Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 3.4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Adamek vs Walker
09-09-2012, 09:24 PM
Post: #181
RE: Adamek vs Walker
@Kikas
Niby tak. Dobrze to ująłeś ale wpadanie sporadycznie na forum aby ponarzekać na stronę główną jest dla mnie bez sensu gdyż forum jakoś specjalnie z główną się nie łączy.

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
10-09-2012, 04:43 PM
Post: #182
RE: Adamek vs Walker
Choć byłem zszokowany jak następnego dnia oglądałem walkę Adamek vs Walker i zobaczyłem nokdaun Polaka, to po obejrzeniu całej walki muszę przyznać, że nawet dobrze się stało.

Walka była przez to ciekawsza, a Adamek bardziej zdeterminowany do zakończenia jej przed czasem. Ja nie liczę i nie czekam na walkę Adamka z Władimirem, bo to byłaby masakra. Chcę by Tomek dał jeszcze parę fajnych walk z rywalami jego wzrostu z czołówki HW. Kto wie, może z Powietkinem się uda zmierzyć się.

Walka z Walkerem była o wiele ciekawsza niż ta z Chambersem, szkoda tylko, że nam cholery to w PPV chcą wcisnąć.

[Obrazek: g.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
13-09-2012, 09:18 AM
Post: #183
RE: Adamek vs Walker
Wypowiem się dopiero teraz bo trochę mnie na forum nie było. Walka bardzo ciekawa,emocjonująca i dobrze się to oglądało(w internecie;-) ). Walker tym powaleniem Adamka na deski trochę narobił sobie kłopotów gdyż po tym jak Adamek wstał Walker ruszył na niego szaleńczo i wg mnie kompletnie się wystrzelał. Coś jak Pudzianowski w walce Pudzian vs Thompson I. Do tego sam znalazł się na deskach w kolejnej rundzie i od 3 starcia było po Walkerze. Przewaga Adamka rosła i w 5 rundzie Tomasz to zakończył ładną serią. Brawo dla Tomka-pokazał to z czego jest znany a czego już dawno nie widzieliśmy ; serce i charakter.

[Obrazek: Wladimir-Klitschko-warm-up-100908R300.jpg#.UKMrgWfwWm4]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
14-09-2012, 09:24 PM
Post: #184
Bug RE: Adamek vs Walker
Podobno sprzedano zaledwie 7000 PPV! Jeżeli to prawda, to super wiadomość (nie dla Adamka).
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości