Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 4.2 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wieści z niższych kategorii wagowych
17-04-2016, 01:36 AM
Post: #501
RE: Wieści z niższych kategorii wagowych
Oglądałem obszerne fragmenty i w moim odbiorze walka była bardzo wyrównana. Kilka pierwszych rund dla Warringtona, ale kilka następnych dla Japończyka. Lepszą końcówką Anglik przechylił szalę zwycięstwa na swoją stronę, ale nawet angielscy komentatorzy mówili o minimalnej wygranej i byli zniesmaczeni punktacją sędziów.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-04-2016, 05:37 AM
Post: #502
RE: Wieści z niższych kategorii wagowych
Po nudnej walce "dla koneserów" (a może taka ocena to po prostu kwestia mojej nieprzespanej nocy?) Pedraza pokonał Stephena Smitha na punkty, raz po drodze posyłając go na deski. Punktacja sędziów w porządku, pas zostaje w Ameryce.

Z kolei Gary Russell Jr bardzo łatwo uporał się ze słabiutkim Hylandem. Nie zdażył się zmęczyć, więc mam nadzieję, że szybko wróci do ringu, bo to świetny i niezwykle interesujący pięściarz.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-04-2016, 12:19 PM
Post: #503
RE: Wieści z niższych kategorii wagowych
Dla mnie walka była łatwa do punktowania i miałem 118-110 dla Warringtona,i według mnie niema mowy o 4 a co dopiero 5 rundach dla Amagasy.Czysto trafiał tylko Warrington a Amagasa robił tylko dużo wiatru.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-04-2016, 12:50 PM
Post: #504
RE: Wieści z niższych kategorii wagowych
(17-04-2016 05:37 AM)Maynard napisał(a):  Z kolei Gary Russell Jr bardzo łatwo uporał się ze słabiutkim Hylandem. Nie zdażył się zmęczyć, więc mam nadzieję, że szybko wróci do ringu, bo to świetny i niezwykle interesujący pięściarz.

Jestem zaskoczony takim rozstrzygnięciem. Nie tyle zwycięstwem Russella, bo tego byłem pewien, ale sposobu w jaki odprawił rywala. Hylanda zapamiętałem jako twardziela, który postawił się Javierowi Fortunie, a tymczasem Irlandczyk został rozbity przez Russella jak przysłowiowy bum. Oby Amerykanin szybko wrócił na ring, bo dobrze się go ogląda.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-04-2016, 02:06 PM
Post: #505
RE: Wieści z niższych kategorii wagowych
Fajna walka się zanosi pomiędzy Anthony Crolla VS Ismael Barroso o WBA World lightweight title, a kategorię wyżej Ricky Burns VS Michele Di Rocco o vacant po tym jak Broner stracił pas.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-04-2016, 07:37 AM
Post: #506
RE: Wieści z niższych kategorii wagowych
Francisco Vargas wpadł na dopingu w ramach dobrowolnego badania przed walką z Salido. Wykrytą substancją już tradycyjnie jest clenbuterol.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-05-2016, 08:26 AM
Post: #507
RE: Wieści z niższych kategorii wagowych
Świetna walka w Las Vegas w wadze lekkiej pomiędzy Piotrem Pietrowem i Marvinem Quintero: http://boxrec.com/show/730971

Po dobrym dla Rosjanina początku, Quintero udało się wciągnąć rywala w bójkę, w której na pewno odrobił straty. Zapłacił za to jednak zapuchniętym okiem i przegraną przez RTD po 6 rundach. Quintero to niesamowicie pechowy bokser. Już chyba 3 lub 4 walkę przegrywa na skutek kontuzji. Pietrow poniżej oczekiwań. Bokser o takiej technice nie powinien wdawać się w cepiarską młóckę.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-05-2016, 03:30 PM
Post: #508
RE: Wieści z niższych kategorii wagowych
Kosei Tanaka zwakuje pas WBO w wadze słomkowej i ma kontynuować karierę w wyższej wadze. 20-letni Japończyk, który zdobył tytuł w swojej 5 walce bardzo niejednoznacznie zaprezentował się w ostatniej obronie z Vicem Saludarem, kiedy to przegrywał z kretesem po 5 rundach, ale uratował pojedynek ciosem na tułów w 6 starciu. Muszę przyznać, że mam duże wątpliwości czy poradzi sobie w wyższej kategorii.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-05-2016, 05:01 PM
Post: #509
RE: Wieści z niższych kategorii wagowych
Dla mnie dzisiaj najciekawszą walką jest starcie Anthony'ego Crolli z Ismaelem Barroso. To naprawdę może być super walka, obaj maja argumenty, żeby przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Co zabawniejsze, obaj bazują na zupełnie innej charakterystyce i przyznam się, że nie potrafią jednoznacznie wskazać, czyje będzie dziś na górze. Choć nieco większe szansę daję oczywiście Crolli. Jeśli przez pełne 12 rund zachowa zimną głowę, będzie dobrze boksował na dystans, to powinien zneutralizować Barroso.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-05-2016, 12:05 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-05-2016 12:07 AM przez jerry_a_.)
Post: #510
RE: Wieści z niższych kategorii wagowych
No i Crolla wygrał w 7 rundzie.Ale przez 4 rundy to mi się wydaje , że jednak Barroso prowadził.5,6 runda to już dla Crolli.Na zakładach jednak było widać że Barroso jest fawortytem.Jak dobrze pamiętam do 1,75 na Barroso , na Crolle 3,50.Dla mnie jest to jednak mała niespodzianka.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości