Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 4 Głosów - 4.5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Giennadij Gołowkin
02-09-2012, 10:54 AM
Post: #1
Bug Giennadij Gołowkin
Dzisiejszą masakrą Gienek zasłużył na własny temat na forum. Jak myślicie, jak dalej potoczy się jego kariera? Osobiście uważam, że optymalnym wyborem na następną walkę byłby Geale, ale on raczej będzie wolał zwakować pas. Martinez, Piróg, Quillin? Chavez byłby dla niego za duży, ale na punkty może by i wygrał.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-09-2012, 11:48 AM
Post: #2
RE: Giennadij Gołowkin
Quillin odpada, walczy 20października z N'Jikamem o pełnoprawny pas WBO w średniej, po tym jak został zwakowany.

Ale uważam że byłby to dobry przeciwnik, świetne warunki fizyczne i potężny cios, do tego poprawny technicznie, ale niezbyt ruchliwy Wink.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-09-2012, 12:34 PM
Post: #3
RE: Giennadij Gołowkin
Na dzień dzisiejszy nie daje szans Gennadijowi w walce z Martinezem. Jeśli chodzi o Chaveza to tak na prawdę dowiemy się na co go stać w walce z Martinezem. Tak czy inaczej Golowkin vs Chavez byłby arcy ciekawym pojedynkiem ze względu na styl obu panów.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-09-2012, 01:39 PM
Post: #4
RE: Giennadij Gołowkin
Golovkin to świetny pięściarz. Nie ma może stylu który ja lubię lecz jego siła i precyzja dają świetne widowisko. Jest bardzo mądry i opanowany. W walce z Grześkiem dał tego pokaz. Wyczekał i znalazł otwarte drzwi do knockoutu. Nie chcę się bawić w eksperta bo Martineza nie lubię, Chaveza też. Gennady dla mnie mógłby ich obu rozwalić i wisi mi to. Najbardziej życzyłbym mu walki z Geale'em, który pokonał wczoraj Sturma. Kazach zasługuje na walkę o prawdziwy pas Mistrza. Wciąż jest dla mnie tylko oficjalnym pretendentem WBA. Gdy Kazach będzie już w posiadaniu pasów WBA i IBF niech się dzieje co ma się dziać. Nie wierzę w unifikacje ze zwycięzcą Martinez v Chavez. Może Quillin, gdy uda mu się zdobyć pas WBO będzie zainteresowany. Zobaczymy. Życzę mu jednak powodzenia!

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-09-2012, 02:07 PM
Post: #5
RE: Giennadij Gołowkin
@Jerome
Nie zrozum mnie źle, szanuje Twoje zdanie, ale nie zupełnie się z nim zgadzam. Napiszę Ci dlaczego. Nie róbmy na razie z Golowkina aż takiego potwora żeby mówić iż pokona nawet Martineza. Sergio to bokser o klasę albo i dwie lepszy od Proksy. Na podstawie jego walki z Grześkiem wydaje mi się, że nie można ostatecznie stwierdzić iż ma on jakiekolwiek szanse z takimi zawodnikami jak Chavez czy Martinez. Oczywiście ma szanse bo rzeczywiście talent ma wielki. Czy na prawdę styl w jakim Gennadij wygrał z Proksą utwierdza Cie w przekonaniu, że jest on gotowy na przejęcie ''korony'' w wadze średniej?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-09-2012, 02:25 PM
Post: #6
RE: Giennadij Gołowkin
@AdamekFightPL
Hehe. To Ty zrozumiałeś mnie źle Tongue
Nie chcę powiedzieć, że Kazach pokona wszystkich w średniej. Ja podkreślam tylko, że Golovkin to bardzo dobry pięściarz ale nie chcę i nie będę mu nic wróżył gdyż nie jest pięściarzem, którzy mnie ruszają tak samo jak Marvallia czy Chavez a więc ich pojedynki będą mi obojętne. Powiedziałem co mi się w nim podoba i tyle.

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-09-2012, 02:55 PM
Post: #7
RE: Giennadij Gołowkin
@Jerome
Rzeczywiście, przeczytałem to drugi raz dokładniej. Zwracam honor. Dla mnie waga średnia to jedna z lepiej obsadzonych dlatego też nie wisi mi kto z kim się zmierzy bo warto ją obserwować a nie chce żeby zrobił się w niej bur... bałagan jak w HW Tongue oprócz tego waga super średnia też jest super obsadzona i chyba jedna z tych wag gdzie obecnie dzieje się najwięcej. Kto wie, może kiedyś zobaczymy w niej Grzesia Prokse? albo wagę niżej, kto wie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-09-2012, 04:58 PM
Post: #8
RE: Giennadij Gołowkin
@AdamekFightPL
Niżej nie ma szans. Grzesiek już pracuje nad limitem a co dopiero zbijać. Na sś ma słabe warunki fizyczne. Może spróbować ale czołówka go zniszczy a średniaki zamęczą (z różnymi wynikami). Waga średnia to powinien być stały element kariery Proksy. Są tam dobrzy zawodnicy a pieniądze też można dobre zarobić. Trzeba więcej pracy i będzie good.

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-09-2012, 05:11 PM
Post: #9
RE: Giennadij Gołowkin
@Jerome
Rzeczywiście waga średnia powinna być chyba jego stałą wagą, ale wydaje mi się, że Grzesiu w wadze średniej wygląda dość... anemicznie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-09-2012, 05:33 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-09-2012 05:33 PM przez Szakal.)
Post: #10
RE: Giennadij Gołowkin
Hahahaha, no nie mogę. Ja wiem że niektórzy mają głupi zwyczaj gloryfikowania tego, kto pokonał ich faworyta, ale jeśli ja czytam takie komentarze:

Cytat:Gołowkin złożyłby każdego - to najlepszy pięściarz p4p

Nie oszukujmy się, kto może z nim wygrać? Mayweather? I tak w końcu nadziałby się na bombe i byłoby koniec. Tak samo nadzieje się w końcu na bombę Martinez, czy Chavez... nikt nie przetrwa, nikt.
Cytat:Każdy cios Gołowkina zamracza, nie rozumiecie tego? On SERIO bije jak ciężki.
Od ludzi, którzy przed walką pisali coś takiego:
Cytat:Proksa poskłada niesprawdzonego Gołowkina. No bo jakie atuty ma Kazach? Ten cios, którym nokautował cruiserów? Jeśli ktoś w to wierzy, to jest idiotą.
albo takiego:
Cytat:Gołowkin to bokser, który nie pokonał NIKOGO poważnego. Nie rozumiem tego zachwycania się jego osobą. Ta jego twarzyczka będzie niebawem wyglądała zupełnie inaczej.

to nie wiem czy śmiać się, czy może jednak płakać... Przed walką z Gołowkina robiona półbuma, teraz zaś robi się z niego półboga. Nie rozumiem tego...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości