Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 4.2 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wieści z niższych kategorii wagowych
16-04-2017, 12:26 PM
Post: #641
RE: Wieści z niższych kategorii wagowych
(16-04-2017 10:05 AM)saliman1 napisał(a):  Fajnie, że taki gość znikąd jak Indongo dostaje dwie walki poza Namibią i już ma zunifikowane tytuły Smile
Miał szczęście Smile Najpierw napatoczył się Trojanowski, którego sztab wsadził na minę numerem pod tytułem "A weźmiemy jakiegoś faceta z Afryki, byle z czystym rekordem, szybko go rozwalimy, potem unifikacja z Burnsem i wypłata w walce z Crawfordem". No i wzięli. Później w podobny sposób poszkapił się sztab Burnsa. Tutaj pewnie myśleli "Przyjechał facet z Afryki, Trojanowski go zlekceważył, dostał przypadkowego gonga i poszedł spać. My będziemy ostrożni, staniemy za podwójną gardą a jak gość się wystrzela, to się go wypunktuje albo przewróci". Więc stanęli za tą gardą i już spoza niej nie wyszli. Trochę szkoda, że ostatni pas trzyma ktoś taki jak Crawford, bo jego Indongo już w ten sposób nie wyboksuje a bycie mańkutem też nic mu nie da, gdyż Terence walczy w takiej pozycji, w jakiej mu akurat wygodniej.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-04-2017, 07:33 PM
Post: #642
RE: Wieści z niższych kategorii wagowych
Zolani Tete bardzo wysoko pokonał na punkty (119-108, 119-108, 120-107) Arthura Villanuevę podczas gali w Leicester. Niestety, ja załapałem się jedynie na dwie ostatnie rundy i jestem zawiedziony, że nie udało mi się tej walki obejrzeć.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-04-2017, 07:36 PM
Post: #643
RE: Wieści z niższych kategorii wagowych
Ja widziałem ostatnie 5, zacząłem oglądać, kiedy mecz Chelsea-Tottenham się rozstrzygnął. Z tego, co zobaczyłem, Tete boksował tak perfekcyjnie, że odebrał Villanuevie jakiekolwiek chęci do ataku. Filipińczyk był kontrowany za każdym razem, kiedy tylko próbował jakiejś bardziej ofensywnej akcji. Tete bardzo spokojnie przy tym punktował i wyglądał, jakby walka trwała 4 rundy, a nie 12. Znakomita dyspozycja.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-04-2017, 10:02 AM
Post: #644
RE: Wieści z niższych kategorii wagowych
Tete to doskonały bokser. Gdyby reprezentował inny kraj (USA, Meksyk, UK) to już dawno byłby mistrzem kilku kategorii i w czołówce P4P.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-04-2017, 10:39 AM
Post: #645
RE: Wieści z niższych kategorii wagowych
http://vaughnlive.tv/sherming6666

Link do gali z Japonii (Kazuto Ioka i Marlon Tapales)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-04-2017, 11:59 AM
Post: #646
RE: Wieści z niższych kategorii wagowych
Świetna walka Omoriego z Tapalesem. Japończyk miał przewagę, ale Tapales dopadł go w 10 rundzie i dokończył w 11.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-04-2017, 12:00 PM
Post: #647
RE: Wieści z niższych kategorii wagowych
Omori to kontrolował, nie spodziewałem się że Filipińczyk go w końcu dopadnie Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-04-2017, 12:07 PM
Post: #648
RE: Wieści z niższych kategorii wagowych
Tapales w swoim stylu. Uthoka podobnie załatwił, nawet dokładnie w tej samej rundzie, wcześniej przegrywając. Filipińczyk to twardy cepiarz ze świetną wydolnością - dla wielu będzie nie do przejścia.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-04-2017, 12:26 PM
Post: #649
RE: Wieści z niższych kategorii wagowych
Bardzo byłbym ciekaw walki Tapalesa z Tete, który zdobył tytuł tymczasowy WBO wczoraj. Niestety, ze względu na problemy z osiągnięciem limitu wagowego przez Filipińczyka, nie zapowiada się, by do takiego pojedynku doszło.

Tapales pięknie pokazał, jak przetrwać napór przeciwnika i samemu zmęczonego rywala przełamać.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-04-2017, 12:28 PM
Post: #650
RE: Wieści z niższych kategorii wagowych
Ciekawy zawodnik, ciekawy styl .Świetna seria 9 wygrana z rzędu. Będę musiał się zacząć mu przyglądać
Ciekawy byłbym młòcek z Zhakiyanov'em i Haskinsem.Z Yamanaką to byłaby już cięższa sprawa.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 8 gości