Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 4.2 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wieści z niższych kategorii wagowych
07-03-2015, 01:40 PM
Post: #331
RE: Wieści z niższych kategorii wagowych
Kostyra to wczoraj powiedział że Tete to Chorwat... komentował sam,więc mógł być cały czas w swoim świecie.
Co do walki to naprawdę świetny występ Zolaniego,pokazał w pełnej okazałości jak korzystać z przewagi warunków fizycznych,świetny bokser.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-03-2015, 05:31 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-03-2015 05:54 PM przez BoxingCavalier.)
Post: #332
RE: Wieści z niższych kategorii wagowych
(06-03-2015 11:52 PM)kubala1122331 napisał(a):  Prowadził pojedynek, nie dając rozwinąć skrzydeł Butlerowi. Na mojej karcie było 5-2 dla Zolaniego, ale spodziewam się, że sedziowie widzieli to pewnie inaczej. Bałem się, że jeśli to się utrzyma, to zabiorą mu pas.

Sprawozdawca z BoxNation dał wszystkie rundy dla Tete.
Kubala, byłbym wdzięczny gdybyś wspomniał o najbardziej, Twym zdaniem, oczywistych "pomyłkach" sędziowskich (judges) na arenie Albionu przy starciu ichniejszego boksera z obcym - punktowych, nie zaś w wyniku tzw. angielskiego zakończenia.



Cała walka Butler vs Tete z komentarzami i wywiadami z BoxNation:

http://www.dailymotion.com/video/x2iwzb4...ight_sport

Dobrą jakość można ustawić w prawym górnym rogu wyświetlanego nagrania.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-03-2015, 12:47 AM
Post: #333
RE: Wieści z niższych kategorii wagowych
BoxingCavalier
Nie muszę daleko szukać. Dzisiejsza walka Knighta z Ochiengiem jest najlepszym przykładem drukarstwa na Wyspach Brytyjskich. Może nie jest ono jeszcze tak powszechne jak w Niemczech, ale nie ma co ukrywać, że wypaczenia się zdarzają. W pojedynku, o którym mówię, nie dało się dać remisu. A nie sorry, dało się Tongue
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-03-2015, 07:07 PM
Post: #334
RE: Wieści z niższych kategorii wagowych
Fajna walka by była Tete vs Inoue.Chyba nie powinno być problemu z zrobieniem tej walki bo Zolani ostatnio podróżuje i musi brać co dadzą a Inoue ma chyba w planach pozamiatanie tej wagi.
Gdyby doszło do tej walki to wydaje mi się że moc i agresja Naoya Inoue weźmie górę nad szybkością i warunkami Tete.Zresztą Afrykannin chyba średnio sobie radzi z dobrym swamerem (baty od Moruti Mthalane) i ma podejrzaną szczękę.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-03-2015, 08:10 PM
Post: #335
RE: Wieści z niższych kategorii wagowych
Z tego co kojarzę, to tam przez cztery rundy Tete ładnie rodaka kontrolował, ale nadział się na jeden cios. Nie wiem czy można mówić, że sobie nie radzi. Miał wtedy trochę pecha imho.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-03-2015, 08:13 PM
Post: #336
RE: Wieści z niższych kategorii wagowych
No ja pamiętam to trochę inaczej już od 4 rundy Tete nie wiedział gdzie się podziać.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-03-2015, 08:13 PM
Post: #337
RE: Wieści z niższych kategorii wagowych
Może z czymś innym pomyliłem, nie mówię nie Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-03-2015, 08:16 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-03-2015 08:39 PM przez TomaszX.)
Post: #338
RE: Wieści z niższych kategorii wagowych
Odświeżę sobie najlepiej tą walkę bo też przestałem być pewny.


Odświeżyłem sobie i widziałem to tak:pierwsze 2 rundy dla Tete ale od 3 zaczął być przełamywany i w 5 dostał TKO.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-03-2015, 04:22 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-03-2015 04:25 AM przez Wietnam.)
Post: #339
RE: Wieści z niższych kategorii wagowych
Francisco Vargas pokonał przez TKO w 8 rundzie, Australijczyka Willa Tomilsona, w pojedynku o pasy WBO International i NABF w kategorii super piórkowej. należące do Meksykanina,na gali HBO latino, w San Antonio, i praktycznie jest już jedną nogą przed pojedynkiem o Mistrzostwo świata,bowiem zajmuje 1 miejsce w rankingach federacji WBC i WBO.Pojedynek toczył się w półdystansie ale był jednostronny, Vargas zdecydowanie wygrywał runda po rundzie, systematycznie rozbijając walecznego Tomilsona, , australijczyk próbował odpowiadać ale jego ciosy nie robiły zbytniego wrażenia na "EL Bandito"
w połowie ósmej rundy, porozbijany Will padł na deski, po lewym śierpowym Vargasa, , sędzia bez liczenia przerwał pojedynek.

Oscar de la Hoya, przed tym pojedynkiem potwierdził że jeżeli Vargas pokona Tomilsona, to doprowadzi do jego pojedynku z Orlando "Siri" salido, o mistrzostwo świata WBO.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-03-2015, 12:48 PM
Post: #340
RE: Wieści z niższych kategorii wagowych
Jeśli tak to Francisco Vargas faworytem i to sporym.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości