Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 4 Głosów - 4.5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Włodarczyk vs Palacios II
08-08-2012, 06:23 PM
Post: #11
RE: Włodarczyk vs Palacios II
Ściągnąłem walkę z Ipli, tam możesz ją obejrzeć, a jeśli też chcesz ją mieć na komputerze, musisz:
1)Żeby dodać operacji nastroju polecam słuchać w międzyczasie tej piosenki:
2)Zainstalować Iplę
3)Znaleźć walkę Włodarczyk - Palacios
4)Najechać myszką na prawy górny róg ekranu Ipli
5)Kliknąć w podziel się, a później kopiuj link.
6)Wejść na http://ripla.ax.lt/
7)Wkleić skopiowany z Ipli link obok Napisu "Adres:"
8)Kliknąć w Daj link.
8)W tym momencie pojawi Ci się parę linków do walki w różnej jakości (Ekonomiczna,Estra,HD, jakieśtam inne).
9)Kliknąć prawym w wybrany link, wybrać zapisz jako, wybrać nazwę i po kropce format(nie wiem jakie formaty działają, flv i mp4 na pewno, polecam mp4):
np. Kłodarczyk - Czarodziej.mp4
10)W tym momencie walka się ściąga.

Znajdź wszystkie posty użytkownika
10-08-2012, 08:32 AM
Post: #12
RE: Włodarczyk vs Palacios II
Ja tam lubię Włodarczyka. Na jego walkę z Greenem uciekłem ze szkoły ;-) Nie jest porywający ale jest bardzo dobry technicznie, ma czym uderzyć.. Może za dużo kombinuję i nie wierzy w siebie ale mimo to zawsze jakoś przychylnie na niego patrzę. Z resztą jest Mistrzem WBC. To mówi samo za siebie.

Co do walki to powtórka z rozrywki jest raczej niemożliwa. Po pierwsze podobno Diablo miał kontuzję (a gdyby się wycofał to po pasie) a do tego Palacios wie, że na punkty nie wygra. Pierwszą walkę przegrał i będzie szukał knockoutu. Wtedy jest szansa dla Krzyśka na jakiś mocny cios i zamknięcie show. Wierzę, że tym razem będzie przyzwoicie. W tamtej walce Palacios nie walczył jak miał w zwyczaju. Może na tę będzie sobą. Co tu dużo mówić. Ta walka wlicza się do tych, które mnie interesują i będę Krzyśkowi kibicował.

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
10-08-2012, 09:26 AM
Post: #13
RE: Włodarczyk vs Palacios II
@Jerome
Każdy chyba będzie Krzysiowi dopingował. W pierwszej walce nie dość, że Diablo miał kontuzję to jeszcze problemy osobiste ( nie długo po walce z Palaciosem próbował strzelić samobója ) , ale trzeba spojrzeć prawdzie w oczy, Diablo nigdy nie był bokserem zbyt aktywnym. Jest wolny, świetny technicznie, ale to też sprawia, że jest drewniakiem. Ostatnio też pokazał, że szczęki nie ma za mocnej jak przyjął lewy od Greena, którego naturalna waga to LHW i zatańczył. Mimo, że jest Polakiem i jedynym polskim mistrzem świata to nie widzę zbyt wielkich szans na pokonanie Palaciosa chyba, że przez wałek, ale co to wtedy za wygrana? Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
10-08-2012, 09:34 AM
Post: #14
RE: Włodarczyk vs Palacios II
@AdamekFightPL
Ja bym właśnie nie powiedział, że Diablo jest drewniany. Drewniany to jest Helenius. Wyprostowany z podwójną gardą. Włodarczyk ma bardziej styl zgarbionej tarantuli. Takie jest moje zdanie.

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
10-08-2012, 10:01 AM
Post: #15
RE: Włodarczyk vs Palacios II
@Jerome
No tak, styl zgarbionej tarantuli bardziej pasuje, ale nie zmienia to faktu, że Włodarczyk jest dosyć ograniczony boksersko. Nie zadaje kombinacji i jest dosyć powolny.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
10-08-2012, 05:23 PM
Post: #16
RE: Włodarczyk vs Palacios II
@Mastrangelo
Dzięki. Przy okazji: wielki plus za RUN DMC ;]

(10-08-2012 09:26 AM)AdamekFightPL napisał(a):  Każdy chyba będzie Krzysiowi dopingował.
@AdamekFightPL
Dla przykładu ja kibicuję Krzyśkowi, ale tylko dlatego że jest aktualnie jedynym polskim mistrzem świata, bo szkoda byłoby stracić jedyny "nasz" tytuł. Gdyby był jeszcze inny mistrz, albo walka byłaby "non-title" to nie ukrywam, że dopingowałbym "Czarodzieja". Za Włodarczykiem nigdy nie przepadałem z różnych powodów, a Palacios jakoś wzbudził u mnie sympatię. Chociaż szczerze przyznam, że jeśli Francisco wygra, to jakoś bardzo przykro mi nie będzie...
(10-08-2012 09:26 AM)AdamekFightPL napisał(a):  Ostatnio też pokazał, że szczęki nie ma za mocnej jak przyjął lewy od Greena, którego naturalna waga to LHW i zatańczył
Owszem, naturalna waga Greena to LHW, ale on ma naprawdę mocny cios, więc moim zdaniem możliwe że nie stracił go w cruiser. Chociaż oczywiście junior ciężki Danny jest słabszym pięściarzem od Dannego w półciężkiej.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
10-08-2012, 07:55 PM
Post: #17
RE: Włodarczyk vs Palacios II
Nie ma sprawy Szakal.
Ja jestem całym sercem za Palaciosem, czas żeby odebrał to co mu się po prostu należy.

Znajdź wszystkie posty użytkownika
10-08-2012, 10:43 PM
Post: #18
RE: Włodarczyk vs Palacios II
A ja dla odmiany nie będę kibicował nikomu.
Włodarczyk mnie irytuje, a do tego nie lubię jego boksu. Jedynym powodem dla którego oglądam jego pojedynki jest fakt, że posiada pas mistrzowski.
Palaciosa jako pięściarza nie znam za bardzo, widziałem tylko dwie jego walki i po prostu nie mam wyrobionego o nim zdania. Chociaż odzywa się we mnie drobne poczucie sprawiedliwości to pozostanę neutralny.

Jak wygra Włodarczyk (uczciwie) to ok, jeśli Czarodziej zdobędzie pas łzy z tego powodu na pewno nie uronię. Niech po prostu wygra lepszy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
19-08-2012, 10:38 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-08-2012 11:17 PM przez Szakal.)
Post: #19
RE: Włodarczyk vs Palacios II
Obejrzałem w końcu ponownie walkę Włodarczyk-Palacios I, parę wywiadów z Krzyśkiem i doszedłem do wniosku, że nie będę kibicował Polakowi tylko dlatego że ma pas mistrza świata. Po prostu odezwało się we mnie... poczucie sprawiedliwości. Poza tym nie przepadam za Włodarczykiem i jego boksem. "Czarodziej" powinien zdobyć to, co de facto powinno już należeć do niego. I mam wielką nadzieję, że tym razem mu się uda.

Swoją drogą, to strasznie bawią mnie takie komentarze jak ten (cytat spod newsa ze strony głównej:
Cytat:Nie kibicują swojemu jedynemu mistrzowi świata i jednemu z trzech w historii - banda kretynów.
A to jakiś obowiązek patriotyczny kibicować swojemu?
Komentarz tym zabawniejszy, że jego autorowi "zdarzało się" wylewać wiadra pomyj na Adamka. A jak można obrażać naszego byłego mistrza świata dwóch kategorii wagowych, jednego z trzech w historii? ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
24-08-2012, 09:47 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-08-2012 09:49 AM przez redd.)
Post: #20
RE: Włodarczyk vs Palacios II
Cytat:Za werdykt punktowy odpowiadać będą doskonale znany w Polsce Daniel "MrBoxing" Van der Wiele, Francuz Christophe Fernandez i Brytyjczyk Victor Loughlin.

Van der Wiele to doświadczony punktowy, ale też "stary, dobry znajomy" z gal KP.
Christophe Fernandez- W Polsce punktował walkę Ngumbu vs Głażewski i wypunktował zwycięstwo Francuza (moim zdaniem słusznie).
Victor Loughlin - Tutaj nie mam żadnych przemyśleń.

Sędzią ringowym będzie Massimo Barrovecchio - przede wszystkim kojarzy mi się z 3 walk
Sosnowski vs Dimitrenko, Vit vs Adamek - Sędziował bez zastrzeżeń
Dimitrenko vs Sprott - Pomagał Dimitrence

Podsumowując - każdy z sędziów potrafi sędziować i o ile starczy im dobrej woli to powinniśmy zobaczyć sprawiedliwy werdykt.

Cytat:Nie kibicują swojemu jedynemu mistrzowi świata i jednemu z trzech w historii - banda kretynów.

Takie wpisy zawsze poprawiają mi humor o porankuCool
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości