Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 4.2 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wieści z niższych kategorii wagowych
09-04-2015, 02:34 PM
Post: #351
RE: Wieści z niższych kategorii wagowych
Frampton odrzucił ofertę, twierdząc że jest wprawdzie hojna, ale ma wady - 1,5 mln to kwota zryczałtowana, przez co gdyby walka wygenerowałaby większy dochód to on by nic więcej nie zarobił, w przeciwieństwie do Quigga.

Na ofertę od razu odpowiedział menedżer Rigo, w skrócie "weźmiemy te 1,5 miliona, kontrakt możemy podpisać dziś, a walka mogłaby się odbyć kiedy chcecie" (czyli 20 czerwca)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-04-2015, 05:14 PM
Post: #352
RE: Wieści z niższych kategorii wagowych
@Gogolius
Queigg nie jest mistrzem, co najwyżej posiadaczem niższego paska, więc nie ma mowy o unifikacji, IBF się na takie rzeczy nie zgadza. Mistrzem jest Rigo.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-04-2015, 05:17 PM
Post: #353
RE: Wieści z niższych kategorii wagowych
Tak, użyłem skrótu myślowego. Ale dobrze, że czuwasz. Nie uczmy się nazywać regularów i interimów mistrzamiWink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-04-2015, 06:35 PM
Post: #354
RE: Wieści z niższych kategorii wagowych
Ciekawe, bo druga walka Frocha z Kesslerem mogła być unifikacją i wtedy IBF nie miało problemu.

[Obrazek: VWrnMgK.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-04-2015, 01:55 PM
Post: #355
RE: Wieści z niższych kategorii wagowych
Dzisiaj w Osace Shinsuke Yamanaka znokautował w 7 rundzie Diego Ricardo Santillana w pojedynku o pas WBC w koguciej. Yamanaka jest absolutnym królem swojej kategorii i nie widać na horyzoncie nikogo, kto byłby w stanie mu zagrozić. Szkoda jedynie, że nie pali się do unifikacji pasów.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-04-2015, 11:12 AM
Post: #356
RE: Wieści z niższych kategorii wagowych
Wczoraj w Osace odbyły się 2 walki o tytuły mistrzowskie. W muszej Kazuto Ioka odebrał pas WBA Juanowi Carlosowi Reveco, zwyciężając MD po wyrównanej walce. W słomkowej Katsunari Taakayama obronił pas IBF, wygrywając przez TD w 9 rundzie z Fahlanem Sakkreerinem. W tym wypadku mam pewne podejrzenia, chociaż walki nie widziałem. Z komentarzy wynika, że Japończyk prowadził wyraźnie na punkty, ale miał tak zapuchnięte oczy, że w 9 rundzie mało co widział. No i jak na zamówienie przypadkowe zderzenie głowami i przedwczesne punktowanie. Nie bardzo wierzę w takie zbiegi okoliczności sprzyjające faworytom lub gospodarzom.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-04-2015, 02:49 PM
Post: #357
RE: Wieści z niższych kategorii wagowych
Dziwna sprawa w walce Takayamy. Wprawdzie Japończyk w którejś z początkowych rund sugerował zderzenie głowami, ale sędzia nic oficjalnie nie ogłosił. W 9 rundzie przerwano walkę, Sakreerin zaczął się cieszyć, a Takayama wydawał się być pewny porażki. Nagle okazało się, że walka ma być punktowana. Takayama prowadził na punkty, ale czy jakoś bardzo wyraźnie? Ja miałem 87-84, jeden sędzia tak samo, drugi 86-85. Jedynie arbiter z Japonii dał wszystkie rundy gospodarzowi. Z tego co widziałem to Taj powinien wygrać przez TKO.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-04-2015, 04:19 PM
Post: #358
RE: Wieści z niższych kategorii wagowych
Czyli metoda przekrętu "na kontuzję" zyskuje popularność. Najpierw zrobili to w walce Donaire - Vetyeka, potem Cuadras - Srisaket, a teraz w Japonii. Zresztą dawniej też chyba takie numery się zdarzały.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-05-2015, 07:27 AM
Post: #359
RE: Wieści z niższych kategorii wagowych
Raymundo Beltran łatwo rozprawił się z Takahiro Ao stopując go w 2 rundzie. Z powodu nadwagi Meksykanina pas WBO wciąż nie ma jednak właściciela.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-05-2015, 05:40 PM
Post: #360
RE: Wieści z niższych kategorii wagowych
Kurde,a ja miałem taką nadzieję że on wreszcie ten pas zdobędzie,gdyby zrobił tą wagę,,jestem wkurzony.Kolejnej szansy może nie dostać.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 7 gości