Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 4.2 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wieści z niższych kategorii wagowych
20-02-2015, 01:50 PM
Post: #311
RE: Wieści z niższych kategorii wagowych
W mojej opinij Burns może dać trudną walkę Omarowi ale myślę że wygra Figueroa.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-02-2015, 05:10 PM
Post: #312
RE: Wieści z niższych kategorii wagowych
Uważam podobnie jak @TomaszX. Figueroa z Burnsem lekko mieć nie będzie, ale jakbym miał stawiać na kogoś to raczej byłby to Omar.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-02-2015, 08:42 PM
Post: #313
RE: Wieści z niższych kategorii wagowych
Hekkie Budler obronił tytuł WBA wagi muszej pokonując Jesusa Silvestre. To druga walka Budlera z rzędu z bardzo dziwną punktacją. W moim odczuciu zarówno Xionga jak i Silvestre pokonał do wiwatu, a karty punktowe były bardzo bliskie w obydwu pojedynkach. Tak czy siak oczekuję pojedynku unifikacyjnego z udziałem boksera z RPA.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-02-2015, 08:55 PM
Post: #314
RE: Wieści z niższych kategorii wagowych
O kurde, dopiero teraz przeczytałem tutaj i pierwsze słyszę by Burns miał walczyć z Figueroą. Na papierze fajne zestawienie, ale Omar go rozjedzie. Burns jest dla mnie wypalony, rozbity, skończony, do tego jest mniejszy i do tego jeszcze pierwszy raz w życiu będzie walczył nie u siebie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-03-2015, 11:50 PM
Post: #315
RE: Wieści z niższych kategorii wagowych
W Liverpoolu w pojedynku o pas IBF w super muszej pokaz boksu dał mistrz świata Zolani Tete. Wykorzystując większy zasięg obijał z dystansu pretendenta Paula Butlera przez 7 rund, a w 8 zakończył walkę ładnym nokautem. Tete to duża klasa i warto byłoby zobaczyć jego pojedynek z Naoyą Inoue.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-03-2015, 11:52 PM
Post: #316
RE: Wieści z niższych kategorii wagowych
Nieprawdopodobny jest ten Tete. Obserwuję go od dłuższego czasu i dla mnie to jest kolejna perełka z RPA. Ten jego lewy podbródkowy kończący walkę to po prostu mistrzostwo świata! Niesamowity chłopak.
Prowadził pojedynek, nie dając rozwinąć skrzydeł Butlerowi. Na mojej karcie było 5-2 dla Zolaniego, ale spodziewam się, że sedziowie widzieli to pewnie inaczej. Bałem się, że jeśli to się utrzyma, to zabiorą mu pas. A ten spokojnie, z zegarmistrzowską precyzją jednym ciosem zakończył walkę. Szacunek.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-03-2015, 12:07 AM
Post: #317
RE: Wieści z niższych kategorii wagowych
Kubala ma rację świetna walka Tete(żałuje tylko wb bo chciałem postawić wierząc w tn co pisał Hugo).U mnie było 7-0 a sam nokaut imo najlepszy w tym roku i z powodzeniem może konkurować w koty.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-03-2015, 12:45 AM
Post: #318
RE: Wieści z niższych kategorii wagowych
Retransmisja gali właśnie leci w Polsacie Sport, chętnie zobaczę sobie tego Tete.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-03-2015, 12:49 AM
Post: #319
RE: Wieści z niższych kategorii wagowych
Polecam Wietnam!
Gościa bardzo dobrze się ogląda a sam nokaut bardzo ładny,pięknie strzelił.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-03-2015, 12:51 AM
Post: #320
RE: Wieści z niższych kategorii wagowych
To dziady! Ja do domu nie wróciłem, żeby obejrzeć walkę live, a ci dali retransmisję. Niesamowici są Smile Nie mogli dać na PSE?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 7 gości