Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 4.2 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wieści z niższych kategorii wagowych
05-01-2016, 01:14 PM
Post: #471
RE: Wieści z niższych kategorii wagowych
Gonzalez - Segura co raz bliżej: http://www.bokser.org/content/2016/01/05.../index.jsp
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-01-2016, 01:41 AM
Post: #472
RE: Wieści z niższych kategorii wagowych
Wbrew temu co zapowiadano w poprzednich tygodniach,
Roman Gonzalez (44-0, 38 KO) być może jednak nie zaboksuje podczas tej samej gali co Giennadij Gołowkin (34-0, 31 KO). A tak było w poprzednich dwóch wieczorach z ich udziałem. I miało to być kontynuowane.
Co prawda nadal istnieje taka możliwość, lecz popularny "Chocolatito" może też iść swoją drogą i wystąpić już w marcu. Kazach natomiast ma w planach start w kwietniu.

Jednocześnie człowiek z obozu Gonzaleza zaprzeczył plotkom, jakoby kolejnym rywalem lidera wagi muszej był
Giovani Segura (32-4-1, 28 KO). - Nie bierzemy jego kandydatury pod uwagę - cytuje słowa tego człowieka Dan Rafael ze stacji ESPN.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-01-2016, 08:57 PM
Post: #473
RE: Wieści z niższych kategorii wagowych
A ja się zastanawiam kiedy Kamil Łaszczyk dostanie propozycję walki o Mistrzostwo Świata Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-01-2016, 10:46 AM
Post: #474
RE: Wieści z niższych kategorii wagowych
Robinson Castellanos i Oscar Escandon wyznaczeni do walki o pas WBC interim w wadze piórkowej. Dla mnie faworytem Meksykanin. Warto wspomnieć, że po dziesięciu pierwszych walkach Castellanos miał rekord 3-7.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-01-2016, 05:27 AM
Post: #475
RE: Wieści z niższych kategorii wagowych
Udanie na ring powrócił Michał Chudecki, który przed kilkoma minutami gładko uporał się na punkty z niepokonanym Louisem Cruzem. Dobra walka w wykonaniu Polaka, emocji było całkiem sporo. Szkoda końcówki, zabrakło dosłownie 2-3 minut na znokautowanie przeciwnika.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-01-2016, 12:23 PM
Post: #476
RE: Wieści z niższych kategorii wagowych
(28-01-2016 05:27 AM)kubala1122331 napisał(a):  Udanie na ring powrócił Michał Chudecki, który przed kilkoma minutami gładko uporał się na punkty z niepokonanym Louisem Cruzem. Dobra walka w wykonaniu Polaka, emocji było całkiem sporo. Szkoda końcówki, zabrakło dosłownie 2-3 minut na znokautowanie przeciwnika.

No nieźle. Widziałem, że u buka Cruz był faworytem (1.5 vs 2.7). Chciałem zagrać na Polaka, ale uznałem, że buk jest bardzo skąpy i powinien dać chociaż z te 3.0 . Tongue
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-02-2016, 02:23 PM
Post: #477
RE: Wieści z niższych kategorii wagowych
W pojedynku o WBA w słomkowej Knockout CP Freshmart pokonał jednogłośnie na punkty Carlosa Buitrago. Walka była rewanżem za pojedynek z października 2014 (wtedy o interim WBA) wygrany przez Taja jednogłośnie, ale bardzo skromnie (115:113 u wszystkich sędziów). Tym razem według mediów Buitrago wygrał tylko pierwszą rundę, a potem jednostronnie przeważał już Knockout. Punktacji na razie nie ma.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-02-2016, 05:58 PM
Post: #478
RE: Wieści z niższych kategorii wagowych
Punktacja 119:109, 117:111, 117:111. Pas WBA Super w tej samej kategorii posiada Hekkie Budler.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-02-2016, 08:22 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-02-2016 08:22 AM przez saliman1.)
Post: #479
RE: Wieści z niższych kategorii wagowych
Strasznie dziwne rzeczy dzieją się z walką pomiędzy Stampem Kiatniwatem i Gregorio Lebronem o pas WBA Interim w wadze muszej. Walka miała odbyć się w grudniu. Początkowo na boxrecu jako zwycięzca anonsowany był Lebron, ale potem okazało się, że walka się nie odbyła. Pojedynek był zaplanowany na wczoraj i został odwołany ... na godzinę przed rozpoczęciem gali. Promotor powiedział, że sponsor nie zapłacił mu obiecanych pieniędzy i walka znowu została przełożona i ma odbyć się we wtorek.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-02-2016, 10:53 AM
Post: #480
RE: Wieści z niższych kategorii wagowych
Wreszcie rozegrano ten pojedynek pomiędzy Stampem i Lebronem. Wygrał Taj, ale punktacja (115:114, 115:113, 114:114, czyli MD) wskazuje, że niekoniecznie był lepszy. No to może trzecia walka?

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 13 gości