Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 11 Głosów - 2.82 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Deontay Wilder
02-03-2017, 07:06 AM
Post: #701
RE: Deontay Wilder
Ma rację Lets go , a poza tym niezłe tempo wiatraków jak na 45 latka Wink , Oquendo będzie musiał uważać na te
śmigła Tongue
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-04-2017, 11:14 AM
Post: #702
RE: Deontay Wilder
Cytat:WILDER: JESTEM O POZIOM WYŻEJ NIŻ JOSHUA

Mistrz WBC Deontay Wilder (38-0, 37 KO) nie ma wątpliwości, że jest dzisiaj najlepszym na świecie zawodnikiem wagi ciężkiej.

Pod nieobecność Tysona Fury'ego na lidera królewskiej kategorii wyrasta Anthony Joshua (18-0, 18 KO). "Brązowy Bombardier" przekonuje jednak, że Anglikowi dużo do niego brakuje.

- Czuję, że jestem o poziom wyżej niż Joshua. Jestem w tej grze już od jakiegoś czasu. Mam doświadczenie. Widziałem każdy styl, wszystko, co musiałem zobaczyć. Wiele się nauczyłem, pozwala mi to dostosować się do tego, co dzieje się w ringu. Jak nas porównać, to okaże się, że gram w innej lidze niż on - oznajmił.

Joshua przygotowuje się obecnie do wielkiego pojedynku z Władimirem Kliczką (64-4, 53 KO), który już 29 kwietnia odbędzie się na stadionie Wembley w Londynie. Wilder zapowiada, że chętnie się zmierzy z AJ-em, jeśli ten pokona Ukraińca.

- Dla wielu ludzi moja walka z Joshuą byłaby najbardziej ekscytująca z trójki Joshua, Kliczko, Parker. I ja się z tym zgadzam - powiedział.

W stawce potyczki Joshua-Kliczko znajdą się pasy IBF, WBA Super oraz IBO. źródło
Ten dzieciak nieźle odleciał. Mentalnie to 5-latek. Zresztą podobnie, jak wielu innych w tej branży.

"Non clamor sed amor sonat in aure Dei"
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-04-2017, 06:12 PM
Post: #703
RE: Deontay Wilder
A co miał powiedzieć? "Jestem międzynarodowym mistrzem Alabamy, który poza walką z dosyć przeciętnym Stivernem nabił 37 zwycięstw na średniakach a moich walk powoli nie chcą oglądać nawet w najbliższej okolicy. Do tego wszyscy się ze mnie śmieją za wiatraki i cepy, dzięki którym tytuł parobka roku dostaję z miejsca, bez czekania na wyczyny innych kandydatów". To są Stany, tam takie wyznania są bardzo niepopularne. Dlatego musi trochę pozaczepiać innych mistrzów, zaś styl zaczepiania jest szczerze mówiąc dosyć sztampowy i sprowadzający się do ogranego do bólu "Jestem najlepszy a inni to cieniasy". To nie mentalność pięciolatka, tylko marketing szyty pod amerykański rynek Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-04-2017, 06:40 PM
Post: #704
RE: Deontay Wilder
Ale Bellew dowalił Wilderowi: MAM LEPSZE NAZWISKO W REKORDZIE

Musiało zaboleć mistrza Alabamy! Big Grin

"Non clamor sed amor sonat in aure Dei"
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-04-2017, 06:43 PM
Post: #705
RE: Deontay Wilder
Czy dowalił? Tongue W sumie ciężko z tym polemizować...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-07-2017, 10:56 AM
Post: #706
RE: Deontay Wilder
Wygląda na to, że Deontay Wilder (38-0, 37 KO) da kibicom w końcu wymarzoną walkę. Bo za taką należałoby uznać jego ewentualne starcie z Luisem Ortizem (27-0, 23 KO). Pojedynek jeszcze nie został oficjalnie potwierdzony, ale jest już w zaawansowanej fazie negocjacji i ma dojść do skutku 4 listopada w hali Barclays Center na Brooklynie.

Ortiz długo czeka na swoją szansę i sam siebie nazywa najbardziej unikanym zawodnikiem wagi ciężkiej. Z kolei "Brązowy Bombardier" obronił pas World Boxing Council już pięciokrotnie, lecz brakuje mu w CV wielkiego nazwiska. A takim skalpem mógłby być pokonany Kubańczyk noszący przydomek "King Kong".

Co ciekawe do starcia Wildera z Ortizem może dojść już 14 października, bo istnieje również taka opcja, ale obozy obu zawodników preferują bardziej późniejszy termin i walka odbędzie się raczej trzy tygodnie później. Na wszelki wypadek promotor Lou DiBella zarezerwował Barclays Center na oba te terminy.

Nad Wilderem wisi obowiązkowa obrona tytułu z Bermane'em Stiverne'em (25-2-1, 21 KO). Al Haymon - doradca i menadżer Wildera oraz Ortiza, podjął już negocjacje z promotorem Stiverne'a - Donem Kingiem. Za odpowiednią opłatą Stiverne i King mają odejść od swoich praw i poczekać dłużej na mistrzowską walkę. Problem w tym, że King podjął te rozmowy bez zgody zawodnika, a Stiverne podobno nie ma zamiaru dłużej już czekać.

Jeśli Stiverne odstąpi od swoich praw i jako oficjalny pretendent do pasa WBC zgodzi się jednak poczekać te kilka miesięcy dłużej, wówczas droga do organizacji walki Wilder vs Ortiz 4 listopada będzie już otwarta.





O ile lubię Stiverne'a, o tyle chciałbym żeby przyhamował, zawalczył z kimś na przetarcie, a do pojedynku Wilder-Ortiz naprawdę doszło.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-07-2017, 08:39 PM
Post: #707
RE: Deontay Wilder
Plota...

Chciałbym, żeby to była prawda, ale na dzisiaj to tylko plotka - skomentował te doniesienia
Stephen Espinoza, szef boksu w Showtime.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-08-2017, 11:24 AM
Post: #708
RE: Deontay Wilder
Wilder ogniskuje w swojej sytuacji specyfikę zawodowego boksu. Fakt jest taki, że ma wrócić na ring 4 listopada. Ale pojawia się zgryz między federacją WBC a telewizją Showtime. Jak w wieloletniej dyskusji: czy większe znaczenie powinny mieć niedokońca obiektywne rankingi fedracji, czy głos telewizji chcącej medialnych walk, pomijających tych zdolnych ale mniej ciekawych bokserów.

Rywalem Wildera wg WBC ma być oficjalny pretendent Stiverne.
Showtime zapowiedziało, że nie będzie takiej walki transmitować, ale jest zainteresowane starciem Wilder-Ortiz lub Wilder-Miller.
Rozstrzygnięcie sporu - pewnie po wakacjach bo do 4 listopada daleko.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-08-2017, 08:55 AM
Post: #709
RE: Deontay Wilder
Stiverne ma walczyć z Braezaelem, co otwiera drogę do prawie pewnego starcia Wilder-Ortiz.
Zwycięzcy będą zobligowani do spotkania się ze sobą w obowiązkowej walce o tytuł WBC.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-08-2017, 09:39 AM
Post: #710
RE: Deontay Wilder
Kurde Wilder vs Ortiz nie mogę sobie tego wyobrazić, Deontay
wyjdzie do tak groźnego przeciwnika czy znowu jakoś to obejdzie. Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 11 gości