Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 4.2 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wieści z niższych kategorii wagowych
13-02-2014, 06:14 PM
Post: #171
RE: Wieści z niższych kategorii wagowych
Vazquez wysoko na punkty.Crawford na punkty lub TKO.Salido przed czasem i Ponce de Leon również przed czasem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-02-2014, 07:27 PM
Post: #172
RE: Wieści z niższych kategorii wagowych
Ja stawiam na Shafikova przeciwko Vazquezowi... Dwóch niesamowicie solidnych bokserów, ale Shafikov wydaje mi się lepszy technicznie i kompletniejszy. Dodatkowo problemy z wagą Meksykanina i brak aktywności w ostatnim czasie..
Crawford zdominuje Burnsa, po drodze rzuci go na deski.
Ponce pomści porażkę, JuanMa wygląda już od jakiegoś czasu na skończonego boksera i nawet dobry układ stylów mu tutaj nie pomoże.
Lomachenko - Salido jak dla mnie 50/50.. Spodziewam się (jeszcze)lepszego Wasyla niż w debiucie, ale Salido to jednak poziom albo dwa wyżej od Ramireza. Myślę, że walka potrwa pełny dystans i Ukrainiec dostanie decyzję w walce która będzie mogła iść w obie strony.

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-05-2014, 10:59 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-05-2014 11:02 PM przez redd.)
Post: #173
RE: Wieści z niższych kategorii wagowych
Co ja czytam... Arce przymierzany do Jhonnego Gonzaleza? Ja rozumiem, że Arce chce boksować i niech to robi, z takimi rywalami jak walczył ostatnio. Ale do cholery walka mistrzowska? Blush Magia nazwiska... Gonzalez idzie ścieżką "jak zarobić i się nie narobić".
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-06-2014, 05:52 PM
Post: #174
RE: Wieści z niższych kategorii wagowych
Kto według was wygrał by walkę Shinsuke Yamanaka-Anselmo Moreno?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-06-2014, 10:33 PM
Post: #175
RE: Wieści z niższych kategorii wagowych
Stawiałbym na "śliskiego" Moreno na punkty. Wszystko zależy od tego, jak dobrze byłby przygotowany Panamczyk. W dobrej formie jest chyba poza zasięgiem Yamanaki.

Potencjalnie jedna z ciekawszych walk w niższych kategoriach wagowych, niestety raczej nie do zrealizowania. Szkoda, ze Moreno tak rzadko pokazuje się ostatnio w ringu...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-06-2014, 08:05 AM
Post: #176
RE: Wieści z niższych kategorii wagowych
Lubię wracać do walki Moreno-Darchinyan , puszczam jakąś wolną muzyczkę, wyłączam komentarz i się relaksuje.Genialny bokser, jeden z moich ulubionych.

[Obrazek: xabi-alonso-perfil.jpg]

http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

"Musimy nauczyć się wspólnie podejmować decyzje i czasami poświęcić część swoich interesów na rzecz całej Europy" Donald Tusk
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-06-2014, 11:05 AM
Post: #177
RE: Wieści z niższych kategorii wagowych
Panowie, mam prośbę. Jutro w nocy w portorykańskim Bayamon w walce wieczoru wystąpi McWilliams Arroyo. Widział ktoś może w akcji Arroyo i jego rywala i mógłby napisać dosłowie w jednym zdaniu coś o tych pięściarzach? Potrzebne mi to i byłbym bardzo wdzięczny Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-06-2014, 11:10 AM
Post: #178
RE: Wieści z niższych kategorii wagowych
Odstaw bukmachera, przegrasz cały dobytek to będziesz miał Wink

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-06-2014, 11:24 AM
Post: #179
RE: Wieści z niższych kategorii wagowych
Nieee... Nie o to chodzi Smile Na czas mundialu rzuciłem bukmacherkę i, co dziwne!, wcale mi jej nie brakuje Smile
Po prostu muszę napisać króciutką zapowiedź tego pojedynku, a kompletnie nic o nich nie wiem Tongue Mógłbym zmyślać, ale pierwszy wpis i od razu "kaczka"... Nie wypada Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-06-2014, 11:25 AM
Post: #180
RE: Wieści z niższych kategorii wagowych
Bawisz się w jakieś dziennikarstwo? Blog czy coś?

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 7 gości