Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 3.4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Adamek vs Walker
09-09-2012, 10:41 AM
Post: #161
RE: Adamek vs Walker
Dokładnie, te tupnięcie po wygranej mnie po prostu rozbroiło. Adamek stanął na baczność i pokazał, że jest kozak. Super walka. Wbrew pozorom Adamek nie ma słabego ciosu. Jego ostatni rywale McBride,Aguilera,Chambers walczyli zza podwójnej gardy dlatego Adamek nie potrafił zakończyć walki przed czasem. Marzy mi się walka z Solisem albo Povetkinem. Obu Adamek jest w stanie pokonać być może nawet przed czasem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
09-09-2012, 10:55 AM
Post: #162
RE: Adamek vs Walker
Nie jestem fanem Adamka, ale muszę przyznać, że wczoraj pokazał dużą klasę. Druga runda to niemal powtórka słynnej pierwszej rundy walki Kirkland - Angulo. Walker sam nie wiedział, kiedy z myśliwego stał się zwierzyną. No i potem rundy 3-5 doskonałe w wykonaniu Adamka. Energicznie, ale bez podpalania się wykańczał gościa z zimną krwią. Duży szacun dla Adamka.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
09-09-2012, 11:18 AM
Post: #163
RE: Adamek vs Walker
Tomek to pięściarz, który jest w stanie dawać znakomite pojedynki ale pięściarzom o zbliżonych do jego warunkach fizycznych: Powietkin, Huck, Haye, Arreola, Pulew. Nie widzę go za to z: Wachem, Pricem, Wilderem no i oczywiście Władkiem Kliczką.

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
09-09-2012, 11:29 AM
Post: #164
RE: Adamek vs Walker
@Pakman
Dokładnie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
09-09-2012, 12:25 PM
Post: #165
RE: Adamek vs Walker
@Pakman
Człapiącego Wacha Adamek by wypunktował.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
09-09-2012, 12:28 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-09-2012 12:30 PM przez willow(konserwatysta).)
Post: #166
RE: Adamek vs Walker
Od 2005 r. nie opuścilem żadnej walki Adamka i muszę szczerze napisać, że to chyba jego najlepsza. To co zrobił w 2 rundzie potwierdza, to o czym każdy trochę mający pojęcie o boksie od dawna wie, czyli serce i duch do walki i bardzo solidna głowa (oczywiście także cale techniczne spectrum rzemiosla bokserskiego patz. opinia Gmitruka) Dostal czysty cios na szczene, potrafił ustać i przez kilkadziesiat sekund wytrwać i dodatkwo poslac przeciwnika na nokdown. Niestety, ale np. Golota w tym momencie stał by w miejscu, został by sparaliżowany, nie mówiąc już o Szpilce. Druga sprawa to sila ciosu Adamka, ta walka zamyka usta wszystkim hejterom. Mamy jednego polskiego realnie na arenie światowej istniejącego do kilku lat pięściarza, doceniajmy ten fakt.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
09-09-2012, 12:29 PM
Post: #167
RE: Adamek vs Walker
Nie wydaje mi się, Adamek miał spore problemy z Grantem, który jest słabszy i wolniejszy od Mariusza. Wach w ostatnim czasie niesłychanie się rozwinął i wg mnie znokautowałby Tomka po 10-11 rundach wyrównanego pojedynku.

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
09-09-2012, 12:33 PM
Post: #168
RE: Adamek vs Walker
Najpierw poczekajmy na prime Wacha w walce z Wołodią a później zastanawiajmy się nad jego konfrontacją z Adamkiem. Moim zdaniem ze wszystkimi pięściarzami z TopHW, którzy są w podobnym wzroście co Tomek, oprócz Haye'a to Adamek ma zawsze 50% lub więcej na wygraną. Pięściarze typu Wach, Helenius, Fury i Wilder posiadają ten atut gabarytów, z którym Adamek ma problemy. Grant był dość wolny i lekceważył Tomka opuszczając ręce. Inni jak chociaż Fin tego nie robi zatem postawił by się Tomkowi o niebo lepiej. Wczorajsza walka była fenomenalna.

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
09-09-2012, 12:39 PM
Post: #169
RE: Adamek vs Walker
@Pakman
Jakie miał problemy z Grantem? ja tak widziałem gładkie zwycięstwo na pkt Adamka. Pewnie utkwiła Ci w pamięci 6 runda tego pojedynku i przysłania całą resztą przebiegu tej walki. To była pierwsza walka Adamka z kimś tak wysokim w dodatku wydaje mi się, że Tomek za bardzo chciał znokautować Granta dlatego też nadział się na kontrę w 6 rundzie po której zatańczył ''break'a''. A czy Wach jest lepszy od Granta? powiedziałbym, że są na podobnym poziomie, Grant ma na pewno mocniejszy cios i większe doświadczenie, ale to zawodnik ''past'' prime.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
09-09-2012, 12:45 PM
Post: #170
RE: Adamek vs Walker
Wach jest dużo lepszy od Granta, przecież ten facet prawie przegrał z otłuszczonym Bothą. Mariusz jest szybszy, bije mocniej i jest młodszy. W ewentualnym pojedynku Grant vs Wach 20/80 %, Adamek vs Wach 45/55 %.

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości