. Niesamowity cios Marqueza, aż mi się żal zrobiło Manny'ego, nikomu nie życzę tak ciężkiego nokautu... od razu mam przed oczami Hattona. Podczas oglądania walki tak myślałem, co by było gdyby Marquez ciężko znokautował Manny'ego, nawet nie mogłem sobie tego za bardzo wyobrazić - Manny'ego leżącego nie przytomny na deskach... a tutaj takie coś, straszny widok.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-12-2012, 11:14 AM
Post: #33
RE: Pacquiao vs Marquez IV
Pacquiao - Marquez V, chcę to zobaczyć

Rewanżu z Mayweatherem nie, bo to była deklasacja.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-12-2012, 11:30 AM
Post: #34
RE: Pacquiao vs Marquez IV
Jak wygląda koń każdy widzi.
Opisywać go "jak wygląda" nie ma sensu.


To dwaj równorzędni bokserzy.
Szczęście, przypadek, dyspozycja chwili decyduje kto wygra.
Każda następna walka tych bokserów może zakończyć się tak samo ,lub odwrotnie.
Szacunek dla Marqueza z tak wyprowadzony cios i za wiek. Choć Pacquiao odkrył się jak amator.
Chyba poczuł „krew”
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-12-2012, 11:31 AM
Post: #35
RE: Pacquiao vs Marquez IV
@CCConeser
Deklasacja deklasacją a kto wie jak teraz wyglądał by taki pojedynek? moim zdaniem Marquezowi należy się taka walka i wypłata. Ja bardzo bym chciał Mayweather vs Marquez II, kto wie może i Marquezowi udałby się taki cios? choć wątpię aby po takim występie Mayweather chciał walki z Dinamitą.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-12-2012, 11:38 AM
Post: #36
RE: Pacquiao vs Marquez IV
Myślę, że druga walka Marqueza z Mayweatherem byłaby diametralnie inna od ich pierwszej potyczki, ale i tak wygrałby Floyd. Walka podobna do jego pojedynku z de la Hoyą.

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-12-2012, 11:39 AM
Post: #37
RE: Pacquiao vs Marquez IV
Walka Dynamity z Mayweatherem nie ma sensu, Marquez oberwał by tak jak w poprzedniej walce.
Floyd nie przystąpi do takiego ataku jak Manny, i nie da Dynamicie okazji do zadania takiego ciosu, tylko spokojnie poczeka i bedzię obijał go przez 12 rund.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-12-2012, 12:00 PM
Post: #38
RE: Pacquiao vs Marquez IV
Manny jest już dawno past Prime tylko ślepiec uważa go za króla P4P

[Obrazek: joe-louis-photo-01.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-12-2012, 12:06 PM
Post: #39
RE: Pacquiao vs Marquez IV
Tak już na spokojnie jedna refleksja. Nie chcę być źle zrozumiany, ponieważ jestem wielkim fanem Marqueza, jak już zapewne zauważyliście. Zastanawia mnie jednak ten nagły przyrost masy Juana i wygląd, jakiego nawet w przybliżeniu nie prezentował wcześniej. Kontrole antydopingowe na pewno były przeprowadzone, ale to wszystko trochę podejrzane mi się wydaje. Podobnie zresztą jak i wcześniejszy o kilka lat "rozrost" Pacmana.

Oczywiście, nie mam najmniejszego kawała dowodu, ale zapewne macie świadomość, że sport na tym poziomie, z takimi pieniędzmi, czysty do końca nie jest. Dowodem choćby przyłapanie Berto, a potem jego cudowne uniewinnienie, choć nikt nie zakwestionował tego, co u niego znaleziono.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-12-2012, 12:06 PM
Post: #40
RE: Pacquiao vs Marquez IV
@pyra90
Byle bokser nie zdobywa MŚ w 8 kategoriach wagowych... Manny nie jest już u szczytu formy, ale wciąż prezentuje najwyższy światowy poziom. Mam tylko nadzieje, że ten nokaut nie wpłynie zbyt na Pacquiao.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości