Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 4.2 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wieści z niższych kategorii wagowych
01-07-2017, 11:55 PM
Post: #671
RE: Wieści z niższych kategorii wagowych
Orlando Salido odrzucił gaże 720 tysięcy dolarów za rewanż z Łomaczenko.

Widać gaża za walkę z Gervontą Davisem na karcie Mayweathera kuśi bardziej.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-07-2017, 07:32 AM
Post: #672
RE: Wieści z niższych kategorii wagowych
No i dobrze robi. Wygrał z gościem, którego wrzucają do rankingów P4P. To Ukraińcowi zależy na zmazaniu plamy, a oferują poniżej 1mln. Nie wiem kto by się na taką marną kasę pisał, chyba co najwyżej jakiś Namibijczyk (bez obrazy dla Namibii oczywiście Smile ).
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-07-2017, 10:47 AM
Post: #673
RE: Wieści z niższych kategorii wagowych
Zgadza się, to Łomaczence powinno bardziej zależeć, a Salido może żądać większej kasy tym bardziej, ze ma inne dobre opcje zarobku.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-07-2017, 08:56 PM
Post: #674
RE: Wieści z niższych kategorii wagowych
Walka z Łomaczenko to jednak większy event niż z Gervontą.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-07-2017, 09:00 PM
Post: #675
RE: Wieści z niższych kategorii wagowych
Walka na undercard Cesarza współczesnego boksu z młodym mistrzem to o wiele większy event niż rewanż z nonamem na małej gali.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-07-2017, 11:47 PM
Post: #676
RE: Wieści z niższych kategorii wagowych
Billy Joe Saunders 16 września zmierzy się z jednym z ostatnich przeciwników GGG, Willie Monroe jr (21-2, 6 KOs) .

Wydarzenie będzie miało miejsce w Copper Box Arena w Londynie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-07-2017, 09:13 AM
Post: #677
RE: Wieści z niższych kategorii wagowych
Niespodzianka w Meksyku. Były mistrz świata WBO w słomkowej i trzykrotny challenger do pasa WBO w junior muszej Moises Fuentes przegrał na punkty z niżej notowanym ex bumem Ulisesem Larą.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-07-2017, 11:59 AM
Post: #678
RE: Wieści z niższych kategorii wagowych
Duże wrażenie zrobił na mnie dzisiaj Thammanoon Niyomtrong. Strasznie szybki, na tle Loreto wyglądał jak gość z innej kategorii wagowej, zdecydowanie niższej. Duże zróżnicowanie ciosów, na początku wręcz dewastowanie korpusu Filipińczyka, a kiedy ten nieco opuścił gardę, uderzenia w górę. Zresztą zakończyło się to nawet nokdaunem, kiedy Loreto nie wrócił gardą na górę, bo spodziewał się ciosów na dół. Taj troszkę osłabł w dwóch ostatnich rund, były one wyrównane (ja nawet dałem dwie Loreto), ale przewaga w środkowej częsci walki była tak olbrzymia, że werdykt mógł być tylko jeden.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-07-2017, 07:25 AM
Post: #679
RE: Wieści z niższych kategorii wagowych
(15-07-2017 11:59 AM)kubala1122331 napisał(a):  Duże wrażenie zrobił na mnie dzisiaj Thammanoon Niyomtrong. Strasznie szybki, na tle Loreto wyglądał jak gość z innej kategorii wagowej, zdecydowanie niższej. Duże zróżnicowanie ciosów, na początku wręcz dewastowanie korpusu Filipińczyka, a kiedy ten nieco opuścił gardę, uderzenia w górę. Zresztą zakończyło się to nawet nokdaunem, kiedy Loreto nie wrócił gardą na górę, bo spodziewał się ciosów na dół. Taj troszkę osłabł w dwóch ostatnich rund, były one wyrównane (ja nawet dałem dwie Loreto), ale przewaga w środkowej częsci walki była tak olbrzymia, że werdykt mógł być tylko jeden.

Thammanoon Niyomtrong i jego rodak Chayaphon Moonsri (ja wciąż częściej używam pseudonimów Knockout CP Freshmart i Wanheng Menayothin) na prawdę nieźle zdominowali tą dywizję w ostatnich latach. Niespecjalnie widzę kogoś kto mógłby im zagrozić po tym jak zdają oni kolejne testy, tj. Byron Rojas, Saul Juarez czy teraz Loreto.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-07-2017, 08:40 AM
Post: #680
RE: Wieści z niższych kategorii wagowych
Za kilka dni w Tokio ciekawa walka o pas IBF w słomkowej pomiędzy solidnym mistrzem Jose Argumedo i niepokonanym japońskim prospektem Hiroto Kyoguchim.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości