Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 4.2 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wieści z niższych kategorii wagowych
18-12-2012, 04:08 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-12-2012 04:10 PM przez Szakal.)
Post: #81
RE: Wieści z niższych kategorii wagowych
@Pakman
Ioka następną walkę stoczy o pas WBA już w junior muszej.

@Maynard
Świetna wiadomość. Na pojedynek Ioka - Gonzalez czekam bardzo niecierpliwie, dobrze wiedzieć że "Chocolatito" wyraża chęć walki z Japończykiem.
----------
A co do Nietesa to sam się zastanawiam co się z nim dzieje... Ma ktoś jakieś informacje na ten temat?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-01-2013, 11:16 AM
Post: #82
RE: Wieści z niższych kategorii wagowych
Srisaket Sor Rungvisai, według Swojego promotora, będzie następnym rywalem Yoty Sato. Walka ma odbyć się w Tajlandii, w kwietniu...

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-01-2013, 04:24 PM
Post: #83
RE: Wieści z niższych kategorii wagowych
Wiecie coś na temat walki Arturo Santos Reyes - Hosumi Hasegawa? Walka odbyła się 22 grudnia 2012 roku i zakończyła się punktowym zwycięstwem pięsciarza z Japonii: 93-98 | 94-98 | 95-97. Znalazłby ktoś link do tej walki, lub może ją widział. Interesuje mnie czy wynik był kontrowersyjny.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-01-2013, 10:41 AM
Post: #84
RE: Wieści z niższych kategorii wagowych
Singyu 2 marca zmierzy się z Nr 1 WBO Paulusem Ambundą. Dobry ten Namibijczyk? Oglądał ktoś jego walki ?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-01-2013, 01:49 PM
Post: #85
RE: Wieści z niższych kategorii wagowych
Żyje ktoś na tym forum Big Grin ? Wie ktoś może jakim cudem Cabarca dostał szansę walki o pas WBC z Hernandezem ?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-01-2013, 03:39 PM
Post: #86
RE: Wieści z niższych kategorii wagowych
16 marca Vazquez vs Burns lepszej walki w lekkiej być nie mogło. Na 95% obstawiam że walka potrwa 12 rund, ze względu na styl Vazqueza i to jego widze w roli faworyta.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-01-2013, 08:32 PM
Post: #87
RE: Wieści z niższych kategorii wagowych
Dwukrotny mistrz olimpijski w wadze muszej Chińczyk Zou Shiming podpisał kontrakt z grupą Top Rank. 32-letni pięściarz ma zadebiutować 6 kwietnia na gali w Macau.

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-01-2013, 08:34 PM
Post: #88
RE: Wieści z niższych kategorii wagowych
Zajrzałem właśnie na boxrec, na profil Akiry Yaegashiego i jestem w dużym szoku. Otóż jako kolejny rywal walecznego Japończyka widnieje nikt inny jak... Igarashi a stawką walki ma być pas WBC w muszej. Doskonale wiem, że wiarygodność boxreca jest "średnia", ale akurat ta konkretna walka wydaje mi się aż nieprawdopodobna. Waszym zdaniem coś może być na rzeczy?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-01-2013, 08:45 PM
Post: #89
RE: Wieści z niższych kategorii wagowych
Albo pomyłka boxreca, albo Yaegashi rzeczywiście czuje się na tyle mocny aby walczyć w muszej. Igarashi to bardzo dobry pięściarz. Leworęczny, z niezłym zasięgiem ramion jak na tę kategorię. Trochę dziurawa obrona, ale nie jest jakaś tragiczna. Yaegashi miałby niebywałą przewagę szybkości, ale fizycznie byłby dużo słabszy.

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-01-2013, 09:11 PM
Post: #90
RE: Wieści z niższych kategorii wagowych
@Pakman
Obstawiam to pierwsze, ale... Widząc tą informację na boxrecu od razu przypomniał mi się ten post @Mastrangelo:
(07-10-2012 10:55 PM)Mastrangelo napisał(a):  Co do Akiry, to słyszałem jedną zwariowaną pogłoskę, że ma walczyć z Yotą Sato... mistrzem 3 kategorie wyżej, ale w to nie wierzę Wink. Podobno był też pytany o walkę z Denverem Cuello i odpowiedział, że Denvera nigdy by nie pokonał. To tyle co mi się ostatnio obiło o uszy.
Sato jest mistrzem w super muszej, a więc wspomniane 3 kategorie wyżej, ponadto Yota jest od Akiry o wiele wyższy, już nie mówiąc o zasięgu ramion. W przypadku Igarashiego różnica warunków fizycznych nie jest tak wielka (choć oczywiście ma znaczenie). Może po prostu team Akiry doszedł do wniosku, że Toshiyuki jest jak najbardziej w zasięgu Yaegashiego i warto spróbować? Sam nie wiem, a teraz przez taką "głupotkę" będę się długo zastanawiał, czy ta walka jest możliwa...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości